Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánske športové mikiny

8 produktov
Zobrazené produkty 8 / 8 produktov

Pánske športové mikiny nie sú ani zďaleka len doménou aktívnych športovcov. Práve naopak. S obľubou si ich obliekajú páni v každom veku a aj tí, pre ktorých šport nie je práve najobľúbenejším hobby. Je to najmä z dôvodu, že športové mikiny poskytujú telu pri nosení maximálny komfort. Zároveň skvele sedia snáď na každom druhu postavy. Bez akýchkoľvek pochybností môžeme mikiny označiť za jeden z najuniverzálnejších druhov pánskeho oblečenia. Aj preto sme sa rozhodli, že našim zákazníkom dáme ešte väčšie možnosti výberu a tak sme do našej ponuky okrem mikín našej tradičnej športovej značky CRIVIT zaradili aj mikiny svetoznámych výrobcov. V našom sortimente tak nájdete mikiny Nike, Puma či UncleSam. Naši zákazníci vysoko hodnotia tiež dvojdielnu pohodlnú tréningovú súpravu Puma.

Ani pri týchto značkách sme však neupustili od nášho cieľa poskytovať zákazníkom kvalitu za čo najnižšiu cenu. Zbytočné sú však slová. Najlepšie bude, ak sa o pravdivosti našich tvrdení, vážení páni, presvedčíte sami.

Pánske mikiny Nike

Nike je značka, ktorú netreba predstavovať skutočne nikomu. Jeden z najväčších výrobcov športového oblečenia na svete je preslávený nielen kvalitou, ale aj modernými a plne funkčnými materiálmi. Športové mikiny Nike sú pevnou súčasťou nášho e-shopu. A nie je žiadnym prekvapením, že majú tie najvyššie hodnotenia spokojnosti našich zákazníkov. Máte tak istotu, že získate skutočne kvalitnú a peknú mikinu. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre model Nike mikiny so zipsom s materiálom Nike Dry schopným odvádzať pot z tela von alebo pre mikinu Nike s klokaním vreckom a priedušnou teplou kapucňou.