Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Termosky

11 produktov
Zobrazené produkty 11 / 11 produktov

Svieža a horká, takto chutí káva najlepšie. Bohužiaľ to tak dlho nezostane a veľmi málo ľudí má rado studenú kávu. Aby ste nemuseli neustále pripravovať novú kávu alebo vyhodiť polovicu kávy, mali by ste si kúpiť termosku. Tento typ kanvice na kávu nájdete za prijateľné ceny napríklad v online obchode Lidl. Dobrá termoska udrží vašu kávu dlho teplú a sviežu, a to aj na ceste do školy alebo do kancelárie. Termosku môžete použiť aj na čaj alebo kakao, napríklad na piknik. Termosky rôznych farieb a veľkostí nájdete v našom internetovom obchode. Objednajte si pochrómovanú termosku na 0,7 alebo 1 liter tekutiny alebo sa rozhodnite pre termosku, do ktorej môžete naplniť jednu alebo dve šálky kávy. Ideálny spoločník na cesty autom, vo vlaku cestou do práce alebo do kancelárie, školy a na univerzitu. V online obchode Lidl nájdete tiež svoju vlastnú termosku a môžete ťažiť z jedinečného pomeru výkonu a ceny.

Všestrannosť termosky

Studené a teplé nápoje si najlepšie vychutnáte pomocou termosky z nerezovej ocele.

Táto elegantná a všestranná termoska z nehrdzavejúcej ocele udržuje teplé nápoje teplé až 8 hodín a studené nápoje až 24 hodín. Vďaka dvojstennému obalu z nehrdzavejúcej ocele je tento model obzvlášť obľúbený a vďaka odnímateľnému krytu sa dá stále ľahko čistiť. Ak ste milovníkmi kávy, nenechajte si ujsť ponuky v našom online obchode! Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre neobmedzený pôžitok z kávy a čaju.