Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Stropné svietidlá

56 produktov
Zobrazené produkty 24 / 56 produktov
Text And Image Section

Stropné svietidlá do kuchyne, obývačky či spálne? V Lidli si zabezpečíte všetky

Nie je svietidlo ako svietidlo. Teplota a farba svetla určujú náladu v celej miestnosti. V našom e-shope si môžete kúpiť moderné stropné svietidlá za skutočne výborné ceny. Hľadáte LED stropné svietidlo do obývačky? Chodby? Luster do kuchyne? Spálne či detskej izby? Pozrite si ponuku našich stropných svietidiel a vyberte presne také, aké sa hodí do vašej izby. Nájdete tu stropné svietidlá s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním, svietidlá s ventilátorom či nastaviteľným tónom farby.

Vďaka skladovým zásobám a rýchlemu dodaniu priamo na vami želanú adresu prinesie vaše nové svietidlo príjemnú atmosféru do vášho bytu či domu už onedlho.

Najprv by ste sa mali rozhodnúť, či sú stropné svietidlá určené do spálne, kúpeľne alebo obývačky. Do obývačky a spálne sa hodí skôr teplejšie svetlo, do kúpeľne zasa chladnejšie svetlo, ktoré je takmer podobné dennému. Farebné teplo sa meria v Kelvinoch (K) a pohybuje sa od menej ako 1 000 K, čo znamená veľmi teplé svetlo, až po 8 000 K, čo je skôr denná biela. Náladu svetla je možné meniť aj individuálne, ak sú vaše nové stropné svietidlá stmievateľné.

Text And Image Section

Svietidlo so zabudovaným ventilátorom

Mávate aj vy neznesiteľné teplo v obývačke či spálni? Večerná pohoda pri filme sa mení na trápenie? Nemôžete zaspať a nepomáha ani vetranie? Máme pre vás efektívne a lacné riešenie. Vyskúšajte stropné svietidlo, ktoré okrem svietenia dokáže vďaka zabudovanému ventilátoru aj ochladzovať vzduch v miestnosti.

Základom tohto LED svietidla značky LIVARNO LUX je ticho sa otáčajúci rotor s trojstupňovým nastavením rýchlosti. Krídla ventilátora sú v elegantnom dizajne vo vzhľade dreva, tienidlo svietidla je z opálového skla. Vďaka modernému prevedeniu tak získate do miestnosti nielen veľmi funkčný a praktický prvok, ale aj pekný doplnok.

Výhodou svietidla je, že je možné samostatne nastavovať funkciu ventilátora a samostatne svetla. Vzduch tak môže byť vo vašej izbe ochladzovaný aj pri vypnutom svetle, čo oceníte najmä v noci počas spánku.

LED svietidlá vyčarujú príjemnú atmosféru v domácnosti a šetria elektrinu

Rozmýšľate o osvetlení vášho nového bývania alebo plánujete výmenu svietidiel v tom aktuálnom? Skvelým riešením môže byť LED svietidlo LIVARNO LUX s nastaviteľným tónom farby. Pomocou aplikácie, v okamihu, vyčaruje vo vašej obývačke či spálni príjemné neoslňujúce osvetlenie.

Aby vaše nové stropné svietidlá poskytovali nielen žiarivé osvetlenie, ale chránili aj vašu peňaženku, internetový obchod Lidl ponúka energeticky úsporné svetelné zdroje. Stropné LED svietidlá z Lidl dokážu vyčarovať príjemnú atmosféru v akejkoľvek miestnosti. Sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú moderné a úsporné svietidlo, ktoré bude pritom aj vkusné. LED stropné svietidlá sú jednoduché na inštaláciu a ich výkon a svetelný tok sú väčšie ako pri klasických žiarovkách.

Vďaka tomu vám LED svietidlá z Lidl poskytnú dostatočné množstvo svetla na každodenné použitie. Okrem toho, sú energeticky veľmi efektívne a majú dlhú životnosť, čo znamená, že sa nebudete musieť obávať vysokých nákladov na výmenu žiaroviek. V Lidl nájdete širokú ponuku rôznych LED stropných svietidiel s rôznymi farebnými teplotami a v rôznych dizajnových prevedeniach, takže si môžete vybrať to, ktoré najviac vyhovuje vašim požiadavkám a vášmu štýlu.

Všetky produkty sú rozdelené do tried energetickej účinnosti, aby ste mohli rýchlo identifikovať, ktoré svietidlá sú obzvlášť energeticky účinné.

Text And Image Section

Pri LED svietidlách sa táto stupnica pohybuje medzi A++ a A, pričom A++ je najekonomickejšia hodnota. V prípade halogénových žiaroviek sa stupnica pohybuje medzi B a E, pričom B je energeticky najefektívnejšia hodnota. LED svietidlá rozvinú plný jas svetla, ktorý sa meria v lúmenoch (L), a to aj pri nízkom príkone. Pre porovnanie, 20W halogénová žiarovka produkuje približne 250 lúmenov. Pri rovnakom príkone vytvára LED svietidlo 1500 lúmenov, takže je výrazne jasnejšie.

Dizajn a doplnkové funkcie

Pokiaľ ide o dizajn, Lidl vám splní každé želanie. Nezáleží na tom, či hľadáte stropné svietidlo, nástenné svietidlo, stojacie svietidlo alebo dekoračné osvetlenie. V závislosti od veľkosti miestnosti a požadovaného osvetlenia niekedy postačí iba dekoračné bodové osvetlenie na strop alebo stenu, aby vytvorilo vizuálny dojem. Stropné a nástenné svietidlá sú ideálne na vytvorenie svetla na veľkej ploche.

Napríklad nad jedálenským stolom alebo v strede obývačky zaistia stropné svietidlá ideálne osvetlenú miestnosť. Väčšina týchto svietidiel sú veľmi ľahko nastaviteľné na výšku tak, aby sa prispôsobili vašej miestnosti a vašim požiadavkám.

Niektoré smart stropné svietidlá majú integrované aj meniče farieb. Pomocou diaľkového ovládača tak môžete dosiahnuť správne svetlo v každej situácii. Ďalšou výhodou moderných svietidiel je ich flexibilita, kedy je možné jednotlivé časti svietidiel individuálne nakláňať. Môžete si tak byť istí, že svetlo dopadne presne do požadovaných rohov miestnosti.