Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Obývačka

105 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 105 produktov
  Text And Image Section

  Obývačka je miestnosť, kde trávime najviac spoločného času s rodinou či známymi. V súčasnosti, možno viac ako kedykoľvek predtým sa stáva našim pokojným útočiskom, kanceláriou, miestom rodinných stretnutí či ihriskom. Mali by sme sa v nej preto cítiť príjemne, zároveň by mala plniť aj akúsi reprezentačnú funkciu. V neposlednom rade by mala byť maximálne funkčná, nábytok a doplnky by sa mali dopĺňať.

  V našej ponuke vybavenia do obývačky nájdete moderné a užitočné produkty za výbornú cenu v požadovanej kvalite zaručenej overenými dodávateľmi.

  Moderná obývačka s moderným vybavením

  Vytvorenie dokonalej a pohodlnej obývacej izby je neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Nábytok a vybavenie do obývačky značne ovplyvnia celkový vzhľad a atmosféru v miestnosti. Ak ste priaznivcom moderného štýlu, moderný nábytok do obývačky nájdete aj v našej ponuke.

  Moderne navrhnutý nábytok do obývačky sa vyznačuje čistými líniami, minimalistickým dizajnom a jeho funkcionalitou. Či sa jedná o konferenčný stolík, kreslo, komodu, regál či policu, moderný nábytok je skvelou voľbou pre tých, ktorí preferujú jednoduchý a elegantný štýl.

  Odporúčame tiež prezrieť si ponuku našich moderných závesov, ktoré dokážu zútulniť každú obývačku či spálňu.

  Text And Image Section

  Stolík do obývačky ako centrálny bod miestnosti

  Stolík do obývačky je viac než len praktickým kúskom nábytku. Je aj stredobodom obývacieho priestoru, kde sa stretávate s rodinou a hosťami.

  Vyberte si konferenčný stolík, ktorý sa hodí k celkovému štýlu miestnosti, a ktorý zároveň ponúka dostatok miesta na odkladanie časopisov, diaľkových ovládačov a dekoračných prvkov. V našom Lidl sortimente si môžete vybrať moderný stolík do obývačky s dostatkom úložného priestoru.

  Zvoľte pohodlné a štýlové kreslo do vašej obývačky

  Kreslo je neoddeliteľnou súčasťou väčšiny obývačiek. Poskytuje priestor na relax a zároveň je aj štýlovým doplnkom.

  Moderné kreslá ponúkajú nielen ergonomický dizajn, ale aj rôzne farby a vzory, ktoré umožňujú prispôsobiť ich k celkovému vzhľadu miestnosti. Preferujete klasické alebo skôr masážne kreslo? V našej ponuke nájdete oba varianty.

  Text And Image Section

  TV stolík pre optimálne využitie voľného priestoru v obývačke

  Stolík pod televízor je mimoriadne obľúbeným a praktickým kúskom nábytku. Vo svojej podstate plní rôzne účely. Primárne slúžil ako miesto na ukladanie televízorov a postupne začal zastávať aj rôzne doplnkové funkcie.

  Aj keď sú v súčasnosti väčšina televízorov pripevnených priamo na stenu pomocou držiakov, TV stolíky slúžia aj na ďalšie účely. Napríklad, na ukladanie doplnkov k televízoru, ako sú herné konzoly, rôzne prehrávače či DVD-čká. V závislosti od jeho veľkosti a od domácnosti, v ktorej sa nachádza, môže slúžiť aj ako domáci bar či miesto na ukladanie hračiek a spoločenských hier.

  V modernej domácnosti sa povrch televízneho stolíka využíva skôr na rôzne dekorácie či rodinné fotky, ale fantázii sa medze nekladú. Pomocou TV stolíka funkčne využijete priestor pod televízorom, ktorý by inak možno zíval prázdnotou.

  Príručný stolík pre pohodlie domácich a hostí

  Príručný stolík v obývačke je viac než len kus nábytku, je to zároveň funkčný doplnok, ktorý môže spraviť obrovský rozdiel v pohodlí a štýle vášho interiéru. Či už hľadáte miesto na odloženie čaju a knihy alebo na vystavenie dekorácií, príručný stolík môže byť skvelým riešením. Keďže v obývačke relaxujeme, trávime čas s rodinou a stretávame sa v nej s priateľmi, príručný stolík v týchto situáciách môže zohrať kľúčovú rolu.

  Pri umiestňovaní príručného stolíka v obývačke zvážte jeho primárny účel. Môže byť odkladacím miestom na ovládače, knihy, časopisy či fotografie. Taktiež môže slúžiť ako podložka pre notebook alebo tablet, keď pracujete z domu.

  Príručný stolík môže pridať osobitý nádych do vášho interiéru. Zvážte štýl stolíka, či už je to minimalistický kúsok s čistými líniami, alebo bohato zdobený stolík s dôrazom na detaily.

  Pri výbere materiálov myslite na celkové zariadenie vašej obývačky. Drevo pridáva do interiéru pocit tepla, kým sklo a kov pôsobia moderným a elegantným dojmom. Zvoľte materiál, ktorý bude zodpovedať nielen vášmu štýlu, ale aj potrebám vašej rodiny.

  Obývačku si v Lidli zariadite rýchlo a jednoducho

  Bez ohľadu na to, aký štýl zariadenia obývačky preferujete, na našich stránkach vám ponúkame aj rôzne užitočné doplnky, ktoré oživia vašu miestnosť a prinesú do nej teplý pocit domova. Váš osobný štýl môžete prejaviť rôznymi poličkami, príručnými či konzolovými stolíkmi, ktoré doplníte o dekorácie podľa vášho gusta.

  Neváhajte a už dnes si na Lidl.sk zariaďte vašu obývačku tak, aby ste sa v nej vy a vaša rodina cítili príjemne a pohodlne. Jednoducho vytvorte online objednávku a my vám ju doručíme do 3 pracovných dní.