Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Kuchyňa

84 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 84 produktov
  Text And Image Section

  Ak by sme mali pojmom ženské kráľovstvo označiť niektorú z miestností v dome, väčšina z nás by sa celkom určite zhodla na tom, že ním je kuchyňa. Veríme však, že z našej bohatej ponuky doplnkov a vybavenia do kuchyne si dokážu vybrať nielen naše milé dámy, ale aj páni, pre ktorých je varenie koníčkom. A čo by vo vybavení kuchyne určite nemalo chýbať? Je toho veľa, ale moderné kuchyne sa vyznačujú najmä tým, že sú praktické.

  A presne na tom si dávame záležať pri zostavovaní nášho sortimentu aj my. Nie je preto prekvapením, že v našej ponuke nájdete mnoho užitočných a praktických riešení a doplnkov, ktoré tým správnym spôsobom vyšperkujú funkčnosť vašej kuchyne.

  Hľadáte pre vašu modernú kuchyňu vodovodné batérie či jedálenské stoličky? Máme aj tie. A hneď v niekoľkých variantoch.

  Samozrejmosťou sú dostatočné skladové zásoby kuchynského vybavenia a rýchle dodanie na vami zvolenú adresu.

  Vybavenie kuchyne musí byť praktické

  Udržať si poriadok v kuchyni pri celom tom množstve rôzneho kuchynského náradia, surovín, či prístrojov je niekedy skutočne výzvou. A nie je to len problém menších kuchýň. V každej kuchyni nie je predsa miesta nikdy dosť. O to dôležitejšie je vyberať kuchynské doplnky a vybavenie, ktoré je praktické a ktoré nám na jednej strane pomáha mať vo veciach poriadok a na druhej strane prehľad, kde čo máme.

  Už pri plánovaní kuchyne je potrebné myslieť na čo najviac vecí. Tu skutočne platí, že dvakrát meraj a raz strihaj. Moderná kuchyňa musí byť nielen pekná, ale musí užívateľom zabezpečiť tiež potrebný komfort a efektivitu. Ak aj radi trávite čas v kuchyni, predsa len asi nechcete väčšinu toho času premárniť neustálym hľadaním niečoho, čo potrebujete mať, ako sa hovorí, po ruke.

  Práve kvôli tomu vám odporúčame siahnuť po niektorom z našich úložných riešení. V ponuke ich máme skutočne mnoho a tak sme presvedčení, že sa ideálne hodia do každej kuchyne. Užitočnosť kuchynských vozíkov, dóz na skladovanie, úložných boxov či multifunkčných bambusových organizérov určite oceníte.

  Text And Image Section

  Zástery pre gazdinky aj malých kuchárikov

  Robia vám v kuchyni radi spoločnosť aj vaše deti či vnúčence? Výborne. Veď ako sa hovorí, čo sa v mladosti naučíš, v starobe akoby si našiel. Samozrejme, nemusí to byť v tomto prípade hneď staroba, ale podstata tohto tradičného slovenského porekadla v súvislosti s varením celkom jednoznačne platí.

  A aby sa vaše ratolesti cítili skutočne plnohodnotnými pomocníkmi, mali by ste ich vybaviť tými správnymi pomôckami a oblečením. Detská kuchynská súprava obsahuje zásteru, kuchárske rukavice a detskú kuchársku čiapku. Od rovnakého výrobcu sme do ponuky zaradili tiež trojdielne súpravy pre dospelých, takže sa s vašimi malými pomocníkmi budete môcť dokonale zladiť.

  Za výborné ceny si vašu kuchyňu či jedáleň vybavíte aj obrusmi v rôznych farbách. U našich zákazníkov sú tiež veľmi obľúbené utierky z mikrovlákna, ktoré je možné používať aj bez čistiacich prostriedkov, vďaka čomu je čistenie ekologické.

  Kuchynské batérie v modernom dizajne a špičkovej kvalite

  Naša kolekcia moderných kuchynských batérií je zosúladená s najnovšími trendmi v dizajne. Každá batéria je precízne navrhnutá s ohľadom na súčasné trendy a potreby. S jemnými líniami a lesklými povrchmi, naše batérie pridajú vášmu kuchynskému prostrediu nádych elegancie. Ich štýlový vzhľad nie je len oku lahodiaci, ale aj praktický. Ergonomické ovládacie prvky zabezpečia ľahkú manipuláciu, čo z nich robí ideálny doplnok do každej modernej kuchyne.

  Text And Image Section

  Naše kuchynské batérie nie sú len o kráse, ale aj o odolnosti. Sú navrhnuté tak, aby vám vydržali dlhé roky. S použitím najkvalitnejších materiálov sú kuchynské batérie z našej ponuky odolné voči korózii a opotrebeniu.

  Úložné boxy pre perfektnú organizáciu v kuchyni

  Úložné boxy sú dokonalou voľbou, na udržanie poriadku vo vašej kuchyni. Úložné boxy v našom sortimente sú navrhnuté s ohľadom na vaše každodenné potreby organizácie. Rôzne veľkosti, dizajny a materiály úložných boxov vám umožnia detailne usporiadať potraviny a doplnky vo vašej kuchyni či v špajzy.

  Keďže sú vyhotovené z odolných materiálov, naše úložné boxy sú navrhnuté tak, aby vydržali každodenné používanie a zároveň chránili uložené veci. Môžete sa spoľahnúť na ich odolnosť a kvalitu, navyše za výbornú cenu.