Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Turistika a kempovanie

205 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 205 produktov
  Text And Image Section

  Ste tak trochu dobrodruh? Milujete hory a spoznávanie nových nádherných miest? Spať v lone prírody namiesto mnohohviezdičkových hotelov je pre vás tým pravým zážitkom? V tom prípade ste tu správne. Pripravili sme pre vás komplexnú ponuku vybavenia pre turistiku a kempovanie. Množstvo užitočných produktov nájdete na jednom mieste – v našom internetovom obchode.

  Stany, spacie vaky, karimatky, nafukovacie postele, trekingové palice a ruksaky, LED baterky, ďalekohľady, termopodložky aj prenosné chladničky či kempingové súpravy na varenie v značkovej kvalite môžete mať za výborné LIDL ceny doma už onedlho.

  Užite si pozitívne účinky turistiky

  Pešia turistika a súvisiaci nordic walking sú skvelé na udržanie zdravého kardiovaskulárneho systému, najmä ak váš chodník obsahuje kopce, pri ktorých bude vaše srdce pracovať intenzívnejšie. Chôdza po prevažne nerovnom povrchu turistického chodníka vám tiež ponúka veľmi prirodzenú možnosť precvičiť si svaly a zmysel pre rovnováhu. Nordic walking si vyžaduje a podporuje výdrž o niečo viac ako bežná turistika. Ak teda vaše telo hľadá väčšiu výzvu, no nechce prísť o zážitky z turistiky, vezmite si vychádzkové palice. Pri nordic walkingu sa okrem nôh využívajú aj ruky, preto si táto chôdza vyžaduje zapájanie celého tela. Čím dynamickejší je váš pohyb paží pri nordic walkingu, tým viac sú zapojené celé svaly trupu.

  Ďalšou výhodou turistiky je relaxačný a stres odbúravajúci účinok pobytu v prírode. Každý to pozná, po pár minútach pohybu na čerstvom vzduchu citeľne opadne stres každodenného života. Náladu je možné zlepšiť aj fyzickou aktivitou, počas ktorej sa uvoľňujú hormóny šťastia.

  Okrem výhod pre duševné zdravie, pobyt vonku otvára zmysly okoliu a zlepšuje zmyslové vnímanie. Pohľad, vône a zvuky prírody vás pozývajú zastaviť sa a umožňujú vám znovu objaviť a vychutnať si svoje okolie.

  Text And Image Section

  Kempingové doplnky a vybavenie

  Letný čas je čas kempovania! S tým spojené správne kempingové príslušenstvo a outdoorové vybavenie je nevyhnutnosťou! V LIDL si kempingové vybavenie jednoducho vyberiete a zakúpite online. Prispôsobíte sa svojim individuálnym potrebám, získate všetko naraz, ušetríte čas a môžete sa plne sústrediť na prípravy na cestu.

  Ak vás príroda láka, možnosti, ktoré možno realizovať s turistickými topánkami, bicyklom alebo autobusom, siahajú od víkendových malých dobrodružstiev až po náročné dlhé túry. Stan a karimatka na spanie sú v tomto prípade vašou povinnou výbavou. Okrem toho je tu kempingový nábytok, ako sú skladacie stoličky a skladacie stoly, ako aj rôzne doplnky od kanistrov na vodu až po osvetlenie.

  Stanovačka má svoje čaro

  Ak ste dobrodružný či romantický typ človeka, stanovačka vám zaiste nie je cudzia. Bez ohľadu na to, či pri mori, jazere alebo v horách, v žiadnom druhu ubytovania nie ste s prírodou spojení tak úzko, ako v stane.

  Stan s dvojitou strechou CRIVIT sa vyznačuje rýchlou a jednoduchou montážou, tmavším vnútrom zabezpečujúcim pohodlný spánok až pre 4 osoby a ochranou proti dažďu vďaka vodnému stĺpcu približne 3 000 mm.

