Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.
Text And Image Section

Hľadáte užitočných pomocníkov do vašej kuchyne, vďaka ktorým bude vaše pečenie, varenie či grilovanie jednoduchšie a efektívnejšie? Tu ste správne! Pripravili sme komplexnú ponuku kuchynských spotrebičov, ktoré sa výborne hodia do každej kuchyne.

Ak hľadáte konkrétny spotrebič, nájdete ho veľmi rýchlo vďaka rozdeleniu spotrebičov do príslušných podkategórií. Odporúčame si však pozrieť náš kompletný sortiment. Je plný fantastických inšpirácií, vďaka ktorým sa na prípravu pokrmov pre svojich hladných hostí budete skutočne tešiť.

Kávovary pre príjemné chvíle strávené doma

Ste milovníkom kávy a radi si užívate chvíľky osamote strávene s teplou šálkou a knihou? Alebo si ju radšej vypijete v príjemnej spoločnosti rodiny a kamarátov? Akýkoľvek je ten váš prípad, zaslúžite si pochutnať na kvalitnej káve, čerstvo zomletej a pripravenej presne podľa vašej chuti. V našej ponuke nájdete kávovary rôznych značiek, napeňovače mlieka, elektrické mlynčeky, elektrické kanvice a príslušenstvo.

Kuchynský robot vám uľahčí prácu v kuchyni

Majitelia kuchynských robotov oceňujú ich multifunkčnosť, ktorá im v kuchyni ušetrí veľké množstvo času. V závislosti od konkrétneho modelu, disponujú rôznymi funkciami ako sú miesenie, miešanie, mixovanie či nejakými inými funkciami, ktoré vykonávajú pomocou rozličných nadstavcov. V Lidli nájdete kuchynské roboty overených značiek ako sú Silvercrest, Kenwood či Bosch.

Text And Image Section

Rýchlovarné kanvice a čajníky sú súčasťou takmer každej domácnosti

Rýchlovarné kanvice sú obľúbené nielen v domácnostiach, ale aj v kanceláriách. Extrémne rýchle zovretie vody a automatické vypnutie kanvice sú veľmi praktické pre prípravu zalievanej kávy, čaju, ale aj pri varení. Do ponuky sme zaradili množstvo rôznych modelov a farebných prevedení rýchlovarných kanvíc, vďaka čomu nemusíte pri výbere robiť žiadne kompromisy. Jednoducho vyberiete takú, ktorá sa ideálne hodí práve do tej vašej kuchyne.

Klasické a teplovzdušné fritézy pre rôznorodosť v kuchyni

Aj keď sú klasické fritézy súčasťou mnohých domácností, z druhej strany je veľké množstvo tých domácností, ktoré vyprážanie mäsa či hranoliek vo veľkom množstve oleja odrádza a preferujú zdravšie alternatívy. Teplovzdušné fritézy sa stávajú čoraz viac obľúbeným kuchynským spotrebičom, práve preto, že nepotrebujú množstvo oleja a prinášajú výsledok vo forme zdravšieho jedla. Okrem smaženia zväčša ponúkajú aj funkcie grilovania a pečenia. V Lidli nájdete veľký výber rôznych druhov teplovzdušných fritéz, ako aj klasických fritéz.

Text And Image Section

Odšťavovače dostanú čerstvé vitamíny do pohára

Kto rád začína deň s pohárom čerstvej šťavy, sa ťažko zaobíde bez odšťavovača. Citrusové plody sa dajú síce odšťaviť aj ručne, ale so zbytočným odpadom. Pri iných druhoch ovocia je to už väčší problém a tie ručne odšťavíte iba ťažko. Ak ho ešte nemáte, zaobstarajte si odšťavovač z Lidl ponuky a kedykoľvek počas dňa si jednoducho pripravte čerstvú dávku ovocnej či zeleninovej šťavy.

