Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Televízory

8 produktov
  Zobrazené produkty 8 / 8 produktov
  Text And Image Section

  Objednajte si televízory v internetovom obchode Lidl

  LED televízory obohacujú trh len relatívne krátko. Úspešný príbeh týchto televízorov, ktoré mali byť užšie, energeticky efektívnejšie a s výkonnejším obrazom ako ich predchodcovia, sa začal okolo roku 2009. Výhody LED televízorov rýchlo spoznáte aj vy. Existujú dve rôzne technológie: buď je základná štruktúra bežnej LCD obrazovky inovovaná a optimalizovaná pomocou inteligentného LED podsvietenia, alebo svetelné diódy generujú obraz samy. Nezáleží na tom, ktorá technológia je použitá - výhody sa jednoznačne preukazujú vo vysoko kvalitnom TV obraze a energeticky úspornom spôsobe práce. Svetelné diódy sa navyše zaobídu bez škodlivej ortuti, ktorá sa používa v klasických žiarovkách. LED televízory značiek ako Telefunken, Samsung, Sharp, či Grundig nájdete u nás v internetovom obchode LIDL. V závislosti od vašich želaní a potrieb si môžete vybrať medzi menšími modelmi až po veľmi veľké televízory s uhlopriečkou nad 50 palcov.

  Maximálny komfort a množstvo funkcií s LED televízormi z Lidla

  Nie je to len moderná LED technológia, vďaka ktorej sú tieto televízory také výnimočné. V LIDL nájdete LED televízory s množstvom doplnkových funkcií a rozsiahlou výbavou. Pri Smart TV môžete okamžite spustiť zábavné webové funkcie. Vhodné pripojenia od HDMI cez Scart, Toslink až po USB uľahčujú aj integráciu doplnkových zariadení ako sú DVD prehrávače, receivery alebo pripojenie soundbarov, slúchadiel či herných konzol ako Playstation či Xbox. LED televízory z našej ponuky sa dokonca zaobídu aj bez prídavného prijímača vďaka integrovanému tuneru. So 4K (UHD) rozlíšením si vychutnáte realistický televízny obraz bez rušivého rozmazania alebo farebných odchýlok. Vyberte si svoj nový LED televízor už teraz a objednajte si ho jednoducho v internetovom obchode LIDL.

  Text And Image Section

  LED televízory pre celú rodinu

  Keďže LED televízory LIDL sú dostupné v rôznych veľkostiach, máte úplne nové možnosti pri zariaďovaní vášho domova. S veľkým 50-palcovým zariadením a Surround systémom sa môže vaša obývačka premeniť na profesionálne domáce kino a dokonca môžete televízor pripevniť tak, aby sa "vznášal" na stene. Menšie televízne zariadenia sú ideálne na integráciu do nástenných jednotiek bez plytvania priestorom. Televízor do detskej izby alebo druhý set do kuchyne môže byť pokojne o niečo menší. Všetky LED televízory z internetového obchodu LIDL sú samozrejme vhodné na kombináciu so satelitným alebo káblovým pripojením.

  Smart televízory s Android TV

  Známy operačný systém Android môžete poznať z vašich mobilných telefónov. Tak, ako mobilom pridal moderné funkcie (streamovanie filmov a seriálov cez internet, vylepšený prístup na internet a iné) a mnohé aplikácie, rovnako teraz prichádza aj do televízorov, aby ich posunul na úplne nový level. Sledujte YouTube, Netflix, sociálne siete, sťahujte rôzne aplikácie, hrajte hry, prehliadajte internet už dnes aj vo vašom novom smart televízore.

  Text And Image Section

  Držiaky na stenu šetria priestor

  Užšie rozmery moderných televízorov umožňujú aj ich inštaláciu na stenu. Na tieto účely sa používajú špecializované držiaky, ktoré majú určitú nosnosť a podporované rozmedzie uhlopriečok. Existujú dve hlavné skupiny držiakov na stenu: fixné a otočné.

  Fixné držiaky na televízor sa vyznačujú tým, že sú spojkou medzi televízorom a stenou, bez ďalšej možnosti rotácie a manipulácie s televízorom. Preferované sú najmä v domácnostiach, kde ten priestor na manipuláciu televízorom nie je až tak veľký, alebo za ňou nie je potreba. Tieto držiaky sú zväčša aj o trošku lacnejšie ako otočné.

  Otočné držiaky na televízor môžu byť buď iba sklopné, alebo naplno ohybné, čo znamená, že sa môžu, okrem sklápania a vyklápania, otáčať aj do všetkých smerov. Výsuvný systém umožňuje taktiež televízor posúvať ďalej alebo bližšie k stene a tým si vlastne upravovať výšku, hĺbku a uhol, pod akým budete televízor pozerať. Je to veľmi praktická pomôcka do domácnosti, ktorá vám umožní zlepšiť zážitok z pozerania televízora. Tým, že je televízor zavesený na stene, nepotrebujete pod ním mať žiadnu skrinku alebo poličku. Ak ju ale máte, priestor na nej si môžete nechať prázdny alebo ho zaplniť doplnkami a dekoráciami podľa vášho vkusu, bez toho aby vám v tom televízor zavadzal.

  Nevýhodou držiakov na televízor je to, že je ich inštalácia o niečo komplikovanejšia ako iba jednoduché vyloženie televízora na skrinku. Vyžaduje si meranie a vŕtanie, ale pre šikovného domáceho kutila to nebude predstavovať žiaden problém.

  Okrem vyššie spomenutých výhod držiakov na televízor je aj ďalšia a síce, že si elektrické a dátové zásuvky môžete umiestniť rovno za televízor a tak nebudete mať problém s maskovaním káblov.