Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Kuchynské roboty

33 produktov
Zobrazené produkty 24 / 33 produktov
Text And Image Section

Kuchynský robot - mixujte, šľahajte alebo lisujte v jednom spotrebiči

Veľkou výhodou kuchynských robotov je ich univerzálnosť. So správnym spotrebičom môžete všetky ingrediencie zmiešať, vyšľahať, či zamiesiť. S vaším novým všestranným pomocníkom v kuchyninebudete musieť strácať čas rozmrazovaním potravín.

Čoraz obľúbenejšie sú aj zdravé smoothies, ktoré si ľahko pripravíte z ingrediencií podľa vlastného výberu v mixéri. Chceli by ste si na raňajky vychutnať čerstvú, vlastnoručne vytlačenú šťavu? Žiadny problém: vďaka kuchynským robotom s funkciou odšťavovania odšťavíte širokú škálu ovocia bez námahy.

Čo môže byť krajšie, ako si v nedeľu ráno k rannej káve vychutnať voňavý, doma upečený chlebík alebo čerstvé rožky? S funkciou miesenia pripravíte s minimálnou námahou aj ťažké cesto na chlieb alebo koláč. Na nadýchané cestá, ako sú sušienky, iné pečivo alebo vaječné bielka, jednoducho použite šľahací nadstavec. Kuchynské roboty sú so svojím moderným dizajnom a pestrými farbami aj vizuálnym zvýraznením vašej kuchyne.

Text And Image Section

Uľahčite si život pri varení

Kuchynské roboty z internetového obchodu LIDL by mali robiť predovšetkým jedno: pri varení vás odbremeniť čo najviac o prácu. Nemali by ste predsa tráviť celý čas v kuchyni alebo sa potom starať o nekonečné ručné umývanie, keď to môže ísť aj jednoduchšie. Množstvo funkcií výrazne šetrí čas pri varení a pečení, a keďže väčšina jednotlivých dielov kuchynských robotov LIDL je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele alebo plastu, a preto je možné ich umývať v umývačke riadu, čistenie je hotové za okamih. Príslušné nádoby na varenie alebo misky na cesto majú v závislosti od modelu objem až 6 litrov a ponúkajú tak dostatok miesta pre niekoľko porcií vášho obľúbeného jedla.

Na prevarenie omáčok alebo šetrné ohrievanie polievok majú mnohé prístroje s funkciou miešania aj otáčanie proti smeru hodinových ručičiek: ingrediencie sa tak zbytočne ďalej nesekajú a neustále miešanie vám jedlo už nikdy nepripáli.

Aby ste mali v mixovacej nádobe vždy presne to správne množstvo ingrediencií a korenín, niektoré kuchynské roboty majú integrovanú váhu. Ak nie, správnu kuchynskú váhu nájdete v internetovom obchode LIDL.

Text And Image Section

Pevné státie zaisťujú praktické protišmykové alebo prísavné nožičky. Kuchynské roboty sa tak pri používaní nešmýkajú a dokonca ani nespadnú z pracovnej dosky. S výkonom až 1200 wattov nie je takmer nič, čo by kuchynské roboty LIDL nedokázali sekať, strúhať alebo mixovať.

Nechajte sa inšpirovať kulinárskymi pôžitkami

Aby vám pri varení nikdy nedošli nápady a stále ste mohli skúšať niečo nové, na stránke Kuchyňa Lidla sa nachádzajú chutné recepty na obed, recepty na koláče, či mnohé iné. Zložité recepty a iné pochúťky ľahko vykúzlite vo vlastnej kuchyni. S tipmi a trikmi od profesionálnych kuchárov sa aj z hobby kuchára môže stať skvelý gurmán. Pre špeciálny koniec vášho večera môžete jednoducho rozdrviť kocky ľadu pomocou kuchynského robota a naservírovať svojim hosťom chutný kokteil. Vďaka všestranným kuchynským robotom bude varenie a pečenie vo vašej kuchyni opäť zábavné a poskytne vám potrebnú rozmanitosť.