Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   V roztomilom detskom svetri vyzerá váš drobec nielen rozkošne, ale je aj teplo oblečený v chladnom počasí. Na zimu je vhodná teplá vlna, na chladné letné večery postačí ľahká zamatová látka. Rozšírte svoj výber detského oblečenia o pekné svetre a mikiny vyrobené z ľahko udržateľných materiálov.

   Pretože obliekanie bábätiek je často zdĺhavý proces, detské mikiny a svetre majú veľký výstrih alebo zapínanie na gombíky, pre rýchle a jednoduchšie obliekanie. V Lidl-Shope ponúkame mikiny a svetre v rôznych prevedeniach:

   • športové mikiny a svetre vhodné na detské ihrisko,
   • štrikované pulóvre vhodné na nedeľnú návštevu u starých rodičov,
   • svetre a mikiny do akéhokoľvek počasia.

   V našej ponuke nájdete svetre a mikiny do každého počasia. Ponúkame zateplené mikiny a svetre do chladnejšieho počasia, ale aj tenšie svetre a mikiny vhodné na teplejšie dni.

   Z rôznorodých vzorov detských svetrov a mikín si zaručene vyberiete. Detské svetre a mikiny značky Lupilu sú vyrobené zo 100 % čistej organickej bavlny a dokonale sa prispôsobia jemnej pokožke vášho bábätka.