Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánske športové bundy

26 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 26 produktov

  Športové bundy sú dôležitou súčasťou šatníka detí aj dospelých. Vyznačujú sa univerzálnosťou, hodia sa na množstvo športov, ale aj na domáce nosenie či na bežné prechádzky v prírode. Využijete ich pri behu, turistike, lyžovačke, atletike a veľa ďalších, najmä exteriérových, športových disciplínach.

  Veľmi dôležitým prvkom v športových bundách je materiál, z ktorého sú vyrobené. V závislosti od toho, na čo konkrétne je tá-ktorá športová bunda určená, je potrebné, aby disponovala určitými vlastnosťami. Športové bundy by mali byť ľahké, pohodlné, s dobrou ventiláciou, mali by mať schopnosť odvádzať vlhkosť z tela smerom von, pri určitých činnostiach je potrebné, aby bola bunda nepremokavá a odolná voči vetru alebo naopak, aby zbytočne telo neprehrievala.

  V našej ponuke pánskych športových búnd nájdete kvalitné značkové bundy CRIVIT či NIKE – lyžiarske bundy, poľovnícke vesty, cyklistické bundy, trekingové bundy, funkčné bundy aj kvalitné softšelové bundy so širokou možnosťou využitia.

  Softšelové bundy s vysokou akumuláciou tepla

  Softšelové bundy z našej ponuky sa tešia veľkej obľube u našich zákazníkov. Fantastické vlastnosti a moderný strih robia z tohto druhu búnd skutočných univerzálov. Za zmienku určite stojí napríklad softšelová pánska bunda značky CRIVIT z vetruvzdorného 3-vrstvového softšelového materiálu, ktorá sa vyznačuje vysokou schopnosťou akumulácie tepla. Úprava vrchného materiálu BIONIC-FINISH ECO zabezpečuje bunde schopnosť odpudzovať vodu. Z hľadiska bezpečnosti sú dôležité reflexné prvky, ktoré bunde taktiež nechýbajú. Praktické sú bočné vrecká na zips aj kapucňa so šnúrkou a zarážkou, lepšiu ochranu chrbta v oblasti krížov zabezpečuje predĺžená zadná strana tejto kvalitnej softšelovej bundy.

  Funkčné bundy a mikiny pre pohodlné športovanie

  Funkčné tielka, tričká, mikiny či bundy by nemali chýbať v šatníku žiadneho športovca. Funkčné bundy sa vyznačujú rýchlym schnutím, kvalitným vetraním a schopnosťou odvádzať vlhkosť z tela von.

  Vysoké hodnotenia od našich zákazníkov má napríklad funkčná bunda CRIVIT s reflexnými prvkami a vodu odpudzujúcou úpravou vrchného materiálu BIONIC-FINISH ECO. Optimálne prúdenie vzduchu zabezpečujú otvory na chrbtovej strane bundy, optimálne priliehanie a stálosť tvaru vlákna LYCRA. Vyberať môžete z dvoch variantov. Ak uprednostňujete bundy s kapucňou, objednajte si limetkový variant. Ak hľadáte skôr funkčnú bundu so stojatým športovým golierom, siahnite po čiernom variante.