Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Ostatné športy

84 produktov
  Zobrazené produkty 84 / 84 produktov
  Text And Image Section

  Cyklistika, in-line či turistika majú v rámci nášho e-shopu vlastné kategórie. Sme však presvedčení, že našu pozornosť si zaslúžia aj ďalšie športy. A práve preto má u nás miesto aj kategória ostatné športy, kde nájdete športové náradie a športové potreby pre rôzne športy.

  Dievčatá aj chlapcov určite potešia korčule na ľad, vyznávačov rôznych cvičení ako napríklad pilates či joga kvalitná jogamatka a celú rodinu súprava 4 rakiet a 8 loptičiek na stolný tenis v praktickej odkladacej taške. Kolesá rôznych druhov bicyklov, ale aj nafukovačky, matrace, lopty či člny nafúkate pohodlne nožnou pumpou CRIVIT s dobre čitateľným manometrom s indikáciou tlaku až do 10 barov, ktorá je tiež súčasťou našej ponuky.

  Korčule, ktoré rastú s nohou

  Milí rodičia, máte ratolesti, ktorým ešte stále rastie noha? Ak ste rozmýšľali, že im kúpite korčule na ľad, máme pre vás jeden skvelý tip – korčule, ktorých veľkosť je možné meniť. Dievčenské aj chlapčenské korčule na ľad značky CRIVIT sú ideálnou voľbou pre dospievajúce deti, ktoré ešte nemajú celkom zastabilizovanú veľkosť nohy.

  Korčule sú praktické tým, že sú vhodné pre veľkosť chodidla od 37 až po 41 a ich nosnosť je až 100 kg. Vďaka tomu ich vaše dieťa bude môcť využívať niekoľko rokov aj keď sa ešte vyvíja. Prednosť týchto korčúľ spočíva okrem nastaviteľnej veľkosti tiež v komfortnej topánke s mäkkou vkladacou stielkou. Zabudovaný systém 3M Thinsulate™ zabezpečuje chodidlu optimálnu tepelnú izoláciu až do -20 °C. Vonkajší materiál topánky ADVANTA sa vyznačuje priedušnosťou, nepremokavosťou a vetruvzdornosťou. Nože korčúľ sú vyrobené z ušľachtilej ocele, ich ideálny sklz zabezpečuje dutý výbrus.

  Text And Image Section

  Zahrajte si doma stolný tenis so súpravou z LIDL

  Športovať doma a zabávať sa bude od teraz ešte jednoduchšie so stolom na stolný tenis a sadou rakiet a loptičiek na stolný tenis, ktoré si teraz môžete objednať online na lidl.sk. V ponuke máme stolnotenisový stôl, ktorý je možné umiestniť kdekoľvek v dome a záhrade, kde je dostatok miesta. A keď dohráte, môžete ho zložiť a uložiť, aby ste ušetrili miesto a aby nikomu neprekážal. Stolnotenisový stôl je samozrejme plne vybavený sieťkou. Internetový obchod Lidl ponúka aj rakety na stolný tenis. Tak budete môcť čoskoro začať s hrou, pretože stôl aj rakety a loptičky na stolný tenis budú doručené priamo k vám domov s krátkou dodacou dobou.

  Šport a zábava sa spájajú so stolným tenisom

  Fyzická aktivita nemusí byť nevyhnutne namáhavá. Športovanie je určite zábavnejšie, ak máte jedného alebo viacerých partnerov, s ktorými si môžete niečo zahrať. Na to sa perfektne hodí stôl na stolný tenis. Stolný tenis si tak už čoskoro môžete zahrať kedykoľvek budete mať na to chuť. So stolom na stolný tenis to môžete urobiť nielen vtedy, keď máte chuť, ale aj kdekoľvek, kde je dostatok miesta. Každý stôl je vybavený kolieskami, aby sa dal ľahko posúvať z domu do záhrady a zase späť. Zahrať si tak môžete bez ohľadu na to, aké je vonku počasie. Objednajte si teraz stôl na stolný tenis a zodpovedajúcu súpravu rakiet na stolný tenis, ako aj loptičky najvyššej kvality pre šport a zábavu doma.

  Text And Image Section

  Zbavte sa stresu na jogovej podložke

  Ponáhľate sa v bežnom živote z jednej schôdzky na druhú a ste neustále pod časovým tlakom? Chýba vám potrebný relax vo voľnom čase, aby ste si prečistili hlavu a zbavili sa balastu zo zamestnania? Joga môže byť jedným z najlepších cvičení proti nej, pretože na podložke si nielen oddýchnete, ale aj načerpáte energiu počas tréningu a zároveň urobíte niečo pre telo aj myseľ!

  Jednou z najdôležitejších častí jogy je vedomé dýchanie. Dychové cvičenia vytvárajú nielen relaxáciu vo vlastnom tele a vnútorný pokoj mysle, ale trénujete aj prítomnosť v danom okamihu. V niektorých štýloch jogy sa z vedomého dýchania stáva aj meditácia. Keďže súčasťou tréningu môže byť aj meditácia, tento šport má pre niektorých dokonca duchovný význam.

