Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Spálňa

91 produktov
Zobrazené produkty 48 / 91 produktov
Text And Image Section

Keď sa povie spálňa, väčšina z nás si pravdepodobne predstaví pohodlnú posteľ či mäkučký paplón oblečený v príjemných obliečkach. Väčšinou ide o izbu, v ktorej končíme aj začíname deň. Má byť preto tým pravým miestom na maximálny oddych a zároveň miestom, ktoré nás nabudí do nového dňa.

Myslíme si preto, že v spálni by mali mať svoje miesto najmä kvalitné produkty. Zároveň sme však presvedčení, že kvalitné nemusí automaticky znamenať drahé. Do našej ponuky vybavenia do spálne sme zaradili produkty od overených výrobcov zaručujúcich požadovanú kvalitu za skutočne férovú cenu.

Nábytok do spálne od postele po skriňu

Pohodlne sa uložiť do mäkkých vankúšov a dopriať si nerušený spánok, v nedeľu ráno rozpútať vankúšovú bitku s celou rodinou alebo jednoducho, skutočne si oddýchnuť a vyštartovať do nového dňa v plnej sile, každý z nás má iné požiadavky a predstavy v súvislosti so spálňou.

Vhodný nábytok do vašej spálne nájdete na Lidl.sk. Vyberte si posteľ, pokračujte s roštom, matracmi a vhodnou skriňou. Pozrite sa aj na dekorácie a doplnky a vytvorte si pohodlný priestor podľa vašich predstáv, kde budete môcť kedykoľvek uniknúť pred vonkajším svetom.

V Lidli nájdete všetko, od komody cez poličky až po nočnú lampu

Všetci poznáme dôležitosť kvalitného spánku. Dobre vyspatí začnete deň oveľa lepšie a do konca ho zvládnete jednoduchšie, ako keby vás trápili dôsledky nedostatku spánku. Pohodlná posteľ a čistá, organizovaná a pekne zariadená spálňa, v ktorej sa cítite dobre, v tom hrajú veľmi dôležitú rolu. Váš spálňový nábytok by mal vytvoriť harmonickú celistvosť v priestore a navodzovať príjemnú atmosféru. Preto sa mnohí pri zariadení spálne riadia skôr minimalistickým štýlom, aby spálňa pôsobila príjemným a vzdušným dojmom a sústreďujú sa na základné vybavenie, ako sú:

  • Posteľ
  • Nočné stolíky
  • Komoda
  • Skriňa
Text And Image Section

Pomocou správnych doplnkov, ako sú napríklad aj závesy, vytvoríte v spálni útulnú atmosféru, ktorá vás bude lákať na oddych. Na Lidl.sk nájdete skrine v modernom rustikálnom štýle, ku ním ladiace komody či nočné stolíky alebo sa môžete rozhodnúť pre kúpu kompletnej zostavy.

Doplnky a dekorácie do spálne

Jednotlivé detaily môžete vyzdvihnúť pomocou rôznych textilných doplnkov ako sú prikrývka na posteľ, deky a vankúše. Pri výbere nábytku do spálne sa sústreďte na jeho dizajn, funkciu, farbu a rozmery, aby nábytok plnil svoj účel, ale zároveň aj zapadol do štýlu a veľkosti miestnosti. Malá spálňa sa zariaďuje inak ako veľká, ako aj tmavá miestnosť si vyžaduje iné zariadenie než svetlá.

Pri zariadení spálne by ste sa mali vyhnúť výrazným farbám. Ak nekupujete kompletnú spálňovú súpravu, dôležité je vytvoriť súvislosť medzi jednotlivým kúskami nábytku. Dosiahnete to veľmi jednoducho tým, že vyberiete nábytok v rovnakej farbe a štýle.

Malé spálne by mali pôsobiť útulne, ale nie tmavo. Na tento účel môžete vybrať biely alebo svetlý nábytok či svetlé závesy, prikrývky a vankúše. Pre dostatok miesta na oblečenie zvoľte komodu či skriňu, ktoré sa budú hodiť k celkovému dizajnu miestnosti. Čisté plochy moderného spálňového nábytku sú v súlade s minimalistickým životným štýlom a vyžarujú príjemný pokoj.

Text And Image Section

Kvalitná prikrývka = kvalitný spánok

Nemenej dôležitými pre kvalitný spánok ako samotná posteľ či matrac sú aj prikrývky. Materiál, z ktorého sú periny či paplóny vyrobené, by mal byť kvalitný, pohodlný a zdravotne nezávadný. Pozrite si náš sortiment prikrývok a vyberte bez kompromisov presne takú, aká vám vyhovuje.

Vyberať je skutočne z čoho, veď posúďte sami. V ponuke máme napríklad luxusné páperové paplóny s pravým husacím a kačacím perím, proti roztočové prikrývky vhodné pre alergikov aj ekologické paplóny z recyklovateľných materiálov vo viacerých rozmeroch.

Spálňový nábytok z Lidlu pre príjemný interiér za super ceny

Ak plánujete zariadiť spálňu nemusíte robiť kompromisy. Potrebujete len správne nápady a vybrať si z našej Lidl ponuky! U nás nájdete vhodný nábytok do malých aj veľkých spální. Najprv sa rozhodnite, čo je pre vás najdôležitejšie a na aké všetko účely chcete spálňu využívať. Bude vám spálňa slúžiť len na spanie alebo treba do nej tiež umiestniť aj skriňu? Chceli by ste vedľa postele praktické nočné stolíky alebo radšej preferujete funkčný konzolový stolík? Nočné lampy môžete dokonca umiestniť aj na drevené stoličky.

Nábytok do vašej spálne nakúpite online na Lidl.sk

Nábytok do spálne za najvýhodnejšiu cenu nájdete v Lidl online shope. V našom internetovom obchode máme dostatočne veľké skladové zásoby a tak aj produkty z kategórie spálňa môžu byť na ceste k vám už o malú chvíľu. Stačí si len vybrať a pár klikmi spraviť objednávku.