Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Kuchynské príslušenstvo a doplnky

403 produktov
Zobrazené produkty 96 / 403 produktov
Text And Image Section

Nech sa páči, medzi kuchynské príslušenstvo a doplnky sme zaradili desiatky skvelých a užitočných produktov, ktoré vo vašej kuchyni určite oceníte. Pre jednoduchšiu orientáciu pri vyhľadávaní sme jednotlivé produkty rozdelili do viacerých podkategórií.

Vďaka tomuto rozdeleniu môžete nájsť hľadaný produkt rýchlejšie. Na druhej strane, ale odporúčame si prezrieť ponuku všetkých podkategórií. Nájdete tu mnoho zaujímavých inšpirácií, vďaka ktorým môže byť vaše varenie efektívnejšie a zábavnejšie.

Kvalitné kuchynské pomôcky – radosť pracovať!

To, čo platí snáď pre každú prácu, platí aj pre varenie a pečenie. Kvalitné, praktické a užitočné náradie, prístroje či kuchynské pomôcky dokážu aj z náročnej alebo nezáživnej práce spraviť zábavu. Cíťte sa v kuchyni príjemne a tešte sa na varenie vďaka pomôckam, ktoré si u nás zakúpite z pohodlia vášho domova.

Základom komfortnej práce v kuchyni sú nože. U nás máte na výber z viacerých druhov. Našimi kvalitnými keramickými nožmi aj nožmi s čepeľou z nehrdzavejúcej ocele pôjde krájanie ako po masle.

Uľahčite si prácu značkovým elektrickým univerzálnym krájačom umožňujúcim pohodlné krájanie chleba, zeleniny, syrov či salámy a elektrickým strúhadlom určeným na strúhanie, škrabanie a krájanie zeleniny, ovocia, orechov, čokolády či tvrdého syra.

Hodiť sa vám môžu tiež kuchynské pomôcky z ušľachtilej ocele ako krájač jabĺk, krájač vajec, lis na cesnak či otvárač konzerv, ktoré máme rovnako skladom, pripravené k okamžitému odoslaniu na vami zvolenú adresu.

Text And Image Section

Pripravte hosťom štýlové stolovanie

Vytvorte si slávnostné stolovanie každý deň. Celkový zážitok z obeda či večere je tvorený vynikajúcim jedlom a pekne pripraveným stolom. Bez ohľadu na to, či chcete vytvoriť príjemné prostredie pre svojich najbližších alebo či privítate hostí, štýlové a praktické doplnky z našej ponuky dodajú vášmu stolu ten správny šmrnc.

Pečivo, predjedlá či dezerty nádherne vyniknú na kvalitnom porcelánovom etažéri s možnosťou postavenia s dvomi alebo tromi taniermi. Je len na vás, či dáte prednosť moderným bielym tanierom v štvorcovom tvare alebo klasickým okrúhlym tanierom v romantickom kvetinovom prevedení.

Množstvo rôznych variácií prestierania umožňuje tiež bohatá ponuka príborov, misiek, šálok a pohárov, prípadne kompletných jedálenských súprav.

Na žiadnom stole by nemala chýbať voda. Prečo by ste ju ale mali nalievať z pôvodných fliaš, keď máte k dispozícii pekné sklenené karafy? Tie zároveň môžete využiť aj na servírovanie vína.

Nože a dosky na krájanie

Aby sa predišlo rôznym nehodám pri krájaní, profesionálni kuchári prisahajú na veľmi ostré, kvalitné nože vyrobené z nehrdzavejúcej damascénskej ocele. Ak chcete aj vy variť ako profesionáli, Lidl online shop vám ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli čisto a rýchlo nakrájať akékoľvek jedlo. Nehrdzavejúce nože sú dostupné v súprave, ale je možné zakúpiť ich aj jednotlivo. Ak by vám vo výbave stále chýbal napríklad filetovací nôž, môžete si ho jednoducho doobjednať.

Aby ste mohli pohodlne a precízne nakrájať zeleninu, budete potrebovať aj kvalitnú dosku na krájanie. V Lidl online shope vám preto ponúkame aj veľký výber dekoratívnych a praktických dosiek na krájanie, od moderných dosiek z bambusového dreva až po sklenené dosky na krájanie.

Text And Image Section

Uvaríte, upečiete a podusíte s ľahkosťou

V našej ponuke nájdete aj všetko, čo budete potrebovať na varenie a pečenie. Od nepriľnavých hrncov až po liatinové panvice. Pre každý typ prípravy jedla je určené vhodné príslušenstvo. Aby ste mali na každé jedlo tie správne hrnce a panvice, môžete si svoje kuchynské príslušenstvo jednoducho a pohodlne zaobstarať z domu, nákupom online v Lidl shope. Nájdete tu hrnce a panvice vyrobené z rôznych materiálov ako sú:

 • liatina
 • nehrdzavejúca oceľ
 • liaty hliník
 • a rôzne nepriľnavé povrchy

So širokou ponukou panvíc a hrncov budú vaše možnosti prípravy jedla pestrejšie a varenie sa stane skutočným pôžitkom.

Doplnky do kuchyne a úložné riešenia

V našom sortimente nájdete tých správnych kuchynských pomocníkov na optimálnu prípravu, zdobenie, podávanie jedál alebo ich skladovanie – skrátka všetko to, čo zjednodušuje a optimalizuje každodenný život v kuchyni. Nájdete tu okrem iného:

 • úložné boxy
 • dózy na potraviny
 • kuchynské strúhadlá
 • mlynčeky na korenie
 • kuchynské nožnice
 • metličky na šľahanie
 • rôzne misy

Vďaka širokej škále kuchynských doplnkov v Lidl online shope máte môžnosť vybaviť si vašu kuchyňu na každú príležitosť. Bez ohľadu na to, či chcete vykúzliť pohostenie pre neohlásenú návštevu, detskú narodeninovú oslavu alebo veľkú partiu priateľov, nájdete tu tie správne kuchynské doplnky. S vychytávkami na pečenie bude zdobenie jedál pre vás naozaj jednoduché a ostatné kuchynské pomôcky vám zjednodušia otáčanie, naberanie a servírovanie jedál, tak ako to robia skutoční profesionáli.