Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánska športová spodná bielizeň

13 produktov
Zobrazené produkty 13 / 13 produktov

Každý pán, ktorý má rád šport a aktívny spôsob života, potrebuje k tomu aj pohodlný základ vo forme kvalitnej spodnej bielizne. Pánska športová bielizeň z našej ponuky je vyrobená z kvalitných materiálov a okrem toho sa vyznačuje aj skvelou cenou. U nás nakúpite jednoducho a rýchlo. Tovar vám doručíme do 3 pracovných dní a ak by vám oblečenie z nejakého dôvodu nesedelo, vrátiť ho môžete až do 30 dní. Ako dodatočná výhoda je aj doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Pánske športové ponožky

Pri športe je výber ponožiek veľmi dôležitý. Keď sa jedná o bežecké ponožky, tie správne zvolené ponožky sú navrhnuté tak, aby eliminovali tvorbu nepríjemných pľuzgierov, odvádzali vlhkosť a aby udržali nohy v pohodlí. A aj keď ponožky špecifické pre beh môžu stáť o niečo viac ako klasické atletické ponožky, dlhšia trvanlivosť z nich môže v priebehu času urobiť ekonomicky prijateľnejšiu voľbu.

Aj keď sú úplne nové ponožky najpohodlnejšie, opotrebovanejšie športové ponožky sú najlepšie na zníženie trenia vo vašich športových topánkach. Jednou zo základných výhod ponožiek je, že pomáhajú vašim topánkam správne sedieť na nohe a predchádzajú plesňovým infekciám alebo nepríjemnému zápachu. Vo všeobecnosti je pri bežeckých ponožkách najlepšie vyhnúť sa bavlne, pretože drží vlhkosť a drží ju pri vašej pokožke, čo v lete spôsobuje pľuzgiere a v zime chlad. Namiesto toho použitie syntetických materiálov pomôže odvádzať pot z pokožky na chodidle.

Pánske funkčné spodné nohavice

Používate funkčnú bielizeň alebo ešte nad ňou len uvažujete? V tomto prípade vám prinášame niekoľko dôvodov prečo s jej používaním začať.

V prípade zvýšenej fyzickej aktivity telesná teplota stúpa a telo sa začína prehrievať. Telo na prehriatie reaguje potením a snahou sa schladiť. Určite poznáte ten nepríjemný pocit, keď sa vám na tele prilepia spotené šaty, je zima a tak dlho trvá, kým uschnú.

Funkčná bielizeň zo špeciálne pripravených mikrovlákien je najlepšou voľbou pre priamy kontakt s pokožkou. Na rozdiel od bavlny a iných tkanín neabsorbuje vodu, teda ani pot a naopak, veľmi rýchlo odvádza vlhkosť z pokožky do ďalších funkčných vrstiev. Pomáha stabilizovať telesnú teplotu a šetrí vašu energiu. Schopnosť neabsorbovať pot prináša ešte jednu výbornú vlastnosť – vo funkčnej bielizni vám nebude zima. Aj keď sa v nej budete potiť, tým, že odvádza pot, vás udrží v teple a suchu.

Veľmi praktická je aj schopnosť rýchleho schnutia tejto spodnej bielizne. Predstavte si, ako dlho potrvá kým uschne bavlnené tričko. Za nepriaznivých podmienok môže sušenie trvať celý deň. Našťastie termo bielizeň takéto problémy neprináša. Jej funkčnosť sa vracia už krátko po zvlhnutí. Termo spodná bielizeň je navrhnutá tak, aby úplne priľnula k telu a stala sa de facto vašou druhou pokožkou. Umožní vám úplne voľný a prirodzený pohyb. V prípade, že by nepriľnula na pokožku, narušila by jej termoregulačnú schopnosť. Ďalšou veľmi užitočnou vlastnosťou je nízka hmotnosť funkčnej bielizne. Pre používateľa nepredstavuje žiadnu významnú záťaž. Ak si vyberiete správny typ funkčnej bielizne, využijete jej vlastnosti aj v letných mesiacoch. Okrem efektívneho odvádzania potu tiež pomáha ochladzovať telo.