Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Doplnky do kuchyne

917 produktov
Zobrazené produkty 24 / 917 produktov
Text And Image Section

Milé kuchárky, milí kuchári, vitajte vo vašom oddelení! Bez ohľadu na to, či hľadáte spotrebič či doplnok, ktorým doplníte vaše aktuálne kuchynské náradie alebo či zariaďujete úplne novú kuchyňu, u nás v LIDL nájdete skutočne všetko od kuchynských spotrebičov cez pekáče a hrnce až po desiatky užitočných kuchynských doplnkov.

Dostatočné skladové zásoby a rýchla, bezpečná doprava priamo na vašu adresu zabezpečia, že sa na váš objednaný tovar môžete tešiť už onedlho. Podobne ako v kamenných predajniach LIDL aj v online shope je samozrejmosťou najlepší možný pomer medzi kvalitou a cenou.

Kuchynské spotrebiče svetových značiek

Medzi kuchynskými spotrebičmi nájdete tyčové mixéry, váhy, hriankovače, variče vajec, mikrovlnné rúry, výrobníky ľadu, mini chladničky, odšťavovače, kávovary, rýchlovarné kanvice, elektrické grily, filtračné kanvice, jogurtovače a mnoho iných užitočných pomocníkov. Najväčšiu časť nášho sortimentu tvoria spotrebiče zákazníkmi obľúbenej značky SILVERCREST, avšak zastúpenie majú napríklad aj Philips, Bosch či Delonghi.

Čerstvá šťava z ovocia či zeleniny počas celého roka

Nielen v lete oceníte možnosť mať čerstvú ovocnú či zeleninovú šťavu kedykoľvek sa vám zachce. Potrebnú dávku vitamínov zabezpečíte celej vašej rodine napríklad pomocou mimoriadne efektívneho odšťavovača SILVERCREST SSJ 300. Na rozdiel od iných odšťavovačov, tento pracuje pri nízkych otáčkach, vďaka čomu odšťavuje obzvlášť šetrne. Tým dokáže efektívnejšie zachovávať výživné látky. Najmä v lete poteší špeciálna vložka na prípravu ľadových trieští, ktorá je súčasťou výbavy odšťavovača.

Text And Image Section

Kuchynské doplnky, ktoré sa vám zídu

Tou pomyselnou čerešničkou na torte vo vašom kuchynskom vybavení sú vhodné a užitočné kuchynské doplnky. Medzi nich sme zaradili okrem iného aj rôzne dózy na skladovanie potravín, kuchynské príbory, hrnčeky, poháre, mlynčeky na koreniny i mnohé kuchynské pomôcky ako naberačky, obracačky, servírovacie kliešte či lyžice na špagety a zmrzlinu.

Hrnce a panvice, ktoré vám nezahoria

Pri hrncoch či panviciach je okrem schopnosti efektívne absorbovať a rozvádzať teplo po celej ich ploche dôležitá aj povrchová úprava. Zahorené jedlá nepatria práve medzi tie najchutnejšie či najzdravšie a následné umývanie hrncov tiež nie je príliš obľúbená činnosť.

Odporúčame preto vyberať hrnce a panvice s nepriľnavými povrchmi ako ILAG, Tefal Titanium či Greblon, ktoré majú početné zastúpenie aj v našom sortimente.

Text And Image Section

Objednajte si veľké domáce spotrebiče výhodne z Lidla

Každodenné a domáce práce sa dajú vybaviť oveľa jednoduchšie, ak máte správnych pomocníkov. Prečo umývať riad, keď existujú umývačky riadu, ktoré to urobia za vás? V Lidl online shope nájdete nielen umývačku riadu, ale aj množstvo iných elektrospotrebičov do domácnosti, ako sú práčky a sušičky bielizne alebo rúry. Všetky zariadenia z nášho sortimentu sú samozrejme najmodernejšie a pracujú energeticky efektívne.

Uistite sa, že sa vám v dreze už nikdy nebude hromadiť neumytý riad, pretože ste ho nestihli umyť – s umývačkou riadu ho odložíte za pár minút a o zvyšok sa postará umývačka. V čase, ktorý ušetríte, si vychutnajte čerstvú kávu z kávovaru alebo domácu vaflu z vaflovača. V našom sortimente nájdete aj kuchynské roboty, kuchynské doplnky, kuchynské nože, mikrovlnky či mnoho iných veľkých elektrospotrebičov do kuchyne ako je chladnička, mraznička alebo ich kombinácia.