Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Pánska vysoká obuv je ideálnou voľbou na zimné, ale aj prechodné obdobia. Jej úlohou je chrániť, okrem chodidla aj členky, pred mrazom či snehom. Pozrite si ponuku našich kvalitných a cenovo mimoriadne výhodných modelov vysokej obuvi a vyberte si bez kompromisov práve ten, ktorý sa najlepšie hodí vášmu štýlu a vašim potrebám.

   Pánske zimné topánky, robustnú a hrejivú pánsku obuv do chladného počasia aj členkovú obuv na voľný čas so systémom Air & Fresh, ktorý zabezpečuje chodidlu optimálne vetranie a príjemný komfort pri nosení máme skladom. Jednoduché objednanie a rýchle a bezpečné dodanie na vami zvolenú adresu sú samozrejmosťou.

   Členková obuv podľa nemeckých obuvníckych foriem

   Pánska zimná členková obuv značky LIVERGY, ktorá je úspešnou a u zákazníkov mimoriadne obľúbenou súčasťou našej ponuky vysokej obuvi pre pánov, sa vyznačuje optimálnym tvarom vďaka formám od nemeckých obuvníkov. Podšívka z mäkkého a hrejivého materiálu dokonale ochráni chodidlo a členok pred chladom a zároveň poskytuje dokonalé pohodlie pri nosení. Komfort a bezpečnosť pri chôdzi ešte znásobuje kvalitná tvarovaná podrážka TPR. Výhodou je tiež dostupnosť v rôznych farebných variantoch.

   Športová vysoká obuv v modernom dizajne

   Skvelé hodnotenia od našich zákazníkov má aj pánska športová obuv značky LIVERGY na voľný čas. Príjemný pocit pri nosení zabezpečuje topánke polstrovaný jazyk a okraj zvršku, pohodlné chodenie pre zmenu podrážka z tepelnoizolačnej syntetickej gumy. Výhodou je, že tepelnoizolačná vlepovacia vložka je vyberateľná a ku komfortu pri nosení výrazne prispieva aj hrejivá stielka. Moderný dizajn je len pomyselnou „čerešničkou na torte“ tejto výbornej pánskej obuvi.