Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Osvetlenie

346 produktov
Zobrazené produkty 24 / 346 produktov
Text And Image Section

Svietidlá v dome či v jeho exteriéri už dávno neplnia len svetelnú funkciu. Musia byť pekné, moderné a energeticky úsporné. Ak sa k týmto vlastnostiam pridá ešte výborná cena, na akú ste zvyknutí z predajní LIDL, nad kúpou nemáte dôvod rozmýšľať.

Stovky svietidiel máme rozdelených do prehľadných podkategórií. Vďaka tomu si môžete vybrať požadovaný druh svietidla pohodlne a rýchlo. V ponuke máme interiérové svietidlá aj záhradné svietidlá do exteriéru, úsporné LED svietidlá aj solárne svietidlá, dekoračné, stolové aj stojacie svietidlá.

Samozrejmosťou sú dostatočné skladové zásoby a tak môžete mať vaše nové osvetlenie zapnuté už čoskoro.

Svetlo vytvára dokonalú atmosféru

Svetlo ovplyvňuje vnímanie priestoru, v ktorom sa nachádzame. Dobre osvetlená, žiarivá miestnosť vás môže inšpirovať a dodať vám energiu. Preto sa oplatí zamyslieť nad konceptom osvetlenia a nájsť individuálne vhodné riešenia do vašej domácnosti. Lidl vás podporí širokou škálou svietidiel od stropných cez stolové, až po vreckové svietidlá.

V našom sortimente nájdete funkčné svietidlá, ktoré môžete nasmerovať na pracovnú plochu, vhodné svietidlo do detskej izby a podlahové svietidlá, s ktorými vytvoríte náladové svetlo. Používaním energeticky úsporných svetelných zdrojov, ako sú LED žiarovky zároveň ušetríte aj elektrickú energiu. Vďaka špeciálnym funkciám je môžu byť tieto svetelné zdroje nielen stmievateľné, ale dokonca aj kompatibilné s vašou aplikáciou pre inteligentnú domácnosť. Stačí jedno kliknutie na telefóne a po príchode domov sa rozsvietia všetky svietidlá.

Text And Image Section

Výhodné LED svietidlá a žiarovky

LED svietidlá sa stali mimoriadne obľúbenými kvôli výbornej svietivosti, extrémne dlhej životnosti a veľmi nízkej spotrebe elektrickej energie. Väčšinu našich svietidiel tvoria práve LED svietidlá a samozrejme, chýbať nesmú ani viaceré druhy náhradných LED žiaroviek. Všetko vo vysokej kvalite overených výrobcov a za ceny, ktoré sa vám budú páčiť.

Správne osvetlenie do každej miestnosti

Do dielne potrebujete iné osvetlenie ako do obývačky. Iné svietidlo do vašej chodby ako do kuchyne. Svetlo je nevyhnutným prvkom pri zariaďovaní bytu a domu. Môžete ho použiť na vizuálne rozšírenie miestností alebo im pridať na intimite a útulnosti. Môžete vedome zvýrazniť jednotlivé dekoratívne prvky alebo podčiarknuť celkový dojem z miestnosti.

Kúzelná atmosféra po celý rok so svietidlami z Lidl

Celkový dojem z obytných priestorov či exteriéru je často otázkou detailov. Náladu, ktorú vyžaruje váš domov môžete vedome ovplyvniť správnym osvetlením. Stolná lampa sa môže stať stredobodom pozornosti alebo jednoducho splynúť s okolím tak, že si ju takmer ani priamo nevšimnete. Svietidlá majú v sebe vždy niečo magické s čím priťahujú pozornosť.

Detská izba ako multifunkčná miestnosť, v ktorej sa deti hrajú a spia, sa v noci pomocou nočných svietidiel mení na útulnú spálňu, v ktorej sa váš drobec môže cítiť bezpečne. Počas sviatkov dekoračné svietidlá vytvárajú tú správnu atmosféru ako v interiéri, tak aj exteriéri. Vianočné svietidlá sú tradične v farbách ako sú žltá, červená, modrá a zelená, ale posledné roky sú mimoriadne obľúbené aj vianočné svietidlá v rôznych odtieňoch bielej farby.

