Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Vybavenie pre bábätká

93 produktov
  Zobrazené produkty 48 / 93 produktov
  Text And Image Section

  Milí rodičia, rozšíri(la) sa vaša rodinka o nového malého člena? V prípade, že to nie je vaše prvé dieťatko, viete, čo všetko bude potrebovať. Naopak, ak sa chystáte na rolu rodičov prvýkrát, veľmi skoro to zistíte. Nakupovanie výbavičky pre bábätko je na jednej strane veľmi krásne, na druhej môže byť tiež značne nákladné.

  Čerství rodičia častokrát stoja pred dilemou, čo všetko si budú môcť pre svoju malú princezničku či malého šibala dovoliť kúpiť. V prípade, že je aj váš rozpočet, ako u väčšiny mladých párov, obmedzený, konečné rozhodnutie bude pravdepodobne kompromisom. Budete riešiť či investovať do menej kvalitných výrobkov alebo či kúpiť niečo z druhej ruky. Čo ak by ste ale mali možnosť nakupovať bez kompromisov? Dá sa to u predajcu s najlepším pomerom kvality a ceny.

  Presne tak, v našom e-shope nakúpite výbavu pre bábätká v kvalite overenej zákazníkmi za skvelé ceny. Detské hojdačky, jedálenské stoličky, hudobné plyšové hračky, zavinovačky aj detské hracie deky máme skladom a veľmi radi vám ich už čoskoro dovezieme priamo k prahu vašich dverí.

  Čo by nemalo chýbať v prvej výbave pre bábätko?

  Miesto na spanie, oblečenie, plienky, hygienické potreby a ak práve nedojčíte, tak potreby na prípravu fliaš s náhradným mliekom. To je všetko, čo novorodenec na začiatku potrebuje.

  Existuje ale veľa detských vecí, ktoré vám uľahčia prácu s bábätkom a preto by nemali chýbať v základnej detskej výbave. Zahŕňa to nielen možnosti prepravy, ako sú detské kočíky a detské autosedačky, ale aj hračky, detské poistky a pomôcky na spanie.

  V tomto návode vám ukážeme všetko, čo potrebujete pre každodenný život s vaším malým miláčikom.

  Dôležité veci pre bábätko od narodenia: Kontrolný zoznam

  • Hračky pre bábätká a batoľatá
  • Detské sedačky a autosedačky
  • Baby monitory a detská bezpečnosť
  • Kočíky a buginy
  • Výživa a starostlivosť o dieťa
  • Detská a textilná výbava


  Text And Image Section

  Prvá hračka vášho bábätka

  Bábätká prežívajú svet vlastnými dojmami a malé deti sa postupne učia vnímať a chápať svoje okolie. Sluch, hmat, zrak a ochutnávanie – prvá hračka pre bábätko by mala stimulovať presne tieto zmysly. Aktívne hračky sú preto vhodné pre najmenších na dotyk a na obdivovanie. Môžu to byť malí maznáčikovia, ale aj hracie deky, na ktorých je všade naokolo čo objavovať.

  Hracia deka vaše dieťatko zaujme. Sledujte tie pokroky.

  Hracia deka plní hneď niekoľko funkcií. Jednak môže slúžiť ako podložka, aby bábätko neležalo na „holej“ zemi, jednak obsahuje množstvo zaujímavých objektov, s ktorými sa dieťatko môže hrať a rozvíjať svoje motorické schopnosti. Dieťatko sa automaticky snaží dvíhať si za hračkami hlavičku, čím posilňuje chrbtové svalstvo. Hracie deky tiež podporujú sluchové a zrakové vnímanie.

  Správna aktivita pre malé deti

  Malé deti už nechcú len objavovať, ale aktívne ovplyvňovať svoje prostredie, napríklad v rámci hier. Zásuvné hry sú skvelé na podporu jemnej motoriky a logického myslenia, stavebné kocky, slučky motorických zručností a herné súpravy pre prvé hry na hranie rolí. Na druhej strane lezúce tunely a hojdacie zvieratká sú ideálne na hravé rozvíjanie zmyslu pre rovnováhu.

