Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánske športové nohavice a šortky

79 produktov
Zobrazené produkty 24 / 79 produktov
Text And Image Section

Nielen ženy, ale aj muži majú svoje obľúbené kúsky oblečenia, v ktorých sa cítia najlepšie. Jednak preto, že sú pohodlné, jednak preto, že sa im jednoducho hodia. A takýchto kúskov nájdete v kategórii pánske športové nohavice a šortky desiatky. Viaceré druhy a modely teplákov, šortiek či cyklistických nohavíc sú vám, na rozdiel od bežných kamenných prevádzok, k dispozícii počas celého roka.

Zo značiek sú v našom sortimente najviac zastúpené športové nohavice a šortky výrobcov CRIVIT a LIVERGY, mimoriadnej obľube sa však u našich zákazníkov tešia aj nohavice a tepláky značiek Adidas či Nike.

Samozrejmosťou sú skvelé LIDL ceny, dostatočné skladové zásoby veľkej väčšiny produktov, pohodlné objednanie a rýchle dodanie až k prahu vašich dverí.

Tepláky na šport aj voľný čas

Asi neexistuje pohodlnejší druh domáceho oblečenia než akým sú tepláky. Mnohí z nás sa nevedia dočkať, kedy si po dlhom dni v džínsoch či oblekových nohaviciach natiahnu tepláky. Tie majú skutočne univerzálne využitie. Hodia sa na bežné domáce nosenie aj na prechádzky po vonku. Čoraz viac sú obľúbené aj tepláky s moderným strihom, v ktorých sa nehanbíme ísť ani na nákup do obchodu a špeciálnou kategóriou sú športové tepláky určené pre fitness či iné druhy cvičenia.

V našom bohatom sortimente teplákov nájdete z každého druhu viacero modelov. V prípade, že hľadáte pánske tepláky vhodné na športovanie, odporučiť môžeme napríklad tepláky športovej značky CRIVIT s bio bavlnou. Tej obsahujú až 80 %, vďaka čomu poskytujú ich majiteľovi počas nosenia mimoriadny komfort.

Text And Image Section

Športové šortky nielen na leto

Aj keď sú šortky či bermudy považované za letné oblečenie, pri funkčných a športových šortkách to celkom neplatí. Okrem toho, že v nich môžete kedykoľvek vyskočiť na bicykel, hodia sa aj na iné exteriérové športy. Využijete ich aj pri tých interiérových a to počas celého roka. Skvele sa hodia na beh, fitness, basketbal, futbal, ale kľudne aj na box či mnoho ďalších športov.

Mimoriadnu voľnosť pri pohybe poskytujú napríklad extrémne ľahké pánske funkčné šortky CRIVIT vyrobené z polyesteru. Obsahujú dve bočné vrecká aj zadné vrecko na zips a sú ideálne pre väčšinu športov.

Príjemný komfort pri nosení zaručujú šortky s vysokým podielom bavlny. Medzi také patria napríklad pánske teplákové šortky LIVERGY s možnosťou výberu z viacerých farebných prevedení. Praktickými prvkami sú bočné vrecká, šnúrka na zaviazanie a sťahovacia guma v páse.

Bežecké nohavice či šortky na cvičenie majú svoje špecifiká

Keďže má každý šport svoje vlastné charakteristiky, aj športové oblečenie musí spĺňať určité požiadavky. Športový outfit si zväčša vyberáme podľa druhu športu, ročného obdobia, poveternostných podmienok a typu postavy. LIDL ponúka široký sortiment športových nohavíc pre rôzne druhy športov, vo všetkých dostupných veľkostiach ako pre mužov, tak aj pre ženy a deti.

Text And Image Section

Pri behaní budete potrebovať pohodlné a v chladnom období aj teplé športové nohavice. V lete môžete zvoliť vzdušné šortky. Priliehavé šortky alebo dlhé nohavice ponúkajú nízky odpor vzduchu a vďaka funkčnému strihu zvýšia vašu rýchlosť, napríklad pri behu či cyklistike. Široké šortky a nohavice sú obľúbeným doplnkom k športovým tričkám, ako univerzálne športové oblečenie alebo voľnočasové oblečenie.

Športové oblečenie je navrhnuté v súlade s určitými špecifikami. Malo by byť odolné, pohodlné a poskytovať potrebnú voľnosť pri pohybe. Okrem toho by malo byť priedušné, izolovať a regulovať vlhkosť vznikajúcu pri potení, zároveň nenáročné na starostlivosť a predovšetkým by malo rýchlo schnúť. Pri určitých športoch, akým je golf, je dôležitý aj estetický faktor športového oblečenia.

Bavlna sa pri športových nohaviciach používajú kvôli tomu, že je to prírodný materiál, ktorý je príjemný na dotyk s pokožkou a saje pot. Joggingové nohavice a tréningové nohavice majú zvyčajne vysoký podiel bavlny. Pánske legíny sú zväčša vyrobené z materiálu obsahujúceho elastan. Kvôli syntetickým vláknam, ktoré rýchlo odvádzajú vlhkosť, sú tieto tréningové nohavice optimalizované na športové výkony. Poskytujú tiež dostatočné vetranie, teplo a izoláciu ako funkčná bielizeň.