Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Holiace strojčeky

27 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 27 produktov
  Text And Image Section

  Pre hladkú pokožku – odstránenie chĺpkov ako profesionál

  Okrem dobrého strihu je pre mnohých hlavnou témou každodennej osobnej hygieny aj trvalé alebo pravidelné odstraňovanie chĺpkov. Kým niektorí si bez problémov depilujú nohy, podpazušie a oblasť bikín doma žiletkami a epilátormi, iní sa spoliehajú predovšetkým na zastrihávače chĺpkov pre praktický krátky strih a zastrihávače fúzov pre štýlovo upravené chĺpky na tvári. Bez ohľadu na to, aké nároky kladiete na starostlivosť o vlasy a telo, v internetovom obchode LIDL nájdete veľký výber rôznych prístrojov na efektívne odstraňovanie chĺpkov: či už odstraňovanie chĺpkov profesionálnou technológiou IPL, klasické mokré alebo suché holenie alebo epilátor. V eshope Lidl na vás čaká pestrý výber depilačných prístrojov za rozumnú cenu.

  Holiace strojčeky na tvár a telo

  Holenie je jednou z najobľúbenejších metód odstraňovania chĺpkov – u mužov aj u žien. Ale nie všetky holiace strojčeky sú rovnaké. Vo všeobecnosti sa rozlišuje mokré a suché holenie. Kým suché holenie je vhodné najmä na krátkodobé a rýchle odstránenie chĺpkov, mokré holenie si vyžaduje určitú prípravu a doplnkové produkty ako penu na holenie alebo gél na holenie. So strojčekom na mokré holenie nie je problém ani holenie v sprche. Niektoré ženy a muži sa spoliehajú na odstraňovanie chĺpkov pomocou jednoduchých jednorazových holiacich strojčekov. Ale holenie môže byť oveľa jednoduchšie! Elektrické holiace strojčeky na batérie možno použiť na všetky zóny tela. Ich použitie je pohodlné a praktické a čo je ešte dôležitejšie: Niekoľko čepelí z vysoko kvalitnej ocele zaisťuje oholenie obzvlášť šetrné k pokožke bez začervenania a pupienkov. Špeciálne pre tých, ktorí sa holia ráno v sprche, existujú vodoodolné holiace strojčeky na batérie – odstraňovanie chĺpkov nebolo nikdy také príjemné.

  Či už pánske holiace strojčeky s rotačnými holiacimi hlavami alebo dámske holiace strojčeky, ktoré sa bez problémov dajú použiť aj v sprche a spolu so správnou kozmetikou zaistia hladkú, pružnú pokožku – výber v internetovom obchode LIDL je rozmanitý. Zaručene tak nájdete ideálny holiaci strojček, ktorý spĺňa vaše požiadavky.

  Text And Image Section

  Epilátory zaistia hladkú pokožku na niekoľko týždňov

  Epilátor je to pravé pre každého, kto si zakladá na dlhodobom a šetrnom odstraňovaní chĺpkov na tele. Na rozdiel od holenia, pri ktorom sú chĺpky iba skrátené, epilátor odstraňuje chĺpky aj s korienkami. Funguje to s niekoľkými malými pinzetami, ktoré sú umiestnené na valčekoch oscilačnej hlavy zariadenia. Rotácia týchto valčekov pri ošetrení úplne odstráni chĺpky vrátane ich korienkov. To môže na začiatku aplikácie štípať a spôsobiť miernu bolesť, ktorá však po krátkom čase zmizne. Aby ste predišli bolestiam a zarastaniu chĺpkov, odporúčame pred epiláciou vykonať píling na tej časti tela, ktorú sa chystáte epilovať. Výsledok: hladká a jemná pokožka po dobu asi dvoch týždňov. Epilácia je ideálny spôsob odstraňovania chĺpkov v lete, kedy sa často chystáme do vody.

  IPL epilácia: Trvalé odstránenie chĺpkov vďaka svetelným impulzom

  IPL je skratka pre „Intense Pulsed Light“, čo znamená intenzívne pulzujúce svetlo. Pri IPL ošetrení sú krátke, intenzívne pulzy svetla vysielané cez vlasy do korienkov. Tieto svetelné impulzy sa potom premenia na teplo, ktoré v konečnom dôsledku zničí korienky vlasov. To zaisťuje, že z korienkov nemôžu vyrastať žiadne nové chĺpky. Hoci zvyčajne trvá niekoľko ošetrení, kým sa účinok prejaví, ošetrenie IPL odstraňovačom chĺpkov je takmer bezbolestné. Vďaka integrovanému UV filtru a snímaču tónu pleti, ktorý pred každým svetelným impulzom zmeria pigmentáciu pokožky na vašom tele, je aj depilácia individuálne a optimálne prispôsobená vám. Rovnako ako pri laserovom ošetrení, systém IPL odstraňovania chĺpkov môžete použiť na všetky časti tela. Na ošetrenie tváre existujú špeciálne nástavce. Pre trvalé odstránenie chĺpkov na častiach tela s obzvlášť citlivou pokožkou by ste mali nastaviť intenzitu svetla IPL prístroja. Vďaka praktickej veľkosti IPL prístroja môže byť váš odstraňovač chĺpkov uskladnený priestorovo nenáročným a nenápadným spôsobom až do ďalšieho ošetrenia.

  Text And Image Section

  Pre účes ako od kaderníka: kvalitné strojčeky a zastrihávače

  Mnoho mužov prisahá na praktický krátky účes – čo sa týka starostlivosti o fúzy, sú o to vyberavejší. V internetovom obchode LIDL teraz muži dostanú všetko, čo potrebujú na depiláciu a starostlivosť o fúzy. S výkonným strojčekom na strihanie vlasov a vymeniteľnými čepeľami si doma ostriháte presne taký účes, aký chcete. Zastrihávač fúzov naopak vykúzli upravenú výraznú bradu s rôznymi čepeľovými a hrebeňovými nástavcami. Bezdrôtové zariadenia v našom internetovom obchode umožňujú jednoduchú a presnú manipuláciu a zaisťujú skvelé výsledky – vyskúšajte sami.

  Všetko, čo súvisí s vlasmi – objednávajte už teraz v internetovom obchode LIDL

  Či už svetlé alebo tmavé vlasy, trvalo pružná pokožka bez chĺpkov alebo trendy krátky účes – čokoľvek chcete so svojimi vlasmi robiť, máme pre vás dokonalé doplnky starostlivosti o vlasy a doplnky pre osobnú starostlivosť. V internetovom obchode LIDL určite nájdete to, čo hľadáte.