Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Všetko pre upratovanie

147 produktov
Zobrazené produkty 24 / 147 produktov
Text And Image Section

Nech je upratovanie zábavou!

Mať domácnosť vždy krásne a hygienicky čisto upratanú s čo najmenšou záťažou je snom snáď každej domácej gazdinky. Vhodné náradie a zariadenie na upratovanie dokáže tieto sny pretvárať do skutočnosti. V usporiadanej domácnosti zvládnete aj základné upratovanie behom chvíľky. Tajomstvo čistých podláh, lesklých okien a voňavého čalúneného nábytku je správne čistiace zariadenie. V LIDL nájdete široký sortiment základných a špeciálnych spotrebičov od vysávačov až po vysávače okien.

Do ponuky kategórie Upratovanie sme zaradili produkty, ktoré si pri upratovaní domácnosti určite obľúbite. Nájdete tu vysávače rôznych druhov vrátane príslušenstva, parné čističe, mopy, dokonca aj práčky a sušičky ako aj mnohé iné pomôcky či súpravy na upratovanie.

Dôležitou súčasťou ekológie a ochrany životného prostredia je triedenie odpadu. Vďaka našim vstavaným odpadkovým košom môžete odpad triediť veľmi jednoducho aj vy.

Ekologické, hygienické a účinné parné čistenie

Vedeli ste, že najúčinnejšie čistenie bez použitia chemických prostriedkov je čistenie parou? Parné čističe menia vodu na paru, ktorá dokáže ničiť baktérie, roztoče, mastnotu či iné znečistenie veľmi efektívne a hygienicky. Parné čističe, ako napríklad ručný parný čistič SILVERCREST® SDR 1100 B2, majú univerzálne použitie, ľahko nimi očistíte viacero druhov povrchov a materiálov od okien, cez zrkadlá, dlaždice a kachličky až po vodovodné armatúry či varné dosky.

Text And Image Section

Ručné aj robotické vysávače – praktickí pomocníci

Napriek tomu, že rastie záujem o robotické vysávače - v našej ponuke nájdete napríklad robotický vysávač VILEDA či SILVERCREST s podporou wifi a jednoduchým ovládaním cez aplikáciu, v našich domácnostiach ešte stále dominujú elektrické vreckové alebo bezvreckové vysávače. Tie sú tiež súčasťou našej ponuky v podobe vysávačov obľúbených značiek BOSCH či PHILIPS.

Veľmi univerzálnymi pomocníkmi v menších aj väčších domácnostiach sú vysávače na mokré aj suché vysávanie značky PARKSIDE. Podľa popisov uvedených pri každom z nich si vyberte ten, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám. Praktickým riešením sú bezkáblové modely, ktorých zdrojom sú batérie. Výhodou akumulátorových vysávačov je jednoduchšia manipulácia a bezpečnosť, nakoľko zariadenie nie je pripojené k elektrike.

Na rýchle upratanie omrviniek, nečistôt či inej špiny výborne poslúžia obľúbené ručné vysávače. Odporúčame modely na suché aj mokré vysávanie, napríklad aku ručný vysávač SAS 7.4 LI D3 značky SILVERCREST.

Text And Image Section

Upratovanie domácnosti nebolo nikdy jednoduchšie

Pomocou čistiacich zariadení, ako sú vysokotlakové čističe, zametacie stroje, vysávače na mokré a suché vysávanie a čističe podláh si poradíte s každou špinou. Samozrejme, vaše vybavenie bude závisieť od vašich potrieb. Upratovacie práce v dome, na dvore a v záhrade sa odlišujú od tých v byte. Počet ľudí v domácnosti a veľkosť domu či bytu v tom taktiež zohráva dôležitú rolu.

S vysávačom na mokré a suché vysávanie alebo s čističom podláh ušetríte čas. Vaše upratovanie bude dôkladnejšie a efektívnejšie. Najmä ak sú v domácnosti psy a mačky alebo sú členovia rodiny obzvlášť citliví na domáci prach je jasným plusom vodný alebo HEPA filter, ktorí viažu nečistoty.

Na každodenné upratovanie vám postačia vysávač, metla, mop a handry. Keď však príde rad na veľké upratovanie, toho vybavenia budete potrebovať viac. Okná a dvere sa budú lesknúť a vy si prácu zjednodušíte pomocou čističa okien a handričky z mikrovlákna. Rebrík vám pomôže dostať sa do horných častí okien oveľa jednoduchšie.

Text And Image Section

Praktické upratovanie bytu, domu, záhrady, dielne či garáže

Každá jednotlivá miestnosť kladie špeciálne nároky na čistiace zariadenia. Upratovanie v detskej izbe si zorganizujete inak ako upratovanie v kúpeľni alebo v kuchyni. Dom kladie iné nároky ako byt v meste. Záhrada, dielňa a garáž majú tiež svoje úskalia.

Čím lepšie budú vaše izby usporiadané, tým jednoduchšie bude aj vaše upratovanie a čistenie. V LIDL nájdete taktiež aj pomôcky pre skladovanie, organizáciu a udržiavanie poriadku.

Základné vybavenie na upratovacie práce pre svoju domácnosť potrebujú všetci. Týka sa to jednočlenných domácností, ambicióznych domácich majstrov aj mnohopočetných rodín. V Lidl online shope si svoju domácnosť vybaví každý.

Nákup čistiacich pomôcok online? V LIDL máte na výber!

Online nakupovanie v LIDL vám okrem širokého sortimentu ponúka množstvo ďalších výhod. Nakupovať môžete nepretržite, kedy vám to vyhovuje. Máte možnosť využívať výhodné ponuky v LIDL online shope a môžete sa spoľahnúť na kvalitu zastúpených značiek a renomovaných dodávateľov, ako je Kärcher.

Nemusíte absolvovať cesty za nákupmi, státie v zápchach či pri pokladni. Jednoducho ušetríte, pretože nákup z nášho eshopu príde priamo k vám domov. Vyskladajte si online nákupný košík pomôckami na čistenie, ktoré potrebujete a my vám ich doručíme priamo pred vaše dvere!