Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánska vysoká obuv

4 produkty
  Zobrazené produkty 4 / 4 produkty

  Pánska vysoká obuv je ideálnou voľbou na zimné, ale aj prechodné obdobia. Jej úlohou je chrániť, okrem chodidla aj členky, pred mrazom či snehom. Pozrite si ponuku našich kvalitných a cenovo mimoriadne výhodných modelov vysokej obuvi a vyberte si bez kompromisov práve ten, ktorý sa najlepšie hodí vášmu štýlu a vašim potrebám.

  Pánske zimné topánky, robustnú a hrejivú pánsku obuv do chladného počasia aj členkovú obuv na voľný čas so systémom Air & Fresh, ktorý zabezpečuje chodidlu optimálne vetranie a príjemný komfort pri nosení máme skladom. Jednoduché objednanie a rýchle a bezpečné dodanie na vami zvolenú adresu sú samozrejmosťou.

  Členková obuv podľa nemeckých obuvníckych foriem

  Pánska zimná členková obuv značky LIVERGY, ktorá je úspešnou a u zákazníkov mimoriadne obľúbenou súčasťou našej ponuky vysokej obuvi pre pánov, sa vyznačuje optimálnym tvarom vďaka formám od nemeckých obuvníkov. Podšívka z mäkkého a hrejivého materiálu dokonale ochráni chodidlo a členok pred chladom a zároveň poskytuje dokonalé pohodlie pri nosení. Komfort a bezpečnosť pri chôdzi ešte znásobuje kvalitná tvarovaná podrážka TPR. Výhodou je tiež dostupnosť v rôznych farebných variantoch.

  Športová vysoká obuv v modernom dizajne

  Skvelé hodnotenia od našich zákazníkov má aj pánska športová obuv značky LIVERGY na voľný čas. Príjemný pocit pri nosení zabezpečuje topánke polstrovaný jazyk a okraj zvršku, pohodlné chodenie pre zmenu podrážka z tepelnoizolačnej syntetickej gumy. Výhodou je, že tepelnoizolačná vlepovacia vložka je vyberateľná a ku komfortu pri nosení výrazne prispieva aj hrejivá stielka. Moderný dizajn je len pomyselnou „čerešničkou na torte“ tejto výbornej pánskej obuvi.