Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Hračky na záhradu

228 produktov
Zobrazené produkty 24 / 228 produktov
Text And Image Section

Udržať deti čo najdlhšie vonku na čerstvom vzduchu dokážu veľmi efektívne aj hry a hračky vhodné do exteriéru. Bez ohľadu na to, či máte dom so záhradou alebo či bývate v byte a ihrisko či priestor, kam môžu vybehnúť deti s kamarátmi, máte niekde pred bytovkou. Hračky na záhradu, resp. vo všeobecnosti do exteriéru tvoria pevnú súčasť našej ponuky a vyberať môžete z množstva zaujímavých a u detí mimoriadne obľúbených produktov.

Sortiment hračiek na záhradu tvoria napríklad športové hry do exteriéru, detské záhradné náradie rôzneho druhu, bumerangy či kruhy na hádzanie, odrážadlá, nafukovacie hračky do vody, vodné pištole, ale aj kolieskové korčule či kolobežky.

Detské záhradné náradie na batérie

Nechajte vaše ratolesti, nech sa k vám počas prác v záhrade pridajú so svojim vlastným záhradným náradím. Napríklad taký fúkač lístia značky PARKSIDE pre deti od troch rokov s funkčným ventilátorom na batérie vyzerá ako skutočný a tak vám váš malý pomocník určite rád pomôže. Autentickosť zariadenia ešte viac zvýrazňuje jeho jemný prevádzkový zvuk.

Text And Image Section

Nechajte deti športovať, pripravte im na to podmienky na dvore

Záujem u detí o pohyb či šport môžete vyvolať jednak tým, že sa im budete venovať a jednak tým, že im vytvoríte podmienky, aby mohli svoje obľúbené aktivity vykonávať. Presne pre tento účel sa skvele hodí športová hra do exteriéru značky CRIVIT vo viacerých variantoch. Objednať si môžete pomôcky pre domáci golf, street-hockey a ďalšie zaujímavé disciplíny. Výhodou takýchto hier je, že sú ľahko a rýchlo rozložiteľné a mobilné, takže si ich so sebou môžete vziať aj na dovolenku či na narodeninovú party k svojim kamarátom.

Hračky na von sú vzrušujúce

V slnečnom počasí a počas vyšších teplôt to väčšinu detí ťahá hrať sa von. Ak nemáte vlastnú záhradu, môžete sa zabaviť na ihriskách a v parkoch. Hranie vonku je so zábavnými vonkajšími hračkami dvakrát tak zábavné.

Deti často nepotrebujú veľa vonkajších hračiek a dokážu stráviť hodiny s loptou alebo s lopatkou. Ak by ste predsa len chceli ponúknuť tým najmenším v záhrade či na pláži trochu viac rozmanitosti, k dispozícii je veľký výber vonkajších hračiek. Ktorá hračka je tá pravá na von, závisí okrem iného aj od veku dieťaťa.

Malé deti do 3 rokov majú radosť zo všetkého, čo pre nich fyzicky ani psychicky nie je príliš veľmi náročné. Malé lopatky a vedierka na hrabanie sa na pieskovisku alebo „blatovej kuchynke“ stačia pre radosť najmenších.

Deti od 3 rokov sa tešia na trochu viac akcie, napríklad aj v podobe skákacieho hradu. Menšie modely taktiež potešia vašu ratolesť. Obľúbené sú aj úkryty v podobe stanov alebo teepee, kde sa dieťa môže v pokoji zahrať.

Väčšie deti môžu byť nadšené vonkajšími hračkami, ako sú vodné pištole, vodné bomby alebo dokonca lietajúce hračky.

Najmä pre mladšie deti platí, že pri hre vonku by mali byť vždy pod dozorom, aby sa predišlo zraneniam alebo aby bolo možné im rýchlo pomôcť v prípade núdze.

Text And Image Section

Detské vonkajšie hračky sú zábavou pre každého

Nielen deti sa tešia z hračiek vonku. So správnymi hračkami sa vonku môžu vyblázniť aj dospelí, či už spolu s deťmi alebo jednoducho v skupine. Návšteve skákacieho hradu sa z bezpečnostných dôvodov radšej vyhnite, ale pre malých aj veľkých sú vhodné aj iné hračky:

  • Vrhacie a loptové hry sa môžu hrať v malých aj vo veľkých skupinách. S frisbee, loptičkami, palicami a podobnými skupinovými hrami si naozaj zacvičíte v záhrade, v parku alebo na pláži.
  • Ak máte na záhrade trochu miesta, môžete spolu s deťmi postaviť a osadiť vyvýšený záhon. Špeciálne verzie pre deti sú prispôsobené výške tých najmenších. Hravou formou sa tak spolu môžete dozvedieť niečo o rastlinnom svete.
  • Vonkajšie hry, ako napríklad kroket či hádzacia hra, sú vzrušujúcou alternatívou k divokému šanteniu, najmä pre staršie deti.

Takto sa dá spoločne stráviť pekné chvíle a spestriť čas vonku.