Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Moto

13 produktov
  Zobrazené produkty 13 / 13 produktov
  Text And Image Section

  Príslušenstvo pre motocykle a jazdcov v internetovom obchode Lidl

  Vášniví motocyklisti samozrejme vedia, že bezpečnosť na cestách má najvyššiu prioritu. Nestačí dodržiavať pravidlá cestnej premávky, dôležité je mať aj potrebnú výstroj, od ochranného oblečenia až po prilbu na motorku. Dôkazom toho, že sa v našom e-shope snažíme myslieť skutočne na každého, je samostatná kategória „Moto“ venovaná produktom pre motocyklistov.

  Vlastniť a využívať motorku je úžasné. Pre mnohých motocykel neznamená len dopravný prostriedok, je to určitý životný štýl. So slobodou, voľnosťou a skvelým nástrojom pre dokonalé „vyčistenie si hlavy“ ide ruka v ruke aj obrovská zodpovednosť. Na jednej strane je ňou spôsob a štýl jazdenia, na druhej strane bezpečná výbava. Kvalitné motorkárske oblečenie, chrániče či prilba nesmú chýbať vo výbave žiadneho milovníka motocyklov.

  Okrem bohatej ponuky prilieb v našej ponuke nájdete aj užitočné moto doplnky, ako napríklad ochranné plachty na motocykel, tašky na motorku či motocyklistické ruksaky. Vďaka dostatočným skladovým zásobám väčšiny produktov sa na svoju novú moto výbavu môžete tešiť už onedlho po jednoduchom objednaní z pohodlia vašej obývačky.

  Text And Image Section

  Základom výbavy motorkára je prilba

  Prilba na motorku je najdôležitejším doplnkom každého motocyklistu. A nie len kvôli tomu, že je jej nosenie počas jazdy povinné. Prilbu si berieme predovšetkým kvôli bezpečnosti. Môže nám zachrániť život.

  Okrem toho, že musí byť motocyklistická helma odolná, musí byť tiež komfortná, musí byť prispôsobená tak, aby umožňovala kvalitné videnie aj v náročnejších podmienkach – za silného slnka aj za zníženej viditeľnosti. Kvalitné prilby sa vyznačujú tiež dobrou zvukovou izoláciou a kvalitným odvetrávaním.

  Medzi našimi zákazníkmi je mimoriadne obľúbená napríklad výklopná helma High Visibility značky CRIVIT s protislnečnou clonou, vrstvou zabraňujúcou zahmlievanie či akustickým polstrom zabezpečujúcim redukciu hluku počas jazdy. Táto kvalitná motocyklová prilba skvele odvádza vydychovaný vzduch a bradový odvádzač vetra redukuje okrem hluku tiež prievan. Špeciálne prateľné vložky COOLMAX výborne absorbujú pot a rýchlo schnú. Helma je vhodná aj pre ľudí s okuliarmi, reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť motocyklistu a tým aj jeho bezpečnosť.

  Text And Image Section

  Moto doplnky pre pohodlnejšiu jazdu a starostlivosť o motocykel

  Ak si urobíte prestávku, prilbu a ďalšie veci, ktoré si beriete so sebou, môžete uložiť do puzdra. Neponúkame vám len praktické vybavenie pre vodičov, ale aj poťahy na motorku. Ochranná plachta na motocykel zadržiava nečistoty pri dlhšom odstavení motocykla v garáži, napríklad v zime. Je tiež vodoodpudivá a odolná proti roztrhnutiu, pretože pokiaľ ide o vášho milovaného dvojkolesového tátoša, pravdepodobne chcete manipulovať len so stabilným a odolným motocyklovým príslušenstvom.

  Pre pohodlnejšiu jazdu, predovšetkým v chladnejšom počasí, je veľmi užitočná Crivit kukla pod motocyklistickú prilbu. Tá v našej ponuke je antistatická, s mimoriadne dlhým krkom, ktorý chráni šiju pred prievanom. Neobsahuje rušivé švy, nevznikajú pri nej záhyby a je zabezpečené jej optimálne priliehanie. Určená je pre dámy aj pánov.

  Ľadvinový pás značky Crivit ochráni vaše kríže, umožní lepšiu cirkuláciu vzduchu a optimálne sa prispôsobí tvaru tela.

  Urobte radosť sebe aj svojej motorke a objednajte si moto doplnky z internetového obchodu LIDL!