Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Mikrovlnné rúry

10 produktov
  Zobrazené produkty 10 / 10 produktov
  Text And Image Section

  Mikrovlnka - multifunkčná a vždy pripravená na použitie

  Mikrovlnné rúry (mikrovlnky) sú súčasťou základného vybavenia takmer každej modernej kuchyne. Svoje využitie nachádzajú v bytoch študentov, v jednočlenných domácnostiach ako aj v rodinných domoch. S mikrovlnkou môžete mať teplý pokrm na stole behom chvíľky. Dostupné sú v rôznych variantoch, s rôznymi výkonmi (watty) a s rôznymi funkciami. Môžete ich použiť na ohrievanie, grilovanie a dokonca aj pečenie. V Lidli si ľahko vyberiete.

  Rýchle varenie: jeden spotrebič s mnohými funkciami

  Určite to poznáte. Niekedy varenie jednoducho nevyjde. Buď sa obed nepodarí alebo to nevyjde časovo. Neznamená to však, že sa budete musieť zaobísť bez teplého jedla. Stačí si zaobstarať mikrovlnku.

  Môžete si zvoliť základný model mikrovlnnej rúry, ktorý dokáže ohrievať jedlo horúcim vzduchom a tiež disponuje funkciou rozmrazovania. Takýto model vám pomôže šetriť energiu, najmä pri malých porciách.

  Kombinovaná mikrovlnka prekvapí mnohými doplnkovými možnosťami od funkcie grilu až po varenie v pare a pečenie. S týmito funkciami získate mini sporák do vášho domova. Tento typ má tú výhodu, že pomocou neho aj malé jedlá pripravíte vkusne: môžete niečo rýchlo zagratinovať alebo aj vysmažiť. Zeleninu a ovocie môžete variť šetrne tak, aby zostali zachované životne dôležité látky a vitamíny.

  Text And Image Section

  Grilovanie, pečenie a ohrievanie pomocou mikrovlnky

  Kombinovaná mikrovlnka je profesionálnym pomocníkom v domácnosti. Pomocou nej si môžete vaše chody perfektne naplánovať, šetriť pritom energiu a postarať sa o to, aby každý dostal svoje jedlo na tanier v požadovanej teplote. Namiesto zdĺhavého zohrievania na sporáku môžete rýchlo a efektívne použiť mikrovlnku.

  Ak hľadáte vhodné zariadenie do vašej domácnosti, zohľadnite veľkosť varnej komory, výkon mikrovlnky (watty) a jej ponúkané funkcie. Ak máte záujem o využitie viacerých funkcií, základná mikrovlnka vám pravdepodobne nebude stačiť a budete potrebovať kombinovanú mikrovlnku. Budete mať gril a rúru v jednom, ušetríte si zdĺhavé rozmrazovanie a kedykoľvek budete môcť podávať do chrumkava upečenú pizzu. S funkciou grilu pripravíte chutné steaky či grilované klobásky, pričom sa jedlo najskôr uvarí a potom získa chutnú kôrku. Zariadenie jednoducho kombinuje horúci vzduch a gril. S grilovacím špízom vo varnom priestore môžete dokonca získať dokonale chrumkavé grilované kura.

  Text And Image Section

  Voľne stojaca mikrovlnná rúra alebo vstavaná mikrovlnka?

  Voľne stojaca mikrovlnka je výhodná pre svoju flexibilitu, kedy ju je možné jednoducho integrovať ku kuchynskej linke. Jedine je dôležité mať dostatok miesta na pracovnej ploche. Ak mikrovlnku nepoužívate až tak často, toto môže byť ideálne riešenie pre vás. Vstavanú mikrovlnnú rúru je možné jednoducho kombinovať s celkovým vybavením, pričom ušetríte veľa miesta v kuchyni. Pri kúpe vstavaného zariadenia si musíte dať pozor len na dve veci: správne inštalačné rozmery a absorpciu prevádzkového tepla.

  Pri výbere konkrétneho modelu dbajte na jeho objem. Ako jedna osoba potrebujete 20 litrov varného priestoru, od 30 litrov varného priestoru je zariadenie vhodné pre rodiny. Výkon sa potom pohybuje okolo 900 wattov a zvyšuje sa s veľkosťou objemu a dostupnými funkciami až na približne 2 500 wattov.

  Automatické programy vám uľahčia prácu, pretože vaša mikrovlnná rúra sama vypočítava čas varenia a ohriatia alebo čas rozmrazovania. Ak máte radi chrumkavé, potom by vaša nová mikrovlnná rúra mala určite mať funkciu grilovania. Potešiť by vás mohla aj funkcia horúceho vzduchu, pomocou ktorej pripravíte nízkotučné jedlá. Okrem vysokej kvality a rôznych funkcií mikrovlnky z Lidl aj vyzerajú dobre! Mikrovlnka v decentnej čiernej farbe sa v kombinácii s prvkami z nehrdzavejúcej ocele dokonale začlení do vašej kuchyne. Alebo, tiež veľmi vyhľadávaná biela mikrovlnka sa bude hodiť do svetlejšej kuchyne s bielymi spotrebičmi.

  Kúpte si mikrovlnku za skvelú cenu online na Lidl.sk

  V Lidl si uvedomujeme dôležitosť poskytovania produktov najvyššej kvality za dostupné ceny. Mikrovlnné rúry z Lidla sú cenovo konkurencieschopné, vďaka čomu sú dostupné širokému okruhu zákazníkov. Pri výbere mikrovlnnej rúry z Lidla nemusíte robiť kompromisy v kvalite ani vo funkciách.

  V Lidl online shope nájdete nielen rôzne verzie mikrovlniek v rôznych veľkostiach a s rôznymi výkonmi, ale aj množstvo kuchynských doplnkov na každodenné použitie. Jednoducho si vyberte model, ktorý vám najlepšie vyhovuje a bude sa hodiť do vašej kuchyne.

  Na výber máte aj z viacerých farieb. Ktorá vám viac vyhovuje: čierna alebo biela? Môžete sa rozhodnúť pre elegantný model z nehrdzavejúcej ocele alebo si vybrať romantickú retro mikrovlnnú rúru, ktorá sa bude nádherne hodiť do vašej kuchyne vo vidieckom štýle. Stačí si objednať online a vaša mikrovlnná rúra vám bude zaslaná poštou priamo na vašu adresu.