Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Krása a osobná starostlivosť

272 produktov
Zobrazené produkty 24 / 272 produktov
Text And Image Section

Starať sa o svoje telo nie je potrebné len kvôli vizáži, ale najmä kvôli zdraviu. Pravidelné športovanie, zdravý životný štýl a dobré stravovacie návyky by mali byť samozrejmosťou. Každému však dobre padne nechať sa raz za čas pomasírovať, vyhriať si telo po namáhavom či chladnom dni a upraviť sa na významnú príležitosť.

Desiatky skvelých produktov z kategórie krása a osobná starostlivosť vám pomôžu dosiahnuť efekt, aký očakávate a aký si zaslúžite.

Masáže v domácom prostredí kedykoľvek sa vám zachce

Dobre vykonaná masáž dokáže byť doslova balzamom pre naše unavené telá. Žiaľ, nie vždy máme možnosť zájsť k masérovi. Vytvoriť si preto podmienky pre domáce masírovanie a realizovať ho kedykoľvek sa nám zažiada, môže byť pre naše telo aj našu dušu skutočne skvelým relaxom.

Vlastný rodinný masážny salón si môžete vytvoriť vďaka produktom z nášho e-shopu. Nájdete tu rôzne masážne prístroje a pomôcky pre jednotlivé časti tela. Ako príklad môžeme uviesť masážny prístroj Shiatsu. Skvelú masáž chodidiel zabezpečuje 18 rotujúcich masážnych hlavíc. Výsledný relaxačný efekt dokáže ešte zvýrazniť tepelná funkcia na uvoľnenie napätia.

Vynikajúce uvoľnenie dokážu telu poskytnúť aj vyhrievacie vankúše a koberce, hrejivé náplaste či rašelinové vankúše, ktoré sú tiež pevnou súčasťou našej ponuky.

Pomôcky pre seniorov aj ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu

Pri tvorbe sortimentu sa snažíme vyhovieť potrebám ľudí každej generácie. Uvedomujeme si, že vekom alebo následkom zranenia môže byť pohyb o niečo náročnejší a preto našu ponuku pravidelne dopĺňame užitočnými pomôckami aj pre ľudí s obmedzeným pohybom.

Text And Image Section

Výbornými pomôckami a doplnkami, nielen pre seniorov, sú pomocné lavice a stoličky do kúpeľní a vaní so stabilnými hliníkovými konštrukciami. Pohodlné nasadanie na záchodovú misu umožňuje zvýšená WC doska Ridder, ktorá je dostupná vo variantoch s držadlami alebo bez držadiel. Značka Ridder má v našej ponuke aj ďalšie praktické produkty uľahčujúce pohyb, ako napríklad výškovo nastaviteľná podporná skladacia palica či mobilná pomôcka na vstávanie.

Kozmetické prístroje pre dámy a pánov

Naša bohatá ponuka kozmetických prístrojov osloví zástupcov oboch pohlaví. Vyberte si fén na vlasy spomedzi známych značiek ako REMINGTON, PHILIPS či SILVERCREST, s ktorými úpravu vlasov hravo zvládne každý. Kulma a žehlička na vlasy či multifunkčný prístroj na úpravu vlasov dámam umožnia mať účes ako od kaderníka, kedykoľvek to bude potrebné. Zastrihávače vlasov a brady, holiace strojčeky či zastrihávače nosných a ušných chĺpkov sú praktickou súčasťou kozmetickej výbavy mnohých pánov. Ak ste jedným z tých, ktorý takýto prístroj pre seba zatiaľ iba hľadajú neváhajte a vyberte si jeden z našej ponuky. Kozmetické prístroje v našom sortimente sa pýšia vysokou kvalitou za známe super Lidl ceny.

Text And Image Section

Kozmetické prístroje na tvár a rôzne doplnky do kozmetického kútika

Dámy, ale aj páni, ktorí sa starajú o svoju pleť dobre vedia, že pravidelná starostlivosť je pre jej zdravie a krásu kľúčová. Aj keď kozmetické štúdiá svoju prácu odvádzajú na vysokej úrovni a poskytujú hĺbkové čistenie a ošetrovanie pleti, asi iba málokto profesionálov navštevuje každodenne. Čistenie pleti a následné líčenie vám uľahčia mnohé kozmetické pomôcky z nášho sortimentu.

Kozmetické zrkadlo je asi jeden zo základných prvkov kozmetickej výbavy. Líčenie a úprava by bez neho prebehli asi iba veľmi ťažko, prípadne nie s uspokojivým výsledkom. Na našich stránkach nájdete väčšie či menšie kozmetické zrkadlá s LED osvetlením, ktoré vám umožnia vidieť každý potrebný detail. Ranné a večerné čistenie vám uľahčí čistiaca kefka na tvár z našej ponuky a kozmetický kufrík vám poskytne miesto na praktické uloženie a organizáciu vašich kozmetických pomôcok.

Bezchybná každodenná zubná starostlivosť

Už je dávno známe, že zdravie ústnej dutiny ovplyvňuje aj celkové zdravie človeka. Udržiavanie zdravého chrupu a jeho každodenné ošetrovanie nie je iba estetickou záležitosťou, ale aj významnou súčasťou zdravotnej prevencie. Z tohto dôvodu sme aj do našej ponuky zaradili kvalitné pomôcky na ošetrovanie ústnej dutiny.

Zachovať žiarivý úsmev vám pomôže sonická zubná kefka a udržať čistotu ústnej dutiny niektorá z ústnych spŕch z našej ponuky. Pravidelná zubná starostlivosť je prevenciou pred ochoreniami zubov a ďasien a pomáha pri udržaní pevných a bielych zubov, ako aj pri udržiavaní čerstvého dychu.