Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Šport a voľný čas

1822 produktov
Text And Image Section

Šport – od cvičenia po zábavu vo voľnom čase

Vitajte v jednej z našich najrozsiahlejších kategórií. Sme presvedčení, že každý človek by mal mať nejaké hobby či koníček. Ak medzi aktívnych ľudí patríte aj vy, presne pre vás je táto skutočne bohatá ponuka športového oblečenia a obuvi, doplnkov a náradia pre šport a mnohé iné hobby. Nechýbajú v nej užitočné produkty pre milovníkov cestovania, štvornohých miláčikov, pre poľovníkov ani pre dámy, ktoré si najlepšie oddýchnu napríklad za šijacím strojom.

Pre rýchlu orientáciu a efektívny nákup odporúčame použiť hlavné menu. Ľahko sa vďaka nemu dostanete do jednej z podkategórií ako šport; športové oblečenie a doplnky; cestovné tašky a kufre; šitie a kreatívne potreby či chovateľské potreby. Jednotlivé produkty môžete filtrovať tiež podľa farby, ceny, veľkosti či značky.

Text And Image Section

Fitnes náramok je in

V športovom oddelení dominuje športová obuv a športové oblečenie pre rôzne športy a pre každé ročné obdobie. Samozrejmosťou sú funkčné tričká, tepláky, športové mikiny, termoprádlo, lyžiarske vetrovky, rukavice, nohavice aj čiapky. Vyznávačov turistiky poteší tiež ponuka trekingových ruksakov a všetkých športovcov moderné fitness náramky s krokomerom, meraním tepu a s multifunkčným športovým režimom pre beh, cyklistiku či turistiku.

Chovateľské potreby

Domáce zvieratká to nie je len hobby. Väčšina z nich sú súčasťou rodiny. A tak si zaslúžia tú správnu opateru a kvalitnú výbavičku. A tej máme v našom e-shope na výber skutočne dosť. Nájdete tu domčeky pre zvieratká, škrabadlá pre mačky, vôdzky, prenosné boxy, misky na krmivo a vodu, pelechy pre psa, búdky pre vtáčiky, ale aj LED obojky, hračky či GPS lokátory.

Šijacie potreby

Bez ohľadu na to, či šijete preto, lebo vás to baví alebo preto, lebo nechcete vyhadzovať oblečenie hneď ako sa na ňom spraví nejaká tá dierka, u nás si vyberiete. Pre domáce gazdinky sme pripravili kompletný sortiment šijacích potrieb od nitiek a košíkov na šitie, cez komplexné súpravy na šitie, až po kvalitné šijacie stroje. Pevné miesto v ponuke majú tiež krajčírske figuríny a LED stolové lampy s optimálnou svietivosťou.

V nedeľu rybačka, v utorok volejbal a v stredu pilates?

Aktívny život pozostáva z mnohých malých každodenných dobrodružstiev. Pre niektorých ľudí sú takéto dni rutinou. Buď osamote, alebo sa stretávajú v komunite, aby športovali a vzájomne si vymieňali nápady. Pravidelným cvičením si udržíte fit postavu v každom veku. Všetko, čo na to potrebujete, nájdete online v LIDL: udice a návnady na oddych pri jazere, tenisky, dresy a lopty na hádzanie a volejbal. LIDL má aj množstvo posilňovacích zariadení pre vlastnú domácu posilňovňu.

Mnohí milovníci športu si chvália rozhodnutie inštalovať basketbalový kôš na garáži alebo to, že sa rozhodli postaviť pingpongový stôl na dvore. Umožňuje im to zabaviť sa a tráviť spoločný, kvalitný čas s rodinou a zároveň spoznať bližšie aj svojich susedov, keďže prirodzene šport ľudí spája. Všimnete si to aj pri fitnese, či ktoromkoľvek inom športe.

Text And Image Section

Chôdza a jogging ako stálica tréningového programu

Beh je súčasťou každodennej rutiny mnohých ľudí. Tí majú svoje obdobie, keď pravidelne behajú alebo absolvujú rýchlu chôdzu. Správne zvolená bežecká obuv ochráni vaše kĺby a zároveň si pomaly vybudujete kondíciu. Ľahké behanie alebo rýchla chôdza posilnia vaše svaly a celý organizmus.

LIDL vám ponúka tú správnu obuv a športové oblečenie, ktoré môžete nosiť na behanie počas celého roka. Vysoko funkčné tkaniny sú priedušné, no zároveň vás ochránia pred vlhkosťou. Beh má pozitívny vplyv na vašu postavu a náladu, pretože sa pri joggingu uvoľňujú hormóny šťastia.

Fitness a športové potreby v LIDL

V LIDL online obchode zoženiete bedminton a šípky do záhrady, športovú módu na tenisový kurt, vybavenie na cyklistiku, turistiku a prechádzky. Predajňa je otvorená kedykoľvek počas dňa, môžete si vybrať a objednať podľa vlastného uváženia.

Poobzerajte sa okolo seba a nechajte sa inšpirovať. Možno dokonca objavíte nový šport, ktorý by ste chceli vyskúšať po prvýkrát. LIDL vás podporí pri interiérových, ako aj exteriérových športoch.