Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.
Text And Image Section

Viete si predstaviť vašu domácnosť a vlastne aj život bez elektroniky či multimediálnych zariadení? Asi by len málokto odpovedal, že áno. Elektrické prístroje, inteligentné technológie a smartfóny sú našimi každodennými spoločníkmi. Pomáhajú nám zvládať mnohé činnosti efektívnejšie a umožňujú uspokojovať naše neustále sa zvyšujúce nároky na multimediálnu zábavu.

Produkty z kategórie elektronika a multimédiá, ktorá je mimoriadne obľúbená aj u mladšej generácie, sme rozdelili do viacerých podkategórií. Rýchlejšie a pohodlnejšie tak nájdete presne to, čo potrebujete.

Technika, ktorá spríjemní aj cestu do práce

A nielen cestu do práce! Ale aj do školy, na výlet či do vzdialenej dovolenkovej destinácie. V ponuke máme množstvo skvelých zariadení, vďaka ktorým sa vy či vaše deti nudiť určite nebudete.

Tí, čo máte malé deti viete, že cestovanie s nimi dá poriadne zabrať. Najmä pri dlhších cestách určite oceníte prenosný DVD prehrávač SILVERCREST s dvomi 9 palcovými obrazovkami a integrovanou batériou umožňujúcou až 110 minútovú filmovú reprodukciu. Prehrávač je možné nabíjať aj počas cesty autom cez adaptér v priestore zapaľovača cigariet alebo klasicky cez elektrickú sieť. Súčasťou jeho výbavy je aj diaľkový ovládač a okrem filmov dokáže prehrať tiež hudbu či obrázky.

Skvelým a obľúbeným spoločníkom, najmä pri cestovaní hromadnou dopravou, behaní či napríklad pri práci v kancelárii (ak to povaha práce umožňuje) sú tiež Bluetooth slúchadlá. V našom online shope nájdete hneď niekoľko dizajnovo zaujímavých kúskov, z ktorých si určite vyberiete.

Bezkáblový pôžitok z hudby si tak môžete dopriať napríklad fantastickými slúchadlami SILVERCREST v striebornom alebo zlatom prevedení. Praktické ovládanie priamo na slúchadlách, integrovaný mikrofón umožňujúci bezproblémové telefonovanie a zabudovaná batéria s výdržou až do 16 hodín hudobného prenosu sú samozrejmosťou.

Zabudnúť netreba ani na skvelé mini hracie konzoly so stovkami rôznych hier všetkých žánrov. Sú vhodné pre deti od troch rokov, podporujú logické myslenie, reakčnú schopnosť a koordináciu rúk a očí.

Text And Image Section

Zariaďte si domácnosť inteligentnými technológiami

V našich domácnostiach si stále častejšie nachádzajú uplatnenie inteligentné zariadenia. Takmer všetci už bežne používame chytré telefóny, bežné je ovládanie klimatizácie, kúrenia či zabezpečovacieho a kamerového systému na diaľku.

Sme radi, že k vytvoreniu inteligentnej domácnosti môžeme prispieť zaujímavými produktami aj my. Na výber máte napríklad viacero druhov bezdrôtových meteorologických staníc, niektoré aj s funkciou ukazovateľa potreby vetrania. Veľmi praktické je ovládanie osvetlenia pomocou troch vypínačov na diaľkové ovládanie bez nutnosti inštalácie dodatočných elektrických vedení.

Súčasťou našej ponuky pre inteligentnú domácnosť sú tiež bezdrôtové zvončeky na dvere s viacerými druhmi signálov a jednoduchým programovaním pomocou synchronizačných tlačidiel na prijímači a vysielači.

Nakupujte multimediálne zariadenia a elektroniku za výhodné ceny

Domáca zábava zažíva skutočný boom a oblasť multimédií je ústredná, pokiaľ ide o hranie hier, pozeranie televízie a počúvanie hudby. V súčasnosti plochá obrazovka a audio systém patria do základnej výbavy. Zariadenia od osvedčených výrobcov zaručia vašej rodine a priateľom skutočný zážitok zo sledovania videí a počúvaní obľúbenej hudby.

