Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Krájače a príslušenstvo

15 produktov
Zobrazené produkty 15 / 15 produktov
Text And Image Section

Prajete si, aby ste už nemuseli krájať chlieb, salámu, syr a ťažko krájateľnú zeleninu nožom? Chcete ale, aby boli dokonale pokrájané, v rovnakej hrúbke a hlavne, aby to bolo časovo nenáročné? Potom sa oplatí investovať do profesionálneho univerzálneho elektrického krájača.

Elektrický univerzálny krájač – precízny a praktický pomocník

S týmto pomocníkom ušetríte čas a nervy, pretože vám pokrája mäso, chlieb a zeleninu rýchlo a predovšetkým presne a rovnomerne. V online obchode Lidl získate vysoko kvalitné krájače za obzvlášť nízku cenu.

Radi konzumujete na raňajky či večeru fajný chrumkavý chlebík? Neváhajte a zakúpte si kvalitný krájač chleba. Vďaka nemu získate rovnomerne veľké krajce chleba a budete môcť podať chlieb pre niekoľko ľudí v priebehu chvíľky. Vďaka bezpečnostným prvkom si môžete byť istí, že sa pri krájaní nezraníte. Hrúbku krájania si môžete prispôsobiť sami, podľa vlastného želania.

Multifunkčný krájač šetrí priestor a čas

Ak máte dosť ručného krájania potravín, investícia do profesionálneho multifunkčného krájača sa určite oplatí.

Krájače z nehrdzavejúcej ocele vám ušetria čas a nervy, sú obzvlášť praktické a preto aj veľmi populárne. S vysoko kvalitným krájačom na potraviny môžete rýchlo, presne, rovnomerne a bezpečne rozdrviť ľad, jemne nasekať mäso, ovocie, zeleninu, orechy, bylinky a mnoho iného.

Text And Image Section

Ovláda sa ľahko, jednou rukou a bezpečnosť pri sekaní zaisťuje okamžitý vypínač. Nože z nehrdzavejúcej ocele prerežú vaše potraviny hladko ako maslo. To vám umožní rýchlo a jednoducho pripraviť veľa druhov jedál a občerstvenia pre vás, vašu rodinu a priateľov. Na Lidl.sk nájdete kvalitné krájače za veľmi výhodnú cenu.

Krájač na hranolky pre chutnejší domáci variant hranoliek

Milovníci hranoliek, si môžu zdravšiu verziu tohto jedla pripraviť aj doma. Jednotnú hrúbku hranolčekov zaistí krájač na hranolky, ktorý nájdete aj v našej Lidl ponuke. Ručný krájač na hranolky je veľmi jednoduchý na použitie. Stačí len umiestniť zemiaky alebo inú zeleninu do prístroja a za niekoľko sekúnd budete mať hotové dokonale nakrájané hranolky.

Pri používaní ručného krájača na hranolky sa nemusíte obávať o svoje prsty, pretože väčšina modelov má bezpečnostné prvky, ktoré chránia ruky pred nebezpečným nožom. Okrem toho sú ručné krájače na hranolky zvyčajne vyrobené z odolných materiálov, ktoré sú ľahko čistiteľné a odolné voči poškodeniu, čo z nich robí skvelých kuchynských pomocníkov, jednoduchých na používanie, ako aj na údržbu. Použitie ručného krájača na hranolky vám nakoniec ušetrí aj veľa času, pretože nakrájanie zeleniny klasicky ručne trvá oveľa dlhšie.

Text And Image Section

Široký výber elektrických a ručných krájačov na Lidl.sk

Okrem multifunkčných krájačov môžete v Lidl online shope zakúpiť aj ďalšie prístroje na spracovanie potravín. Ak máte radi zeleninu, určite oceníte elektrické strúhadlo, ktoré vám ušetrí čas a energiu pri príprave zeleninových šalátov alebo príloh.

Univerzálny elektrický krájač na chlieb je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú na raňajky alebo večeru dobrý kúsok pečiva. Tento krájač dokáže nakrájať chlieb na rovnaké plátky a vy ich tak môžete jednoducho a rýchlo podávať viacerým ľuďom. Samozrejme, súčasťou krájača sú aj bezpečnostné prvky, ktoré zabránia nebezpečenstvu poranenia pri krájaní. Navyše, hrúbku plátkov si môžete nastaviť sami pomocou ovládacieho panela.

Pre tých, ktorí majú radi domáce rezance, pyré alebo domácu marmeládu, ponúka Lidl aj stroj na výrobu rezancov a pasírovací mlynček. Tieto stroje sú veľmi praktické a umožňujú vám pripraviť si domáce jedlá s minimálnym úsilím.

Aby ste si uchovávali chlieb čerstvý, v ponuke online obchodu LIDL nájdete aj praktické boxy a košíky na uskladnenie. Vyberte si ten správny krájač alebo niektorý iný stroj na spracovanie potravín a už nikdy nebudete musieť tráviť hodiny ich krájaním.

Objednaný tovar vám bude doručený až domov do troch pracovných dní. Objednajte si ešte dnes kvalitný multifunkčný krájač, elektrické strúhadlo, univerzálny elektrický krájač na chlieb, stroj na výrobu rezancov, pasírovací mlynček či krájač na hranolky a zjednodušte si prácu v kuchyni a ušetrite vzácny čas.