Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Predsieň a šatňa

132 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 132 produktov
  Text And Image Section

  Vešiak či rohožka do chodby? V Lidli nájdete všetko, čo potrebujete, do predsiene a šatne

  Predsieň väčšinou slúži na vyzúvanie a obúvanie, ale aj na vyzliekanie si horných vrstiev oblečenia akými sú kabáty, vetrovky či saká. Môže byť samostatnou izbou alebo ako súčasť vstupnej chodby. Nakoľko je to v podstate prvá miestnosť, do ktorej v dome či byte vstupujeme, mať v nej poriadok a čo najefektívnejšie využiť priestor, ktorý nám poskytuje, je veľmi dôležité.

  Je len jedna šanca urobiť prvý dojem a platí to aj pri prezentovaní našej domácnosti. Keď prijímate návštevy, ich prvý kontakt s vaším obydlím bude práve predsieň či chodba. Nábytok do chodby je často funkčný a praktický, no niekedy nevyzerá veľmi lákavo. Predsieň by mala byť výkladnou skriňou na vyjadrenie vášho individuálneho štýlu.

  V kategórii predsieň a šatňa tak nájdete mnohé praktické úložné riešenia pre efektívne skladovanie a uloženie obuvi a oblečenia. Jej súčasťou sú tiež doplnky, ktoré vám i vašim hosťom spríjemnia príchod domov.

  V našom sortimente nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste urobili dobrý prvý dojem. Od skrinky na topánky až po moderný vešiak a rohože na zachytávanie nečistôt. Vaše nové doplnky si objednajte pohodlne online a my sa postaráme o dopravu a doručíme vám predsieňový nábytok priamo k vám domov.

  Text And Image Section

  Praktické úložné riešenia - regál na topánky či vešiak na šaty

  Bez ohľadu na to, či máte veľkú alebo malú predsieň, neustály problém s vecami a obuvou vás pravdepodobne nemíňa. Tento problém sa ešte zvyšuje v prípade, že k vám zavíta spomínaná návšteva. V našom online shope si zakladáme na praktických riešeniach. Preto sme aj do ponuky vybavenia pre predsieň a šatňu zaradili produkty, ktoré sú mimoriadne užitočné. Pomôžu vám mať obuv, doplnky aj oblečenie vždy prehľadne uložené.

  Odporučiť vám tak môžeme aj napríklad organizér na šaty či topánky aj šperkovnicu z odolného, ľahko ošetrovateľného plastu, skriňové vešiaky na oblečenie, vešiaky na stenu či rôzne druhy regálov na obuv. Skvelým riešením ako využiť inak nevyužiteľný priestor na dverách je LIVARNO LIVING vešiak na dvere.

  Ušetrite priestor v skrini

  Aj vy patríte medzi tých z nás, ktorí majú stále málo miesta na oblečenie? Skrine a šatníky doslova praskajú vo švíkoch a po každej sezóne hľadáte spôsob, ako čo najefektívnejšie vyriešiť tento problém? Jedným z riešení je neskladovať vzduch. Čo to znamená? Odložiť po sezóne oblečenie bez vzduchu. Znie vám to trochu zvláštne? V podstate je to úplne jednoduché. Stačí vám vákuový obal, ktorý máme skladom a vysávač.

  Text And Image Section

  Vákuový obal má integrovaný spätný ventil cez ktorý jednoducho vysajete vzduch bežným vysávačom. Na pol roka máte tak vaše oblečenie ochránené pred prachom, vlhkosťou, moľami či zápachom. A čo je najdôležitejšie, ušetríte až 75 % objemu. Áno, presne toľko tvorí vo vašich veciach vzduch. Dobrý a efektívny nápad, čo poviete?

  Taburetka s úložným priestorom nie len do predsiene

  Veľmi obľúbené taburetky s úložným priestorom sú výborným doplnkom do vašej domácnosti. Vo svojej podstate kombinujú pohodlie a praktickosť a vďaka svojmu dizajnu s integrovaným úložným priestorom ponúkajú viacero výhod pre každodenné použitie, nie len v predsieni.

  Taburetka s úložným priestorom je multifunkčná a okrem toho, že poskytuje pohodlné sedenie, umožňuje aj skladovanie rôznych predmetov, ako sú knihy, časopisy, deky alebo hračky. Týmto spôsobom umožňuje maximálne využiť priestor vo vašej miestnosti a udržiavať veci pekne usporiadané. Dostupná je v rôznych štýloch, farbách a materiáloch, čo vám umožňuje vybrať si takú, ktorá najlepšie zapadá do vášho interiéru.

  Okrem spomínaného, je táto taburetka ľahko prenosná a vďaka svojej kompaktnosti a ľahkosti ju môžete jednoducho presúvať z miestnosti do miestnosti podľa svojich potrieb. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú flexibilné a praktické nábytkové riešenie.