Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Kúpeľňa

235 produktov
Zobrazené produkty 24 / 235 produktov
Text And Image Section

Nábytok pre modernú kúpeľňu

Kúpeľňa je miestom relaxu, oddychu a osobnej starostlivosti. Je teda miestom, kde sa ľudia starajú o seba a svoje zdravie a kde je v centre pozornosti hygiena. Aj v kúpeľni sa chceme cítiť príjemne a pohodlne.

Aby sme mali všetko na dosah ruky a zároveň pekne usporiadané, potrebujeme praktický kúpeľňový nábytok. Okrem neho sú dôležitou súčasťou tiež zariaďovacie predmety ako vodovodné batérie či sprchové hlavice a množstvo rôznych doplnkov a pomôcok, bez ktorých si modernú kúpeľňu či WC nevieme predstaviť. To všetko je súčasťou nášho širokého sortimentu, kde tiež ponúkame kúpeľňový textil – osušky, uteráky či koberčeky do kúpeľne.

Skrinky do kúpeľne

Existuje hneď niekoľko druhov skriniek do kúpeľne. Základom sú skrinky pod umývadlo a skrinky so zabudovaným zrkadlom. Jeden aj druhý typ si môžete pohodlne kúpiť v našom internetovom obchode.

Kúpeľňové skrinky pod umývadlo výborne vyplnia inak len veľmi ťažko využiteľný priestor a zároveň schovajú na pohľad nie príliš vábivý sifón. Maľovanie či holenie si bez zrkadla v kúpeľni predstaviť asi ani nevieme. Zrkadlové skrinky sú tak ďalšou bežnou súčasťou kúpeľňového nábytku. Výhodou je, ak má zrkadlová skrinka zabudované LED svetlo. To zabezpečuje kvalitné osvetlenie, aké pri spomínaných činnostiach potrebujeme.

Text And Image Section

Praktické pomôcky do kúpeľne a WC

Za pomôcky možno považovať niečo, čo nám určitú prácu alebo činnosť pomáha robiť jednoduchšou, pohodlnejšou alebo efektívnejšou. A takých je v našej bohatej ponuke skutočne dosť.

Nielen našim seniorom dávame do pozornosti napríklad zvýšenú WC dosku Ridder s držadlami alebo bez nich, ktorá umožňuje pohodlnejšie nasadanie na WC misu aj zosadanie z nej.

Väčší komfort a vyššiu bezpečnosť počas sprchovania či kúpania zabezpečujú tiež ďalšie špeciálne pomôcky z našej ponuky. Medzi také patrí napríklad sedadlo na vaňu s protišmykovými koncovkami. Pomocný stupienok uľahčuje vchádzanie a vychádzanie do/zo sprchy či vane, vďaka čomu sa znižuje riziko pošmyknutia či pádu. Praktická stolička na sprchovanie s obojstranne integrovanými držadlami pre sprchovú hlavicu a výškovo nastaviteľným sedadlom taktiež zvyšuje komfort a bezpečnosť počas umývania.

Vybavenie kúpeľne: sprchové, umývadlové a vaňové batérie

Batérie pomáhajú dotvárať vzhľad kúpeľne. Pretože sa bežne používajú kedykoľvek sa sprchujeme, kúpeme alebo si umývame ruky je dôležité, aby boli praktické. Ktorá batéria sa bude hodiť do vašej kúpeľne, závisí od vašich vizuálnych požiadaviek, ale aj od požadovanej funkčnosti. K dispozícii sú kúpeľňové batérie, ktoré ukazujú teplotu vody alebo sprchové hlavice s individuálne nastaviteľným typom prúdu. Alebo také, ktoré možno zapnúť a vypnúť stlačením tlačidla.

Kúpeľňové doplnky

Krása kúpeľne tkvie v detailoch. Kúpeľňové doplnky sú praktickými pomocníkmi v kúpeľni, ktorí môžu do kúpeľne či toalety vniesť jasnú dizajnovú líniu. Sortiment kúpeľňových doplnkov je široký. Pohodlnú atmosféru môžete vytvoriť zladením dizajnu alebo farieb všetkých doplnkov v kúpeľni. Sprchový záves ako aj kúpeľňový koberček dokážu pridať farebný akcent, atraktívnymi kúpeľňovými doplnkami vylepšíte sanitu a zároveň zabezpečíte praktický každodenný život. Vďaka pohárom na zubné kefky, toaletným kefám, držiakom na toaletný papier, držiakom na uteráky, odpadkovým a kozmetickým košom a dávkovačom mydla budete mať všetko usporiadané a po ruke.

Vaša súprava kúpeľňových doplnkov môže pozostávať z rôznych materiálov, ako sú:

  • nehrdzavejúca oceľ
  • plast
  • keramika
  • akryl
  • drevo
  • bambus
  • porcelán
  • kameň
  • kov
  • polyresin
Text And Image Section

Tu väčšinou rozhoduje osobná preferencia. Ktorý materiál a aký dizajn sa najviac hodí do vašej kúpeľne?

Drevené kúpeľňové doplnky vnesú do kúpeľne teplý a prirodzený šmrnc. Plastové a nerezové kúpeľňové doplnky sú ideálnym riešením kvôli tomu, že sú praktické a odolné. Keramika je vysoko kvalitný materiál pre kúpeľňové doplnky. Dizajn týchto doplnkov je často nadčasový a ľahko použiteľný.

Návod na údržbu kúpeľňových doplnkov

Kúpeľňové doplnky sa zvyčajne ľahko čistia. Na odstránenie väčšiny nečistôt často stačí jemný čistiaci prostriedok a teplá voda. Mäkká handrička pomáha pri škvrnách od vodného kameňa a odolnejších nečistotách. V závislosti od materiálu a povahy je možné dať množstvo kúpeľňových doplnkov aj do umývačky riadu. Predovšetkým poháre na zubné kefky, držiaky na mydlo a podobne.

Ak chcete, aby boli doplnky hygienicky čisté, ako napríklad pri záchodovej kefe, môžete jednoducho pracovať s dezinfekčnými prostriedkami. Kúpeľňové dekorácie, ktoré sú priskrutkované, sa väčšinou dajú ľahko zotrieť vodou, čistiacim prostriedkom a handričkou. V prípade neobvyklých materiálov je najlepšie postupovať podľa pokynov výrobcu.