Vytvorte si podmanivý exteriér pomocou vonkajších svietidiel. Hneď ako prídete domov, nech vás privítajú svietidlá s pohybovým senzorom a nech sa vaša záhrada rozžiari jemným svetlom z dekoratívnych solárnych svietidiel. Zároveň si môžete si vytvoriť zaujímavý vonkajší dizajn okolo vášho domu po celý rok osvetlením jednotlivých stromov alebo jednotlivých častí vašej záhrady.

Text And Image Section

LED svietidlá a praktické umiestnenie svietidiel v rámci interiéru

Maximálnu svetelnú účinnosť dosiahnete výberom vhodných svietidiel, ako aj ich optimálnym umiestnením. Stropné svietidlo nemusí vždy visieť v strede miestnosti. Môžete ich aj rozložiť v priestore alebo umiestniť do miestnosti niekoľko druhov svetelných zdrojov. Svietidlo nad jedálenským stolom môžete doplniť stojacou lampou v kútiku na čítanie a funkčným svetlom v priestore kuchyne.

LED svietidlá vám poskytnú efektívne možnosti osvetlenia, kedy si môžete vybrať medzi rôznymi intenzitami a farbami svetla. LED žiarovky je potrebné meniť menej často ako klasické žiarovky. Svietiť vám budú 50 000 až 100 000 hodín. Preto sú vhodné aj ako napevno inštalované bodové svietidlá.

Inšpirujúce stropné svietidlá

So správnym osvetlením môžete zo svojho interiéru vytiahnuť maximum. Naša kolekcia moderných a inšpirujúcich stropných svietidiel prináša do vášho domova moderný nádych. Svetelné prvky s jedinečnými tvarmi a štýlovými detailmi zabezpečia, že váš domov bude pôsobiť elegantne a trendy.

Naše stropné svietidlá nie sú len krásne na pohľad, ale aj šetrné k životnému prostrediu a vašej peňaženke. Využívajú moderné LED technológie, ktoré poskytujú jasné a intenzívne svetlo pri minimálnej energetickej spotrebe. Táto ekologická voľba nielenže chráni našu planétu, ale aj zníži vaše účty za elektrickú energiu. Už nebudete musieť voliť medzi estetikou a úsporou, kvôli tomu, že naše svietidlá poskytujú oboje.

Text And Image Section

Kvalitné osvetlenie na písací stôl aj do dielne

Podceniť kvalitné osvetlenie s dostatočnou svietivosťou na pracovnom stole či písacom stole v detskej izbe sa nemusí vyplatiť. Nedostatočné osvetlenie môže zapríčiniť poškodenie zraku a to asi nechce nikto z nás. Obzvlášť, ak sa jedná o deti.

Svietidlá preto vyberajte veľmi dôsledne. Niektoré stolové lampy plnia najmä dizajnovú funkciu s veľmi nízkou intenzitou osvetlenia. Iné sú určené na učenie, čítanie či písanie. Prečítajte si popis uvedený pri svietidle a rozhodnite sa pre také svietidlo, ktoré je ideálne pre vaše potreby.

Vreckové svietidlo pre každý prípad

Výhodou vreckových svietidiel je, že ich môžete mať stále pri sebe. Nepotrebujú elektrickú prípojku, pretože sú na batérie. Môžu tak byť užitočnými pri kempovaní, ako rezerva v prípade, že vám v dome vypadne prúd, prípadne v aute ako poistka pre každý prípad.

Objednajte si lampy a svietidlá online z Lidl

V Lidl online shope si môžete vybrať z veľkého množstva svietidiel z rôznych materiálov a v rôznych prevedeniach. Stačí sa rozhliadnuť po jednotlivých kategóriách a rýchlo si nájdete pre vás vhodné svietidlo do predsiene, lampu do obývačky alebo stolovú lampu na príručný stôl. Po skompletizovaní objednávky, vám balík doručíme do niekoľkých pracovných dní na vami zvolenú adresu.