Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Plienky

8 produktov
  Zobrazené produkty 8 / 8 produktov
  Text And Image Section

  Plienky Lupilu

  Každá mamička chce svojmu bábätku dopriať iba to najlepšie. Jemná detská pokožka to najlepšie aj potrebuje. Plienky, ale aj iné bezpečné a kvalitné vybavenie pre bábätká, si môžete zadovážiť na našich stránkach. U nás nájdete plienky značky Lupilu v rôznych veľkostiach. Plienky Lupilu sú priedušné a príjemné k detskej pokožke, flexibilné a obsahujú obzvlášť jemnú mäkkú vrstvu, ktorá necháva pokožku dieťatka dýchať. Plienky Lupilu sú dermatologicky testované a sú určené na zníženie rizika alergických reakcií.

  Ako vybrať veľkosť plienok LUPILU

  Plienky Lupilu sú vhodné pre bábätká a batoľatá od 2 kg do 25 kg a sú rozdelené do 6 veľkostí podľa hmotnosti, od plienok Newborn, až po detské plienky XL. Každá veľkosť má inú farbu balenia, takže rýchlo nájdete tie, ktoré hľadáte. V rámci rôznych plienok si môžete vybrať aj medzi Soft & Dry, Comfort alebo Premium & Comfort. Každý typ má základné vlastnosti, že je jemný, šetrný k pokožke, priedušný a super nasiakavý. Čo viac si priať pre zadoček svojho bábätka?

  Text And Image Section

  Novorodenecké plienky Newborn veľkosť 1 a plienky Mini veľkosť 2

  Plienky pre najmenšie bábätká sú určené pre detičky s hmotnosťou od 2 kg do 5 kg. Pohodlné plienky Mini vo veľkosti 2 sú určené pre bábätká s hmotnosťou od 3 kg do 6 kg. Oba typy plienok majú nasledovné vlastnosti:

  • špeciálne navrhnutú priedušnú vrstvu na absorbovanie riedkej stolice počas dojčenia
  • vysoko absorpčné jadro
  • dodatočné elastické pásiky na zadnej strane pre dokonalé uzavretie po celom obvode
  • prekrývajúce sa uzatváracie pásiky pre optimálne pohodlie
  • sú zvlášť šetrné k pokožke a obsahujú bezpečné uzatváracie prúžky
  • obsahujú aj indikátor vlhkosti, ktorý zmení farbu, aby naznačil, že plienku je potrebné vymeniť
  • sú zamatovo mäkké a priedušné pre vysoký komfort nosenia
  • so špeciálnym vybraním, ktoré chráni pupok

  Plienky Midi, Maxi, Junior a XL

  Ostatné veľkosti plienok sa vyznačujú rovnako pohodlnými a kvalitnými vlastnosťami. Prispôsobené sú však hmotnosti a pohybovej zdatnosti o niečo väčších bábätiek a detičiek.

  Plienky vo veľkosti Midi 3 sú určené pre detičky s hmotnosťou od 4 kg do 9 kg a vo veľkosti Maxi 4 sú určené pre detičky s hmotnosťou od 7 kg do 18 kg. Kategória plienok Junior 5 je určená pre deti s hmotnosťou od 11 kg do 25 kg a plienky XL 6 sú určené pre váhovú kategóriu 15+. Všetky spájajú nasledovné vlastnosti:

  • elastické pohodlné prúžky pre dokonalé prispôsobenie
  • dodatočná suchá vrstva, ktorá odvádza tekutiny do vnútornej časti plienky
  • sú šetrné k pokožke a priedušné
  • obsahujú obzvlášť jemnú a mäkkú vrstvu, šetrnú k pokožke
  • sú obzvlášť flexibilné pre veľkú voľnosť pohybu
  • extra tenká plienka s vysokým komfortom nosenia
  • obsahujú aktívne savé jadro s vysokou absorpčnou schopnosťou.
  Text And Image Section

  Kúpou plienok Lupilu pomôžete rodinám v núdzi

  Každé dieťatko si zaslúži byť Od začiatku v dobrých rukách a preto za každé predané balenie detských plienok Lupilu venujeme 10 centov na pomoc pre veľkých bojovníkov s neľahkým osudom. Vďaka takto získaným peniazom vieme adresne pomôcť rodinám s deťmi do 3 rokov.

  Výbava pre bábätká a detičky na doma aj na cesty

  Plienky sú, aj keď veľmi dôležitá, stále iba malá časť výbavy, ktorú budete potrebovať pri starostlivosti o bábätká. Pri prebaľovaní sa vám bude určite hodiť aj prebaľovací pult či kôš na plienky. Detská hracia deka a hračky z nášho sortimentu zabavia vášho drobca. Neskôr sa vám zíde aj detská jedálenská stolička, ktorá sa vie prispôsobiť výške dieťaťa a takpovediac rastie s ním. Tieto, aj mnohé ďalšie produkty, nájdete v kategórii Pre najmenších.

  Keď sa vyberiete na cesty či prechádzku rozhodne vo vašej výbave nesmie chýbať detský kočík a detská autosedačka či detský podsedák, ktoré zaručia maximálnu bezpečnosť a komfort pre vaše dieťa. Na Lidl.sk nájdete veľký výber autosedačiek v rôznych farbách, modeloch, ako aj veľkosti, ktoré si viete objednať už dnes s doručením do 3 pracovných dní.