  Špeciálne na plynulých pohyboch, ktoré tvoria jogové cvičenia, je to, že telo nie je prehnane zaťažené. Cvičenia jogy precvičujú telo jemným tempom, ktorého sa môže zúčastniť každý, bez ohľadu na jeho fyzickú kondíciu. Ľahké fyzické pohyby zvyšujú pohodu a majú pozitívny vplyv na celé telo. Nechajte stres za sebou a vezmite si podložku, vyberte si niekoľko cvičení jogy a zakončite ich meditáciou.

  Posilnite svaly a myseľ pomocou pilatesu

  Kondičný tréning Pilates inšpiruje stále viac priaznivcov. Pilates je holistické telesné cvičenie, ktoré sa zameriava aj na hlbšie a zvyčajne slabšie svalové skupiny. Pomocou pilatesu môžete dosiahnuť zdravé držanie tela a špecificky zabrániť poškodeniu držania tela cvičením.

  Pilates je špeciálna tréningová metóda, ktorá využíva a zapája celé telo, pretože uvádza do rovnováhy nervový systém tela, kĺby a svaly. Pilates telo posilňuje a zároveň naťahuje. Cvičenia zabezpečujú dobré držanie tela a lepšiu rovnováhu. Takto zmiznú aj malé vankúšiky na bruchu a zadku.

  Pilates posilňuje najmä jadro tela, z ktorého vychádzajú všetky naše každodenné pohyby. Dobrá rovnováha si vyžaduje aj dobre vyladený nervový systém a dobrú súhru medzi našimi zmyslovými, motorickými a mentálnymi systémami. Pilates podporuje tieto systémy a posilňuje svaly obzvlášť ľahko a trvalo. Pri tomto cvičení vám pomôže správna protišmyková podložka.

  Text And Image Section

  Aké vybavenie potrebujem na jogu a pilates?

  Joga aj pilates sú športy, pri ktorých nemusíte investovať veľa peňazí do špeciálneho príslušenstva. Ak cvičíte v štúdiu, zvyčajne si vybavenie môžete požičať. Mať so sebou vlastnú súpravu má však mnoho výhod. Nemusíte sa tak uchyľovať k podložkám na jogu či prikrivkám, ktoré pred vami použili iní. S vlastnou súpravou z kvalitného materiálu sa tiež ľahko naučíte nové pohyby aj v pohodlí vlastného domova.

  Blok sa používa na skrátenie vzdialenosti medzi podlahou a telom, napríklad keď sa máte dotýkať podlahy rukami a nemôžete na ňu počas cvičenia dosiahnuť. Blok je preto dobrou investíciou najmä pre začiatočníkov v joge, pretože svaly sa v tomto prípade ešte musia naučiť zvládať určité pohyby.

  Fľaša na pitie je tiež veľmi dôležitá, pretože pri namáhavom tréningu alebo pri veľkých horúčavách strácate veľa tekutín. Joga môže byť rýchlo vyčerpávajúca: existujú niektoré druhy jogy, napríklad power joga, pri ktorých sa telo obzvlášť zapotí.

  Taška na jogu vám pomôže jednoducho prepraviť všetku výbavu a vaše oblečenie. Zvláštnosťou je, že tieto tašky sú dostatočne široké na to, aby ste si mohli karimatku vziať so sebou. Pri bežných taškách to nie je pravidlom.

  Ideálnu oporu vám poskytnú aj meditačné vankúše, prikrývky (na záver meditácie), popruhy na jogu a ďalšie doplnky na pilates a jogu.

  Text And Image Section

  Golf - šport pre stratégov

  Golf ponúka zábavu a zároveň tréning na čerstvom vzduchu. Najmä pre ľudí, ktorí sú pracovne a rodinne vyťažení, ponúka skvelú možnosť spomaliť. Na golfovom ihrisku, pod holým nebom na sviežo zelených lúkach s prekážkami ako sú kopce, jazerá a piesok, mnohí nájdu pokoj a relax. V internetovom obchode LIDL nájdete golfové doplnky, ako sú golfové loptičky, podstavce, či golfový vak. Veľmi dobrá kvalita materiálov a kvalitné spracovanie robia z jednotlivých kúskov z internetového obchodu LIDL niečo výnimočné, čo vás bude sprevádzať ešte dlho pri vašej záľube.

  Športové vybavenie pre malých športovcov

  Všetci vieme, aký je pohyb dôležitý pre celkové zdravie a duševnú pohodu. Nie iba v prípade dospelých, ale predovšetkým u detí. Podporme ich v tom. Niektoré deti prirodzene inklinujú k rôznym druhom športov a niektoré potrebujú trochu posmeliť. V každom prípade vám ponúkame možnosť vybrať si niektoré zo športových doplnkov pre deti ako sú futbalové bránky a lopty, detské boxovacie súpravy, či už vyššie spomenuté stoly na stolný tenis. Okrem pohybu tak budete mať postarané aj o zábavu a kvalitne strávený čas s vašimi ratolesťami – ten si budú pamätať najviac. V našej ponuke si taktiež môžete vybrať aj kvalitné detské športové oblečenie, ako aj športové tašky a ruksaky za skvelé ceny.

  Objavte doplnky a oblečenie z internetového obchodu LIDL aj pre iné športy ako sú napríklad vodné športy, či rybačka a vyplňte svoje dni zmysluplnými aktivitami.