Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pomôcky na cvičenie

176 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 176 produktov
  Text And Image Section

  Všetko pre fitness: Vybavenie pre vašu domácu posilňovňu

  V zdravom tele, zdravý duch! Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí s týmto heslom na sto percent súhlasia, tak potom je táto kategória určená práve vám. Alebo, naopak, pokiaľ s cvičením ešte len plánujete začať, ste tu skutočne správne. K návšteve posilňovne existuje skutočná alternatíva: domáce cvičenie. Fitness vybavenie a príslušenstvo vám uľahčia dostať z tela maximum, dokonca aj doma. Nájsť to správne fitness vybavenie nie je jednoduché. Pre každú potrebu, každý rozpočet a každú miestnosť sa nájde vhodný športový doplnok. Produkty z bohatého sortimentu fitness pomôcok, doplnkov a fitness náradia pre vybudovanie si vlastného mini fitness aj v domácich podmienkach, vám na ceste k zdravému telu aj zdravému duchu určite pomôžu.

  Stanovte si denné športové ciele a sledujte ich dodržiavanie vďaka smart náramkom s krokomerom, ktoré sú taktiež pevnou súčasťou našej fitness ponuky a ktoré vďaka dostatočným skladovým zásobám budete mať spoločne s ostatnými produktami z nášho e-shopu u vás doma už onedlho.

  A na čo pri plnení cvičebného plánu nesmiete zabudnúť? Na kvalitnú regeneráciu. Skvelé uvoľnenie môžete svojim namáhaným svalom dopriať aj bez maséra vďaka masážnym pomôckam, ktoré rovnako v našej ponuke nechýbajú.

  Text And Image Section

  Či už jemný tréning alebo tvrdý domáci tréning: Máme pomôcky na cvičenie presne pre vás

  Mať doma vlastné malé fitko môže byť pre mnohých motivujúce. Nenáročné na skladovanie, za to však veľmi účinné pri boji s nadváhou či na ceste za krásne vyrysovaným telom - také sú fitnes stroje a fitnes pomôcky CRIVIT z nášho e-shopu.

  9 účinných cvikov na brucho, chrbát, ruky a nohy môžete precvičovať kúpením jediného prístroja. CRIVIT prístroj na cvičenie s otočným regulátorom na nastavenie intenzity tréningu sa vyznačuje vysokou stabilitou vďaka kovovému stojanu. Veľmi ľahko ho zložíte a prenesiete na iné miesto, prípadne uložíte.

  Na posilňovanie brušného svalstva kdekoľvek a kedykoľvek odporúčame flexibilný neoprénový pás MEDISANA s 50 stupňami intenzity. Plochá konštrukcia umožňuje nosenie pod odevom, 6 tréningových programov zaručuje variabilitu v cvičeniach a efektivitu vo výsledkoch.

  Aby ste zostali fit vo vlastnej domácnosti, nemusíte tomu obetovať samostatnú miestnosť. Na zriadenie malej domácej posilňovne postačí kút v obývačke alebo spálni s dostatkom priestoru. Ktorý športový doplnok je tou správnou voľbou, závisí od typu tréningu, ktorý chcete absolvovať.

  Činky a závažia

  Ak chcete budovať svaly a nestačia vám cvičenia s vlastnou váhou, ako sú kliky a drepy, mali by ste si zaobstarať malý sortiment činiek a závaží. Aby sa tréning mohol časom zintenzívniť, závažia by mali mať rôznu váhu.

  Text And Image Section

  Švihadlá

  Nielen boxeri sa pri rozcvičke či kondičnom tréningu spoliehajú na švihadlá. Rope skipping sa stal trendovým športom, ktorý spaľuje veľa kalórií. Každý, kto sa naposledy v detstve hral s jednoduchým švihadlom, bude prekvapený, aké triky a techniky umožňujú nové švihadlá.

  Penové valce

  Regenerácia je dôležitou súčasťou každého tréningu – aj v domácej posilňovni. Doplnky ako penové valce pomáhajú pripraviť telo na ďalší tréning a minimalizujú bolesť po cvičení.

  Podložky na cvičenie a bloky

  Športové podložky by nemali chýbať na žiadnom tréningu – chránia vaše kĺby aj nervy susedov. Bloky, ktoré zjednodušujú niektoré ťažké cviky na začiatok, sa stali obľúbenými aj ako doplnky jogy.

  Fit lopty

  Lopta na cvičenie môže byť použitá nielen ako alternatíva k bežnej stoličke, ktorá chráni chrbát. Veľké fit lopty sa dajú použiť aj na rôzne cvičenia.

  Fitness pásy

  Fitness gumy robia tréning pestrejším a náročnejším. Elastické pásy sú dostupné v rôznych silách, takže pre každú úroveň kondície existuje ten správny.

  Text And Image Section

  Záťažové lopty

  Záťažové lopty pripomínajú staré medicinbaly, ktoré sú nám známe z telesnej výchovy. Moderné varianty sú vyrobené z inovatívnych materiálov a dajú sa použiť ako na silový tréning, tak aj ako doplnky na jogu alebo na kruhový tréning.

  Doprajte si relax po cvičení

  Po cvičení či namáhavom dni nezabúdajte na regeneráciu! Mať vlastného maséra, ktorý by bol k dispozícii vždy keď si zmyslíme, je pre mnohých z nás pekný sen. Avšak, priznajme si, pravdepodobne veľmi nereálny. Poslúžiť ale môžu masážne a relaxačné pomôcky z nášho obchodu. Pravý dotyk rúk síce celkom nenahradia, ale ako doplnok k občasnému masírovaniu masérom poslúžia vynikajúco. Vytiahnuť zo skrine ich môžete vždy, keď si budete želať, kľudne aj každý deň.

  Výborným riešením môže byť napríklad súprava masážnych lôpt CRIVIT, ktorá podporuje pružnosť tela a výkonnosť svalstva či Shiatsu masážny vankúš na chrbát a šiju značky SILVERCREST so 4 protichodne rotujúcimi masážnymi hlavami. Až 18 rotujúcich masážnych hláv má masážny prístroj nôh Shiatsu, ktorý zabezpečí dokonalé uvoľnenie vašim chodidlám vďaka skvelej energickej masáži.