Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánske športové bundy a vesty

28 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 28 produktov

  Nech sa páči páni, ráčte vstúpiť. Aj pánske športové bundy a vesty máme skladom pripravené na okamžité odoslanie priamo na vami zvolenú adresu. Pánske lyžiarske bundy, teplákové mikiny, aj funkčné golfové vesty nájdete v našom internetovom obchode za vynikajúce ceny. Základom sú kvalitné materiály pre maximalizáciu športového výkonu aj zážitku. Vsaďte na komfort vo všetkých smeroch. Vyberte si presne taký model, aký najlepšie spĺňa vaše požiadavky. Bez kompromisov! Stále málo? Prezradíme vám ešte niečo. V našom Lidl-Shope nájdete aj oblečenie svetoznámych značiek, kategóriu športové bundy a vesty nevynímajúc. Oplatí sa pozrieť napríklad na krásnu pánsku športovú mikinu značky Nike, ktorú rovnako ako iné skladové produkty z našej ponuky, môžete mať doma už o tri dni. Mikina je tiež skvelým tipom na darček. Ako pre mladých tak aj pre tých o niečo skôr narodených.

  Úprava BIONIC-FINISH® ECO vás nechá v suchu

  V mnohých nami ponúkaných produktoch nájdete úpravu vrchného materiálu s označením BIONIC-FINISH® ECO. Čo to pre vás znamená, ak sa pre ňu rozhodnete aj vy? Že ostanete jednoducho v suchu aj počas nepriaznivých poveternostných podmienkach. Úprava totiž zabezpečuje vrchnému materiálu bundy či vesty schopnosť odpudzovať vodu. V kombinácii s ďalšími vlastnosťami - v závislosti od druhu športu či ročného obdobia, pre ktoré je určená, zabezpečuje BIONIC-FINISH® ECO svojmu majiteľovi počas nosenia maximálny komfort.

  Na hodnotenia zákazníkov a môžete spoľahnúť

  Všimli ste si hviezdičky uvádzané pri každom našom produkte? Vyjadrujú spokojnosť našich zákazníkov, ktorí si už daný produkt kúpili. Čím viac hviezdičiek je vyfarbených, tým väčšia spokojnosť. Logicky, ak má niečo vyfarbených takmer úplne všetkých päť hviezdičiek, jedná sa o skutočne obľúbený produkt. Recenzie užívateľov sú zároveň tým relevantnejšie, čím viac zákazníkov ich hodnotilo. Ako príklad môžeme uviesť lyžiarsku bundu značky CRIVIT, ktorá sa môže pochváliť skutočne výnimočnými hodnoteniami. A úprimne, vôbec sa pozitívnym reakciám nečudujeme.

  Bundu ponúkame vo viacerých farebných vyhotoveniach a vyznačuje sa moderným a najmä maximálne účelným strihom. Predĺžená zadná strana, hrejivá vatová výplň, priedušnosť, vodotesnosť a vetruvzdornosť, praktické vrecká vo vnútri aj na vonkajšej strane bundy či nastaviteľný elastický lapač snehu s potišmykovým pásom robia z bundy skutočne silného a spoľahlivého partnera počas lyžovačky aj pri akýchkoľvek iných zimných radovánkach.