Hriankovače a toastovače nielen na chutné raňajky

Pripravte si chrumkavé hrianky či chutné toasty na raňajky, desiatu či olovrant. Ponúknite svojím hosťom pohostenie v podobe zaujímavých jedál s hriankami ako napríklad hrianky s pečeňovou paštétou a husacími prsami, vegetariánske baklažánové hrianky, hrianky s pórovou nátierkou a bryndzou či niečo iné. Fantázii sa medze nekladú. Pre množstvo ďalších inšpirácií na skvelé recepty navštívte našu stránku kuchynalidla.sk. Ak hriankovač alebo toastovač doma ešte nemáte, zadovážiť si ich môžete za skvelé ceny online na Lidl.sk.

Vaflovače a palacinkovače pre sladké a slané bodky na záver

Chcete prekvapiť vašu rodinu a prichystať im pochúťku, ktorú si budú od vás opakovane pýtať a ktorá vám nezaberie veľa času na prípravu? Upečte im vafle s čokoládou, šľahačkou a ovocím. Pomocou vaflovača budete môcť pripraviť chutné vafle, zároveň budete mať možnosť kombinovať rôzne ingrediencie a tak vytvoriť veľké množstvo chutných receptov. Stačí mať doma iba vaflovač, zopár základných surovín a trošku fantázie.

Text And Image Section

Elektrické variče pre dokonalé výsledky

Prácu a prípravu jedál v kuchyni vám uľahčia aj rôzne elektrické variče, ktoré sú určené na tepelnú úpravu rôznych surovín, ako napríklad elektrický varič ryže. Pomocou neho pripravíte tú najchutnejšiu ryžu, ktorá sa vám nepripáli ani neprevarí. Dokonca obsahuje aj nadstavec na varenie na pare, na chutnú prípravu zeleniny a rýb. Taktiež veľmi užitočným pomocníkom je aj elektrický varič vajec, ktorý vám umožní nastaviť si požadovanú tvrdosť vajíčok, dokonca súčasne uvarí vajcia s rôznym stupňom tvrdosti.

Ponorný mixér pre milovníkov chutných polievok

Ponorný mixér je jeden zo spotrebičov, ktoré sú must have v mnohých domácnostiach. Okrem chutných hustých polievok, pomocou neho pripravíte rôzne omáčky, plnky či pyré. Mnohé modely ponorných mixérov prichádzajú aj s nadstavcom na šľahanie, takže sa otvára možnosť prípravy chutnej šľahačky, šľahania vajec, či peny na dezerty.

Text And Image Section

Grilovanie počas celého roka

Grilovanie je obľúbenou aktivitou mnohých Slovákov. Len čo sa na oblohe zjavia prvé jarné lúče, vyťahujeme grily a vymýšľame nové recepty na skvelé marinády, ktorých nezameniteľnú vôňu cítiť široko ďaleko. Dobrou správou je, že grilovanie sa nemusí skončiť na jeseň. Vďaka kuchynským grilom si výnimočnú chuť grilovaného mäska či grilovanej zeleniny môžete vychutnávať počas celého roka. Z množstva elektrických grilov v našej ponuke môžeme vybrať napríklad rakletovací gril SILVERCREST ideálny na pečenie a grilovanie mäsa, rýb a zeleniny. Grilová platňa aj malé raclette panvičky majú nepriľnavý povrch, vďaka čomu sa o prihorenie vašej pochúťky báť nemusíte.

Domáce pekárne a automaty na pečenie

Chcete si pochutnávať na čerstvo upečenom chutnom chlebíku, ktorého zloženie budete vedieť dopodrobna? Domáca pekáreň takmer všetku prácu vykoná za vás. Ingrediencie vymieša, vymiesi, nechá vykysnúť a nakoniec upečie chlebík presne podľa vášho gusta. Väčšina domácich pekární disponuje viacerými programami ako napríklad na bezlepkové pečenie, programom na výrobu cesta na rezance alebo pizzu, marmeládu, jogurt a majú aj možnosť naprogramovania vlastných receptov.