Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Šitie a kreatívne potreby

136 produktov
Zobrazené produkty 24 / 136 produktov
Text And Image Section

Všetko pre ručné práce - šijacie stroje a kreatívne potreby

Ste kreatívni? Radi šijete, vyšívate, maľujete? Chcete podporovať rozvoj predstavivosti svojich detí? Ste tu správne! Ručné práce sú opäť v móde! Kým kedysi bolo šitie nevyhnutnosťou, dnes je to koníček, ktorý sa stáva čoraz viac obľúbeným aj medzi mladými ľuďmi.

S trochou námahy zrealizujete rôzne kreatívne nápady a s trochou zručnosti si dokonca vytvoríte svoj vlastný módny štýl. Dokonca aj začiatočníci môžu objaviť šitie so šijacími strojmi z nášho online obchodu. Ušite šik bytové doplnky, štýlové šaty a vkusné darčeky pre seba alebo svojich blízkych.

Šijací stroj sa ukazuje ako mimoriadne výhodný aj v každodennom živote. Najmä deti sa po hre často vracajú domov s dierou na nohaviciach. V komplexnej ponuke šijacích potrieb nájdete šijacie stroje, súpravy na šitie s bohatým príslušenstvom, krajčírske figuríny i sady nitiek či ihiel pre hobby aj profesionálne šitie.

S vlastným šijacím strojom dokážete opraviť diery, vymeniť zips alebo dokonca skrátiť nohavice a bundy. Ušetrite čas a peniaze. So šijacím strojom a správnymi krajčírskymi doplnkami, ako je napríklad krajčírska busta, bude mať vaša krajčírska práca zaručený úspech.

Svoju kreativitu či kreativitu vašich detí môžete rozvíjať vďaka mnohým kreatívnym pomôckam. Akumulátorové lepiace pištole, farbičky, dierovače, zvýrazňovače či kreatívne kufríky plné všelijakých korálok máme skladom.

Text And Image Section

Buďte kreatívni – objednajte si šijací stroj, krajčírsku formu a príslušenstvo priamo online

Objednajte si svoj nový šijací stroj jediným kliknutím a využite náš bezkonkurenčný pomer ceny a kvality. Či už hľadáte šijací stroj Singer, alebo šijací stroj nejakej inej značky, v internetovom obchode Lidl nájdete požadovaný model za výhodnú cenu. Aby ste mohli hneď pohodlne začať, je najlepšie si súčasne objednať potrebné príslušenstvo k šijaciemu stroju.

Od praktickej tašky na šijací stroj cez nožnice pre ľavákov a pravákov až po šijacie lupy. Všetko, čo potrebujete na kreatívne navrhovanie oblečenia a doplnkov, nájdete na www.lidl.sk. Prekvapte svojich priateľov a rodinu darčekmi, ktoré ušijete sami, a nechajte svojej kreativite voľný priebeh. Prihláste sa na bezplatný odber Lidl noviniek a nezmeškajte žiadnu z našich týždenne sa meniacich ponúk nielen v oblasti ručných prác! Pretože Lidl stojí za to!

Text And Image Section

Šijacia súprava na cesty

Odpadnutý gombík, pokazený zips či dierka na obľúbených ponožkách dokážu prekvapiť práve v najnevhodnejšej chvíli. Mať preto pri sebe cestovnú súpravu šitia, bez ohľadu na to, či počas služobnej cesty alebo dovolenky, môže byť veľmi užitočné. Kompaktná, avšak veľmi bohatá – až 65-dielna, cestovná šijacia súprava CRELANDO vás i vaše oblečenie zachráni od nepríjemných situácií. Okrem iného obsahuje množstvo nití v rôznych farbách, náhradné gombíky, nožnice na nitky, krajčírsky meter, ihly aj špendlíky.

Zábava a užitočná aktivita s deťmi

Aktivita, ktorú vaše deti budú milovať! A vy tiež, nakoľko ich odpúta od mobilov, počítačov či televízorov, podporí ich predstavivosť, trpezlivosť a kreatívne myslenie a zároveň im poskytne zábavu a nové poznatky. Vyrobte si spolu vtáčiu búdku či kŕmidlo jednoduchým spôsobom, pomocou súpravy na výrobu vlastnej vtáčej búdky či kŕmidla značky Crelando. Jednoducho ju zmontujte a nechajte ju omaľovať vašimi ratolesťami podľa ich vlastného gusta.