Rôzne multimediálne zariadenia ponúkajú mnoho rôznych spôsobov trávenia voľného času pri filmoch a videohrách. Okrem herného PC a headsetu máme vám ponúkame aj Bluetooth zariadenia. Rádiá s DAB+? Žiaden problém. Vďaka tejto technológii je zaručený čistý príjem, čo vám dáva možnosť vychutnať si svoju rozhlasovú stanicu kdekoľvek.

Multimediálne vybavenie domácej pracovne

V súčasnosti, viac ako kedykoľvek predtým, mnohé firmy umožňujú prácu z domu. Ak aj vy pracujete takýmto spôsobom, váš počítač a príslušenstvo by mali mať aktuálnu výbavu. Výkon a úložný priestor si môžete prispôsobiť svojim potrebám.

Zariaďte si svoj pracovný priestor prehľadne a prakticky so zariadeniami a doplnkami z našej ponuky. V našom online obchode môžete získať prístroje a elektroniku s dlhou životnosťou od vybraných výrobcov a za výhodné ceny.

Medzi základné požiadavky na prácu z domu, okrem nábytku a stabilného internetového pripojenia, patria:

Text And Image Section

Presvedčte sa sami a v Lidl online shope objavte kvalitné zariadenia od rôznych výrobcov. Zaobstarajte si aj powerbanku, aby ste boli skutočne mobilní kedykoľvek a kdekoľvek.

Smart Home: inteligentné riešenia pre majiteľov inteligentných domov

Od osvetlenia po reguláciu teploty – váš dom môže myslieť sám za seba. S inteligentným systémom budete ovládať osvetlenie, kúrenie a elektrické spotrebiče, pomocou tabletu alebo smartfónu.

Najnovšia generácia elektronických zariadení urobí váš život jednoduchším a bezpečnejším v rôznych oblastiach. Kamery zaznamenajú dohľad nad záhradou a vstupným priestorom, termostaty zregulujú teplotu v domácnosti, osvetlenie domu zvládnete pomocou aplikácie a jednoduchým pohybom prsta na smartfone.

Multimédiá sa prelínajú do všetkých oblastí života. Výrobcovia využívajú moderné technológie v oblasti zábavy, správy domácnosti, v pracovnej oblasti a v mnohých ďalších kategóriách. Chcete mať kávu z kávovaru prichystanú v určitý čas ráno? Jednoducho si nastavte presný čas cez aplikáciu.

Aké multimediálne zariadenia potrebujem?

Ak ste fascinovaný multimediálnou technológiou, vyberte si podľa toho, čo považujete za užitočné a čo by vám obľahčilo bežné fungovanie. Medzi základné zariadenia patria smartfóny a notebooky, ako aj TV a audio systémy. Každý, kto rád hrá videohry, ocení interaktívny softvér. Majitelia domov sa naopak budú zaujímať o zariadenia pre inteligentnú domácnosť.

Ako nájdem vhodné multimediálne zariadenia?

Pred kúpou si zistite, či sú mediálne zariadenia navzájom kompatibilné. Digitálnym rozhraním je zvyčajne váš mobilný telefón, kde pomocou vhodných aplikácií môžete ovládať a monitorovať technológiu a naplno ju využívať. Obzvlášť dôležitá je aj kompatibilita nabíjačky.

Existujú tiež rôzne štandardy pre USB napájacie zástrčky, ktoré by ste si mali overiť. Vždy je užitočné pozrieť sa na spotrebu energie, čo platí najmä pre zariadenia, ktoré sa používajú nepretržite, ako napríklad chladničky či mrazničky.

Ako ušetrím na nákupe multimédií a elektroniky?

V Lidl online shope zaručene nájdete tú správnu cenovú kategóriu pre vaše multimediálne potreby. Pri voľbe medzi konkrétnymi zariadeniami s cieľom ušetriť, platí všeobecné pravidlo:

  • Porovnajte spotrebu energie jednotlivých zariadení.
  • Pozrite sa, či je možné vymeniť opotrebiteľné časti, ako sú napr. LED diódy.
  • Uistite sa, že zariadenia sú navzájom kompatibilné.
  • Nakupujte elektroniku a multimediálne zariadenia v balíkoch alebo súpravách.