Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Bez kvalitného oblečenia sa na svahy nevydávajte. Riskujete, že si kvôli premenlivému, často nevľúdnemu, počasiu nebudete môcť užiť tú pravú lyžovačku naplno. Ako hovorí klasik, neexistuje zlé počasie, len zle oblečený lyžiar...

   Faktom je, že správne lyžiarske oblečenie zvyšuje komfort a ochraňuje telo pred podchladením, vlhkosťou, vetrom či dažďom. Bez ohľadu na to, či sa jedná o pánske lyžiarske oblečenie alebo dámske lyžiarske oblečenie.

   Jednou z výhod nakupovania v našom e-shope je, že väčšina produktov je dostupná počas celého roka. Pripraviť sa tak na nadchádzajúcu lyžiarsku sezónu môžete v dostatočnom predstihu bez zhonu a stresu z nakupovania na poslednú chvíľu. Objednaný tovar vám privezieme rýchlo a bezpečne priamo domov. V našej ponuke nájdete ponuku kompletného lyžiarskeho oblečenia. Nechýbajú lyžiarske bundy, lyžiarske nohavice, funkčné spodky aj funkčné tričká, lyžiarske rukavice, termoponožky a množstvo ďalších užitočných druhov lyžiarskeho oblečenia pre pánov.

   Funkčné spodné prádlo ideálne na pohodlnú lyžovačku

   Funkčné oblečenie by nemalo chýbať v šatníku žiadneho športovca, funkčné spodné prádlo nevynímajúc. Ideálne sa hodí pre všetky exteriérové športy, veľmi užitočné je však aj pri interiérových športoch. Funkčné spodné prádlo má za úlohu najmä udržiavať telo v správnej teplote a pomáhať odvádzať pot z tela smerom von.

   Funkčná spodná bielizeň určená na zimné športy je naviac vybavená materiálmi, ktoré zabezpečujú ochranu pred chladom. Nielen na lyžovanie sa výborne hodia funkčné spodky a exteriérové športovanie si väčšina z nás už ani nevie predstaviť bez funkčného trička.

   Pánske funkčné spodné tričko s podielom hrejivej priadze a merinovej vlny značky CRIVIT PRO vás určite nesklame ani pri skutočne nepriaznivom počasí a tak ho bez akýchkoľvek pochybností môžeme odporučiť všetkým športovcom. Špeciálne vyvinutá priadza s označením Performance NILIT použitá v priadzi shapety® WARM obsahuje prírodnú prísadu získavanú zo škrupín kávových zŕn. Čiastočne je zapracovaná na vnútornej strane hrudníka, drieku a chrbta, čím zabezpečuje príjemnú hrejivosť a vysoký komfort pri nosení. Výhodou tohto pánskeho funkčného trička sú tiež vpletené vetracie zóny zabezpečujúce priedušnosť a absencia rušivých bočných švov.