Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Rýchlovarné kanvice a čajovary

27 produktov
  Zobrazené produkty 27 / 27 produktov
  Text And Image Section

  Využite každú minútu naplno s našimi výkonnými rýchlovarnými kanvicami a čajovarmi

  Tí, ktorí radi trávia čas v kuchyni, vedia, aké je dôležité mať spoľahlivé a efektívne kuchynské vybavenie. Preto sa s vami radi podelíme o náš sortiment rýchlovarných kanvíc a čajovarov, ktoré vám pomôžu využiť každú minútu v kuchyni na maximum.

  Aké sú výhody dobrej rýchlovarnej kanvice a kvalitného čajovaru?

  Na začiatok, si povedzme, prečo je tak dôležité mať dobrú a kvalitnú rýchlovarnú kanvicu, či čajovar. Či už ste milovníkom čaju a kávy, alebo len potrebujete horúcu vodu na varenie, kvalitná rýchlovarná kanvica alebo čajovar vám môžu ušetriť veľa času a energie. Navyše so správnymi funkciami získate zakaždým dokonale zohriatu vodu.

  Jednoduchá a štýlová čierna kanvica

  V našom sortimente nájdete široký výber rýchlovarných kanvíc v rôznych dizajnoch a s rôznymi funkciami, pretože si uvedomujeme, že každý náš zákazník má rozdielne preferencie a potreby. Niekto má kuchyňu zariadenú v rustikálnom retro štýle, kam sa bude hodiť úplne iný dizajn rýchlovarnej kanvice v porovnaní s kuchynským zariadením v modernom štýle.

  Pre milovníkov moderného štýlu je často prvá voľba čierna rýchlovarná kanvica, ktorá je ideálna pre tých, ktorí si chcú zadovážiť jednoduchý a štýlový variant. Vďaka elegantnému čiernemu dizajnu bude táto kanvica vyzerať skvele v každej modernej kuchyni.

  Text And Image Section

  Retro kanvica pre milovníkov vintage doplnkov

  Ak hľadáte niečo trochu jedinečnejšie a tradičnejšie, retro rýchlovarná kanvica z našej ponuky, môže byť presne to, čo potrebujete. Tieto kanvice inšpirované vintage dizajnom určite dodajú vašej kuchyni jedinečnosť. Nenechajte sa však zmiasť ich vzhľadom, sú to tiež výkonné a efektívne moderné riešenia.

  Ideálna rýchlovarná kanvica pre milovníkov čaju

  Pre tých, ktorí si deň bez čaju nevedia predstaviť, je takmer nevyhnutná naša rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty. S takouto precíznou reguláciou teploty zaistíte, že váš čaj bude vždy uvarený k dokonalosti. Navyše niektoré rýchlovarné kanvice majú funkciu udržiavania teploty, ktorá udrží teplotu až 30 minút.

  Čajovary pre vaše maximálne pohodlie

  Ak ste skutočným milovníkom čaju, čajovary, čajové kanvice, čajové súpravy a príslušenstvo z nášho sortimentu vám dopraje to najlepšie pohodlie pri príprave čaju. V modernej rýchlovarnej kanvici Smart vďaka možnosti varenia sypaného čaju si môžete kedykoľvek a ľahko vychutnať svoje obľúbené zmesi. Táto kanvica má funkciu udržiavania teploty, ktorá udrží teplotu až 2 hodiny.

  Text And Image Section

  Ktorá možnosť je pre vás tá pravá?

  S toľkými možnosťami, ktoré máte na výber môže byť ťažké rozhodnúť sa, ktorá je pre vás tá pravá. Z toho dôvodu vám ponúkame niekoľko otázok, ktoré môžete zvážiť pred kúpou rýchlovarnej kanvice do vašej domácnosti:

  • Preferujete klasický alebo moderný vzhľad?
  • Aká dôležitá je pre vás možnosť nastavenia konkrétnej teploty a jej udržanie?
  • Používate kanvicu primárne na čaj alebo skôr na iné účely?

  Po zodpovedaní týchto otázok budete mať lepšiu predstavu o tom, ktorá možnosť bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám.

  Rýchlovarné kanvice a čajovary z Lidl.sk

  Vďaka elegantným a praktickým rýchlovarným kanviciam a čajovarom z našej bohatej ponuky si môžete vydýchnuť, relaxovať a užívať si krásne chvíle v živote naplno. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, naša kolekcia vám pomôže využiť každú minútu v kuchyni na maximum.

  Pretože na Lidl.sk kúpite všetko, čo potrebujete pre dokonalý pôžitok z čaju. Objednajte si pohodlne a bezpečne varič čaju alebo rýchlovarnú kanvicu, ktorá sa bude hodiť do vašej kuchyne. V našom internetovom obchode nájdete tiež termopoháre na čaj ako aj drevené boxy na uloženie čajových vrecúšok.