Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Iné svietidlá

79 produktov
Zobrazené produkty 72 / 79 produktov
Text And Image Section

Svietidlá plnia v domácnosti viaceré funkcie. Ani zďaleka nejde len o to, aby svietili. Dôležité je, aby svietili presne tak, ako v danej miestnosti potrebujete. Do kategórie „iné svietidlá“ sme zaradili nie úplne bežné svetlá, ktoré však určite stoja za pozornosť. Nájdete tu pracovné svietidlá vrátane reflektorov so zabudovaným Bluetooth reproduktorom, zásuvkové lišty, USB zásuvky, žiarovky aj praktické LED pásy pre náladové osvetlenie vybraných plôch bez potreby napájania zo siete.

Samozrejmosťou sú dostatočné skladové zásoby väčšiny produktov, skvelá cena a rýchle dodanie na vami určenú adresu. Nakupovanie na lidl.sk sa jednoducho oplatí po všetkých stránkach.

Reflektory na stavbu aj do domácnosti

Každý kutil dobre vie, že pracovať s nedostatočným osvetlením je nielen náročné, ale aj nebezpečné. Kvalitné svietidlá sa tak zídu nielen do domácnosti, ale aj garáže, dielne, skladu či na stavbu. Ak radi majstrujete aj keď mesiac vystrieda na oblohe slnko, pracovné svietidlá sú presne to, čo potrebujete. A sami najlepšie viete, že práca ide od ruky, ak vám pri nej hrá vaše obľúbené rádio, vaša obľúbená rozhlasová stanica, podcast či stiahnutá hudba. LED reflektor značky PARKSIDE s Bluetooth reproduktorom sa veľmi rýchlo stane vašim veľmi užitočným parťákom.

Text And Image Section

Reproduktor môžete ovládať manuálne tlačidlami umiestnenými na reflektore alebo prostredníctvom vášho smartfónu. Výkonný LED modul s neutrálnym bielym svetlom zabezpečí kvalitné osvetlenie priestoru, bez ohľadu na to, či ho použijete na stavbe alebo pri prácach v záhrade. Výhodou je tiež ľahké nastavenie do troch polôh a bezpečný postoj vďaka výklopným nohám. Jeho výborné vlastnosti podčiarkujú aj skvelé hodnotenia od našich klientov.

Až 5 metrov zabudovaného LED svietidla

Pozná to každá gazdinka. Mať dobre osvetlenú pracovnú dosku v kuchyni je na nezaplatenie. Vhodne zvolené stropné svietidlo samozrejme dokáže miestnosť dostatočne osvetliť. Faktom však je, že si pod ním môžete vlastným telom vytvárať tiene. To sa vám nestane, pokiaľ si plochu osvetlíte zabudovaným LED svietidlom. Napríklad svietidlom značky Livarno Home, ktoré nájdete aj v našej ponuke. Veľkou výhodou tohto svietidlá je, že si môžete cez nástrčné spoje, ktoré sú súčasťou balenia, vzájomne spojiť až 10 týchto svietidiel, čím dostanete celkovo až 5 metrov zabudovaného osvetlenia. Využiť to môžete napríklad aj na osvetlenie garáže či dielne alebo použiť ako náladové osvetlenie obývacej izby či spálne.

Text And Image Section

LED žiarovky do celej domácnosti

LED žiarovky sú moderným a energeticky účinným riešením pre osvetlenie vášho domova, nakoľko využívajú technológiu svetelných diód (LED), ktorá ponúka mnoho výhod oproti tradičným žiarovkám.

Jednou z hlavných výhod LED žiaroviek je ich energetická efektívnosť. Spotrebúvajú oveľa menej energie na vytvorenie rovnakého množstva svetla ako tradičné žiarovky, čo môže výrazne znížiť vaše náklady na elektrinu. Navyše, LED žiarovky majú dlhú životnosť - môžu vydržať až niekoľko tisíc hodín používania, čo znižuje potrebu ich častých výmen.

LED žiarovky sú tiež veľmi flexibilné v tom, aký typ svetla môžu vytvoriť. Sú dostupné v rôznych teplotách farieb, od teplej bielej pre útulnú atmosféru, po studenú bielu pre jasnejšie a energickejšie osvetlenie. Niektoré modely sú dokonca nastaviteľné, takže môžete jednoducho upraviť intenzitu svetla podľa svojich potrieb.

Na Lidl.sk nájdete široký výber LED žiaroviek v rôznych tvaroch, veľkostiach a štýloch. Ponúkame jednoduchý a bezpečný proces nákupu online a rýchle doručenie priamo k vám domov. Objavte perfektné LED žiarovky pre váš domov na Lidl.sk!