Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Prajete si, aby ste už nemuseli krájať chlieb, salámu, syr a ťažko krájateľnú zeleninu nožom? Chcete ale, aby boli dokonale pokrájané, v rovnakej hrúbke a hlavne aby to bolo časovo nenáročné? Potom sa oplatí investovať do profesionálneho univerzálneho elektrického krájača.

   Elektrický univerzálny krájač – precízny a praktický pomocník

   S týmto pomocníkom ušetríte čas a nervy, pretože vám pokrája mäso, chlieb a zeleninu rýchlo a predovšetkým presne a rovnomerne. V online obchode Lidl získate vysoko kvalitné krájače za obzvlášť nízku cenu. Radi konzumujete na raňajky či večeru fajný chrumkavý chlebík? Neváhajte a zakúpte si kvalitný krájač chleba. Vďaka nemu získate rovnomerne veľké krajce chleba a budete môcť podať chlieb pre niekoľko ľudí v priebehu chvíľky. Kvôli bezpečnostným prvkom si môžete byť istí, že sa pri krájaní nezraníte. Hrúbku krájania si môžete prispôsobiť sami, podľa vlastného želania.

   Multifunkčný krájač šetrí priestor a čas

   Profesionálne krájače z nehrdzavejúcej ocele sú obzvlášť praktické a preto veľmi populárne. S vysoko kvalitným krájačom na potraviny môžete presne a bezpečne rozdrviť ľad, jemne nasekať mäso, ovocie, zeleninu, orechy, bylinky a mnoho iného. Ovláda sa ľahko, jednou rukou a bezpečnosť pri sekaní zaisťuje okamžitý vypínač. Nože z nehrdzavejúcej ocele prerežú vaše potraviny hladko ako maslo. To vám umožní rýchlo a ľahko pripraviť veľa druhov jedál a občerstvenia pre vás, vašu rodinu a priateľov.