  Bezpečný a komfortný spánok počas kempovania do značnej miery závisí aj od kvality spacieho vaku. U nás máte na výber viacero druhov spacákov pre deti aj dospelých. Maximálne pohodlie môže zabezpečiť nafukovacia posteľ MERADISO 3 v 1, ktorá výborne poslúži nielen na stanovačke, ale aj ako príležitostná posteľ pre vašich hostí.

  Text And Image Section

  Baterka a multifunkčné vreckové náradie by vo výbave nemali chýbať

  Aj turistika a kempovanie majú svoje pravidlá. Mať pri sebe aspoň základné „náradie na prežitie“ môže byť veľmi užitočné nielen v skutočne kritických situáciách. Bez baterky a multifunkčného vreckového náradia na túru ani pod stan nevyrážajte. LIDL vám ponúka široký sortiment osvetlenia, kde si každý nájde pre seba to pravé. Klasické baterky, praktické čelovky a osvetľovacie systémy do stanu vám zjednodušia a spríjemnia pobyt v prírode. Praktické sú najmä nabíjateľné svietidlá, ktoré nevyžadujú batériu. Dobrou voľbou je aj LED baterka značky LIVARNOLUX, ktorá sa výborne hodí aj do vlhkého či chladného prostredia. Disponuje ochranou proti striekajúcej vode (IP44), odolá teplotám do mínus 20 stupňov a zasvietiť ňou dokážete za ideálnych podmienok až do vzdialenosti 50 metrov.

  Výborným spoločníkom na vašich dobrodružných cestách sa môže stať aj multifunkčné náradie CRIVIT z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele. Obsahuje rôzne nožíky, skrutkovače, pilník, kliešte i otvárač na konzervy. Tento komplexný set budete mať vždy pri sebe bezpečne upevnený vďaka puzdru s putkom na opasok. Ak ste sa už rozhodli pre nafukovaciu posteľ, pomôže vám vzduchová pumpa, ktorá je pripojiteľná k autu. Ochranné závesy proti hmyzu vám zaistia bezpečnosť a príjemnú atmosféru v stanoch a karavanoch.

  Naplánujte si kempingové príslušenstvo a outdoorové vybavenie individuálne

  Dovolenka s deťmi alebo cyklotúra? Rybačka s kamarátmi alebo párty s priateľmi pri jazere? Cestou na festival alebo naprieč Európou? Vaše vonkajšie vybavenie závisí od vášho cieľa a vašich požiadaviek. Niekto miluje priamy kontakt so zemou a jednoducho si ľahne s podložkou na spanie, druhý oceňuje pohodlie, ktoré ponúka nafukovacia posteľ.

  Text And Image Section

  Kým v aute venujete väčšiu pozornosť veľkosti balenia a rozmery sú pre vás dôležité, pri turistike, trekingu a na bicykli hrá rozhodujúcu úlohu hmotnosť.

  Každý, kto chodí na bicykloch alebo pešo po poliach, lúkach a lesoch, potrebuje predovšetkým správnu športovú obuv a oblečenie odolné voči poveternostným vplyvom, ktoré zároveň nesmie byť príliš ťažké. Stan a vybavenie musí mať správnu hmotnosť a rozmery, aby sa cesta nestala príliš náročnou. K základnej výbave patrí fľaša na vodu, ktorá musí byť ľahká a ľahko uzatvárateľná.

  Pri horských túrach si treba dôkladne naplánovať trasu a okrem hmotnosti výstroja dbať aj na bezpečnosť a teplo spacieho vaku. Ako dobre, že je v online obchode LIDL taký široký výber!

  Vybavenie na turistiku, kempovanie a outdoorové vybavenie nakúpite online v LIDL

  Ste uprostred príprav na cestu? Každá minúta sa počíta. Sústreďte sa na plánovanie vášho dobrodružstva. Medzitým môžete v eshope LIDL jednoducho nakupovať online. Má to mnoho výhod: online obchod je pre vás otvorený 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Váš zoznam môžete použiť ako pomôcku a poskladať si v LIDL všetko svoje vybavenie, od vhodného oblečeniapo kompletnú outdoorovú výbavu, vrátane stanu či batohu. To vám ušetrí množstvo času a peňazí. Poobzerajte sa po LIDL online ponuke ešte dnes!