Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánske boxerky a slipy

60 produktov
Zobrazené produkty 24 / 60 produktov

Vyberte si dokonalý druh spodnej bielizne

Spodná bielizeň je zhodou okolností základom oblečenia, a preto stojí za to dať jej výberu vysokú prioritu. To, čo nosíte pod vaším oblečením, môže ovplyvniť váš celý deň. Lebo nesprávne zvolená spodná bielizeň, či sú to už boxerky, alebo slipy, naruší vaše pohodlie, a tak sa nebudete môcť sústrediť na to, čo je pre vás skutočne dôležité. Urobiť si čas na výber tých správnych kúskov pre seba je možno to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť. Nielenže sa v nesprávnom druhu spodnej bielizne budete celý čas cítiť nepohodlne, ale môže to viesť aj k vyrážkam a infekciám. Nosením spodnej bielizne, ktorá je pre vás ako stvorená, sa budete cítiť sebavedomo a sexy.

Aký druh pánskej spodnej bielizne zvoliť?

Páni sa zväčša delia do troch táborov podľa toho, čo zvyknú nosiť pod svojim oblečením. Prví preferujú klasické bavlnené trenky kvôli svojej pohodlnosti. Pánske trenky sú voľnejšieho strihu, a tak pri zvolení správnej veľkosti na žiadnych miestach netlačia. Sú vzdušné, a tým je aj zmenšené riziko objavenia nežiadúcich vyrážok. Takýto druh spodnej bielizne nosia zväčša staršie generácie, ale stále majú priaznivcov aj u tých mladších pánov.

Ďalej tu máme milovníkov slipov, ktoré sa od treniek líšia takmer vo všetkom. Sú úplne obtiahnuté a sú krátkeho strihu, tým pádom je aj pocit pri ich nosení úplne odlišný. Pri pánskych slipoch je obzvlášť dôležité, aby boli vyrobené z kvalitného materiálu. Napríklad bavlnené slipy pokožke v danej oblasti umožnia dýchať a neprehrievať sa, čo je pozitívne vítané zo zdravotného hľadiska.

Kompromisom medzi trenkami a slipmi sú pánske boxerky. Boxerky sú, porovnajúc s trenkami a slipmi, stredného a obtiahnutého strihu, kvôli čomu sú veľmi pohodlné a praktické ako na bežné nosenie, tak aj na šport. Ako pri zvyšných dvoch druhoch, aj tu je dôležité, aby boli vyrobené z kvalitného materiálu, keďže sú v neustálom a tesnom kontakte s citlivými intímnymi partiami.

Pánske boxerky a slipy pre každý typ postavy

Čo je pre vás pri výbere spodnej bielizne najdôležitejšie? Je to strih, materiál, z ktorého sú kúsky vyrobené, alebo skôr volíte to, čo je aktuálne skladom? V našom online shope nájdete kvalitné pánske boxerky pre každý typ postavy, v rôznych farebných kombináciách a vzoroch. Ich kvalita je zohľadnená prirodzeným komfortom pri nosení vďaka vysokému podielu bavlny, ktorá je doplnená o štipku elastanu, čo im zabezpečuje vysokú priedušnosť, jemnosť a zároveň aj priliehavosť a stabilitu tvaru.

Výhodné multibalenia boxeriek

Ak ste pánske boxerky z našej ponuky už vyskúšali, viete potvrdiť, že sa viackusové balenia jednoznačne oplácajú. Ak, naopak, ich kúpu iba zvažujete, nech je ich cena vašou motiváciou. Naši opakujúci sa zákazníci potvrdzujú, že v tomto prípade pomer kvalita cena prevažuje jednoznačne v prospech kvality. Ak si to nechcete nechať iba pre seba, môžete potešiť svoju partnerku dámskou spodnou bielizňou a aj vaše ratolesti dievčenskou a chlapčenskou spodnou bielizňou.