Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánske spodné oblečenie

18 produktov
Zobrazené produkty 18 / 18 produktov

Pánska spodná bielizeň okrem spodkov a ponožiek zahŕňa aj tielka, základné tričká, ako aj dlhé nohavice, ktoré páni zväčša nosia pri nižších teplotách. Na rozdiel od horných vrstiev oblečenia, spodné oblečenie je skryté pred očami verejnosti a slúži pre väčšie pohodlie a udržanie tepla.

Každý, kto má rád praktické veci, je v LIDL.sk na správnom mieste. U nás nájdete pohodlné tielka a spodné nohavice s vysokým podielom bavlny pre optimálny komfort nosenia, či už pri športe, v kancelárii, alebo vo voľnom čase. Funkčné strihy zaisťujú, že vám všetko bude sedieť dokonale. A aby sme vám výber tej správnej spodnej bielizne ešte uľahčili, v našom internetovom obchode môžete získať veľké množstvo modelov v balení po dvoch a viac kusov – spodné nohavice a tielka za najlepší pomer ceny a kvality.

Pánske tielka a spodné tričká

Tielka a spodné tričká sú základným prvkom outfitu. Okrem termoregulačných vlastností zachytávajú aj pot, a preto sa hodia obzvlášť pod košele. Počas zimy ich chlapi zvyknú nosiť každodenne, buď pod bežným oblečením, alebo pri športových aktivitách, kedy sa zvykne nosiť funkčné tielko. Pri vonkajších aktivitách sa najviac hodia termotričká, ktoré pomáhajú udržať prirodzenú teplotu tela tým, že bránia úniku tepla cez horné vrstvy oblečenia a odvádzajú pot.

Spodné tričká a tielka v našej ponuke sú vyrobené z prírodných materiálov - zo 100% bavlny z overených, perspektívnych a udržateľných zdrojov, čím je pre vás zabezpečený pocit príjemného nosenia počas celého dňa.

Pánske termonohavice a spodné nohavice

Termo funkčné nohavice zaisťujú príjemný pocit na pokožke vďaka najmodernejším materiálom a funkčným pohodlným strihom. Aj počas zimy môžete pohodlne a v teple lyžovať na svahoch, bicyklovať, ísť si zabehať alebo si zacvičiť v exteriérovej posilňovni na čerstvom vzduchu. Termobielizeň z LIDL.sk vás v tom ideálne podrží.

Na termo bielizeň pre mužov ako aj na termo bielizeň pre ženy sú kladené obzvlášť vysoké nároky: bielizeň musí hriať, no zároveň poskytovať ideálnu oporu pre všetky pohyby a dobre vetrať vaše telo. Rozhodujúci je materiál! V LIDL nájdete termobielizeň vyrobenú z najkvalitnejších materiálov.