Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Vianoce

17 produktov
Zobrazené produkty 17 / 17 produktov
Text And Image Section

Rozprávkové Vianoce s Lidlom

Vianoce sú časom radosti, lásky a vytvárania nezabudnuteľných spomienok s rodinou a priateľmi. Jednou z obľúbených častí sviatočného obdobia pre mnohých, je zdobenie domova krásnym vianočným osvetlením a vianočnými ozdobami. U nás v Lidli nájdete sortiment vianočných ozdôb, ktorý vám poskytne inšpiráciu a nápady na vytvorenie sviatočnej atmosféry vo vašom dome.

Čaro vianočného osvetlenia

Na vianočnom osvetlení je niečo magické, čo okamžite premení každý priestor na čarovnú rozprávku. Od blikajúcich rozprávkových svietidiel až po žiariace hviezdy, existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako začleniť osvetlenie do vašej vianočnej výzdoby. Jedným z obľúbených spôsobov, ako použiť vianočné osvetlenie, je obviť okolo vianočného stromčeka svetielka, čím vytvoríte v miestnosti teplú a útulnú atmosféru.

Odpočítavanie do Vianoc s adventnými kalendármi

Adventné kalendáre sú zábavným spôsobom odpočítavania dní do Vianoc. Tieto kalendáre zvyčajne obsahujú malé darčeky alebo dobroty na každý deň do 24. decembra. Prichádzajú v rôznych tvaroch a veľkostiach, od tradičných kartónových kalendárov s čokoládkami, až po prepracovanejšie verzie s prekvapeniami pre deti a dospelých.

Jedným zo zaujímavých spôsobov, ako využiť adventné kalendáre je ich zakomponovanie do výzdoby. Napríklad, môžete si na vianočný stromček zavesiť malý adventný kalendár, v ktorom sa bude skrývať ďalšia vianočná ozdoba. Môžete tiež umiestniť väčší adventný kalendár na krbovú rímsu alebo poličku, čím z neho vytvoríte ústredný bod v miestnosti.

Text And Image Section

Výber ideálnych vianočných stromčekov

Žiadna vianočná výzdoba sa nezaobíde bez krásneho vianočného stromčeka. Či už preferujete malý alebo veľký umelý stromček, u nás v Lidli máte na výber z viacero možností. Pri výbere stromčeka zvážte veľkosť vášho priestoru a celkovú estetický dojem, ktorý sa snažíte dosiahnuť.

Keď už ste si vybrali stromček, je čas na jeho zdobenie. Začnite pridaním svetielok, potom prejdite na ozdoby a iné dekorácie. Nebojte sa byť kreatívny pri zdobení stromčeka a skúste zakomponovať jedinečné prvky, ako sú pierka, stuhy, šišky alebo dokonca kvety.

Vytvorte si kúzelnú sviatočnú atmosféru u vás doma

Vianočné dekorácie sú finálnymi prvkami, ktoré oživia vašu vianočnú výzdobu. Od vencov až po ozdoby na stromček, existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako dodať vášmu domovu sviatočný nádych.

Keď už máte nejakú inšpiráciu a nápady na vianočnú výzdobu, je čas začať vytvárať kúzelnú atmosféru u vás doma. Nezabudnite sa baviť a byť kreatívny, keďže pri sviatočnej výzdobe neexistujú žiadne pravidlá.

Predtým ako začnete zdobiť váš domov, by ste si však mali zodpovedať niekoľko otázok:

  • Aké farby a motívy chcete začleniť do svojho interiéru?
  • Ako môžete použiť osvetlenie na vytvorenie teplej a príjemnej atmosféry?
  • Aké jedinečné prvky môžete pridať k vianočným stromčekom a iným dekoráciám?
  • Ako môžete vianočné dekorácie zakomponovať na nezvyčajné miesta vo vašej domácnosti?

S týmito otázkami budete na dobrej ceste vytvoriť pre seba a svojich blízkych čarovný a nezabudnuteľný vianočný zážitok. Neváhajte a objednajte váš vianočný stromček či vianočné dekorácie a doplnky už dnes u nás na Lidl.sk. Vašu objednávku vám doručíme na vami zvolenú adresu do 3 pracovných dní. Máte sa na čo tešiť!