  Baby monitory a detská bezpečnosť

  Medzi základné detské veci patria produkty, ktoré pomáhajú udržať vaše dieťa v bezpečí. Mali by byť preto neoddeliteľnou súčasťou prvej detskej výbavy. Detské pestúnky, s kamerou alebo bez nej, zaistia, že môžete spať s čistým svedomím, pretože pomocou pestúnky môžete okamžite počuť, či vás váš drobec potrebuje. Pre blaho vášho malého miláčika by mali byť na každom zdroji nebezpečenstva v dome pripevnené aj detské poistky.

  Kočíky a buginy

  Buďte mobilní od začiatku. Kočíky, buginy a detské autosedačky zaisťujú, že budete s dieťaťom môcť byť neustále v pohybe a flexibilní. Existuje široká škála rôznych modelov, ktoré vyhovujú potrebám rodičov. Či už ide o ľahkého a obratného spoločníka na rýchle nákupy alebo mimoriadne robustné kočíky na dlhé prechádzky v prírode. S veľkým výberom sa nájde ten správny každodenný spoločník pre každú rodinu.

  Výživa a starostlivosť o dieťa

  Správna osobná hygiena pre vaše dieťa je nevyhnutná. Preto existuje množstvo vecí pre bábätká, ako sú vaničky, koše na plienky, prebaľovacie pulty a pod., s ktorými môžete vykonávať všetky každodenné rutiny starostlivosti. Aj pokiaľ ide o výživu, praktické detské veci zaistia úplne šťastné dieťa. Od ohrievačov fliaš po ohrievacie boxy, poháre na pitie a sterilizátory, existuje široká škála každodenných pomocníkov, ktorí vám uľahčia kŕmenie vášho dieťaťa.

  Detská textilná výbava

  Asi nie je nič krajšie, ako kúpiť prvé body, dupačky a ponožky pre vaše bábätko, ktoré ale okrem detskej módy potrebuje aj inú textilnú výbavu. Patria sem bavlnené plienky, ktoré by ste mali mať vždy pri sebe, spacie vaky, hniezda do postieľky, prebaľovacie podložky a osušky. Ale dojčiace vankúše a šatky na nosenie sú tiež praktické veci pre bábätká.

  Text And Image Section

  Praktické a bezpečné jedálenské stoličky pre deti už od 6 mesiacov

  Vaše dieťatko by malo vedieť samostatne sedieť niekedy medzi 6. - 9. mesiacom. Bez ohľadu na to, či to príde už v tom šiestom alebo neskoršie, vďaka jedálenskej stoličke z našej ponuky budete pripravení. Detská jedálenská stolička FINI 2v1 značky Kinderkraft je vhodná pre detičky, ktoré práve začali sedieť až do približne 5. roku života (15kg). Disponuje 5-bodovými bezpečnostnými pásmi, odnímateľnou táckou a praktickou opierkou na nohy.

  Ešte všestrannejšou je detská jedálenská stolička Hauck Sit´n Relax 2v1, ktorá je kombináciou stoličky pre deti od 6 mesiacov do 5 rokov (resp. do hmotnosti 15 kg) a ležadla pre deti do 9 kg. Bude tak vaše bábätko sprevádzať prvými rôčkami už od narodenia. Vyznačuje sa veľmi ľahkým ovládaním, je výškovo nastaviteľná do 7 polôh. Obsahuje tiež odnímateľnú hrazdičku, vďaka ktorej si bábätko môže prirodzeným spôsobom rozvíjať svoju motoriku.

  Zhrnutie: Nákup prvých vecí pre bábätko

  Pri nákupe ideálnej začiatočnej výbavy si mnohí rodičia kladú otázku: „Čo je pre moje dieťa to správne? Je to naozaj potrebné? Aký produkt si mám vybrať?“ Je jasné, že niektoré vecičky pre bábätká sú nevyhnutné pre každodenný život, zatiaľ čo iné sú jednoducho „príjemné“ a jednoducho praktické. Či už na výletoch, na cestách alebo jednoducho v pohodlí vášho domova, musíte sa sami rozhodnúť, čo by mala obsahovať vaša detská výbava. Najdôležitejšie pre vaše bábätko je však veľa vzájomnej blízkosti a pocit bezpečia, ktorý mu doprajete, pretože sú to najdôležitejšie veci pre vášho miláčika.