Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Akonáhle prídu letné horúčavy, správne zvolené sandále a šľapky pre mužov vám umožnia prijať teplo s otvorenou náručou. Alebo, minimálne s otvorenými prstami na nohách. Aby vaša noha bola obutá napevno a aby ste sa zároveň cítili pohodlne, potrebné je nájsť dokonalú rovnováhu formy obuvi a jej funkcie. Chceli by ste pár sandálov s dostatočnou podporou klenby a odpružením, ale aby zaujali aj svojim vzhľadom? Bez ohľadu na to, či sú sandále elegantné a vyrobené z vysokokvalitnej kože alebo exteriérové s praktickou gumovou podrážkou, absolútne najlepšie sandále pre mužov by mali byť dostatočne univerzálne, aby vám poslúžili na pláži aj v bare a nebudete sa v nich cítiť nevhodne obutí. Ak sa chystáte zabezpečiť si nové sandále či šľapky, týchto niekoľko základných párov z našej ponuky sú tým najlepším miestom na začiatok.

   U nás nakúpite jednoducho a rýchlo! Tovar vám doručíme kuriérom priamo ku vám domov do 3 pracovných dní. Ak by vám zvolený pár nesedel, vrátiť ho môžete bezplatne do 30 dní.

   Pánske turistické sandále

   Vyberte si pánske turistické sandále z našej ponuky, zbaľte si batoh a môžete vyraziť na dobrodružstvo do prírody. Vyrobené sú v G šírke, čo znamená, že sú mimoriadne široké a tým pádom vhodné aj pre chlapov, ktorí mávajú problém s tým, že ich obuv zvykne z bokov tlačiť. Vďaka duálnemu systému stupňa tvrdosti podrážka pôsobí pevne a obsahuje aj protistresový, protišmykový a protišokový Footflexx absorbér s koženou vložkou. Dostupné sú v štandardných veľkostiach 41-46.

   Samozrejme, chápeme, že každý dobrodružstvo vníma inak. Ak je to pre vás vyrazenie na pivo s priateľmi, nech sa páči. Budú sa vám hodiť aj pri tejto aktivite.

   Štýlové pánske anatomicky tvarované šľapky

   Obľúbené pánske šľapky s koženou anatomicky tvarovanou vložkou, sú must have. Prečo? Hodia sa aj k elegantnejšiemu letnému outfitu, kvôli svojim remencom sú veľmi pohodlné, keďže si dokážete prispôsobiť šírku k svojej nohe. Sú mimoriadne vzdušné a ľahké, vhodné na letné prechádzky a posedenia na terasách reštaurácií.

   Pánske gumené sandále a šľapky

   Plánujete sa zdržiavať pri vode a potrebujete k tomu pohodlnú obuv? Nech sa páči. U nás si môžete vybrať gumené šľapky a sandále, ktoré vás pri vodných plochách budú pohodlne sprevádzať. Všetky sú mimoriadne komfortné vďaka ľahkej podrážke a anatomicky tvarovanej vnútornej stielke.