Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Vysávače

23 produktov
  Zobrazené produkty 23 / 23 produktov
  Text And Image Section

  Jedným z tradičných pomocníkov na upratovanie v dome, byte, v kancelárii či v aute je bezpochybne vysávač. Nechýba snáď v žiadnej domácnosti a výrobcovia sa snažia o ich neustále zlepšovanie tak, aby nám upratovanie čo najviac zjednodušili a zefektívnili. Klasické vysávače nahrádzajú modernejšie a najmä zdraviu menej škodlivé vysávače.

  V našom bohatom sortimente nájdete množstvo rôznych druhov vysávačov a vy tak máte možnosť výberu presne takého, aký potrebujete. Súčasťou ponuky sú robotické vysávače, vysávače na mokré aj suché vysávanie, ručné vysávače, vysávače do auta aj tyčové vysávače.

  Zo značiek dominujú najmä u našich zákazníkov mimoriadne obľúbené vysávače PARKSIDE či SILVERCREST, nechýbajú však ani zástupcovia značiek BOSCH či VILEDA.

  Robotické vysávače sú na vzostupe

  Kto sa rozhodol pre robotický vysávač, sotva bude chcieť ešte niekedy v budúcnosti iný. Robotické vysávače zažívajú skutočný boom a výrobcovia sa doslova pretekajú vo vývoji stále nových kúskov, ktoré pravidelne umiestňujú na trh. Zvýšenou konkurenciou medzi robotickými vysávačmi sa tie stali cenovo podstatne dostupnejšie, ako tomu bolo ešte pred pár rokmi a tak ich čaro s obľubou objavuje stále viac domácností.

  Robotické vysávače sú pevnou súčasťou našej ponuky. Odporučiť môžeme napríklad robotický vysávač značky SILVERCREST. Za skutočne výbornú cenu dostanete príjemného pomocníka, ktorý pracuje celkom sám.

  Diaľkovým ovládačom mu nastavíte jeden zo šiestich upratovacích režimov a ostatné necháte na ňom. Desať citlivých nárazových senzorov a tri pádové senzory zabezpečujú, že sa počas upratovania vysávač nepoškodí a že zároveň ani on nepoškodí stenu či nábytok.

  Vďaka mimoriadne tichému chodu vás počas upratovania nebude vyrušovať a vy tak ani nebudete vedieť, že práve pracuje. To znie dobre, však? Aj v tomto prípade určite platí, že je lepšie raz skúsiť, ako desaťkrát počuť. Tak prečo váhať?

  Text And Image Section

  Čisté auto rýchlo a jednoducho

  Na čo chodiť kvôli povysávaniu interiéru vášho štvorkolesového tátoša na autoumyváreň či čerpaciu stanicu, keď to hravo, rýchlo a komfortne zvládnete aj doma? Stačí si vybrať niektorý z našich vysávačov do auta. Vysávače do auta, ktoré nájdete v našej ponuke, sú kompaktné a napojiť ich môžete do 12 V zásuvky zapaľovača cigariet. Vďaka tomu ich môžete voziť stále so sebou a upratať si auto hocikedy, keď je to potrebné. A že je to potrebné naozaj často vedia najmä rodičia malých detí.

  Ak deťom dovolíte jesť počas cesty, s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou po zaparkovaní nájdete na zadných sedadlách celkom slušný neporiadok. Omrvinky, papieriky či zapadnuté časti jedla sú úplne bežnou praxou. Za okamih sa ale vaše auto môže z jedálenského kupé opäť zmeniť na čisté a reprezentatívne vozidlo napríklad vďaka vysávaču do auta Dustbuster Flexi značky Black&Decker s trojčinným filtračným systémom s cyklónovým vírením. Jeho priehľadná zberná nádoba vám umožní mať prehľad, či ste náhodou nechtiac nepovysávali aj niečo, čo ste nechceli. Mince či sponky dokážete po práci v prípade potreby vybrať z nádoby veľmi jednoducho.

  Rozhodnutie medzi ručným vysávačom a robotickým vysávačom

  V LIDL nájdete ten správny model vysávača na každý účel. Kanistrové vysávače pre frekventované miesta a ručné vysávače na ťažko dostupné miesta alebo čalúnenie v aute. Zariadenia od renomovaných výrobcov vám ponúkajú funkčnosť a komfort pri práci. Sú ergonomicky tvarované, majú vysoký sací výkon a čistia koberce, dlažby a všetky podlahy.

  Akumulátorové ručné vysávače sú ideálne, pokiaľ ide o menšie plochy ako sú čalúnenie v aute aj v obývačke, ťažko dostupné miesta v malých miestnostiach alebo pri čistení rámov okien a dverí. S ručným vysávačom s batériou budete mať voľnosť pohybu a dostanete sa aj do tých najmenších kútov. Bezdrôtový mini vysávač vám prinesie potrebnú flexibilitu.

  Robotické vysávače sú na vzostupe. Oslobodia vás od práce a starosti. Môžete ich dokonca integrovať do konceptu inteligentnej domácnosti. Vysávač vám v tom prípade bude fungovať stlačením tlačidla v aplikácii a bude s prácou hotový skôr, ako sa vrátite domov.

  Text And Image Section

  Vysávače so silným sacím výkon pre alergikov

  Ak sa chcete zbaviť roztočov a alergénov vo vašej domácnosti, môžete si s nimi poradiť pomocou vysávača na roztoče z nášho sortimentu, ktorý na dezinfekciu využíva UV svetlo. Vysávače na mokré a suché vysávanie viažu prachové častice a kompaktné vysávače majú zvyčajne vysoký sací výkon. Ďalšou výhodou je, že nebudete potrebovať žiadne vrecká.

  Dôkladnosť čistenia je pre alergikov nevyhnutnosťou. Najlepšie je zariadiť sa podľa toho, aby sa všetky plochy dali dobre vyčistiť. Vysávače na mokré a suché vysávanie môžete použiť na všetky hladké podlahy. Dlaždice, parkety a laminát budú tak žiarivo čisté. Zabráni sa tým víreniu alergénov a prachových častíc. Niektoré modely sa dajú použiť aj ako štandardné vysávače na suché vysávanie a v tom prípade sú vhodné aj na vysávanie kobercov. Filtre zaisťujú, že sa častice prachu nedostanú do ovzdušia. Ak svoju rutinu doplníte o bezdrôtový menší ručný vysávač môžete mať všetko rýchlo čisté.

  Vysávače na zvieracie chlpy

  Aj keď sú súčasťou rodiny, psy a mačky vás kvôli svojim chlpom môžu potrápiť. Aby ste domácnosť udržali čistou budete potrebovať výkonný vysávač, ktorý si poradí aj so zvieracími chlpmi. Kanistrové vysávače od 600 wattov sú na tieto účely dobrou voľbou. Najlepšie je vybrať model s funkciou na mokré vysávanie, ktorý nevyžaduje vrecko. Má to dve výhody: môžete vysávať bez toho, aby sa chlpy dostávali do vzduchu a ušetríte aj na vreckách.

  Bezvreckové vysávače tiež viažu prach pri vysávaní. Vďaka tomu bude vaše čistenie skutočne efektívne. Kanistrové vysávače s nádržou na vodu a vysokým výkonom majú väčšinou kábel. Ak chcete vyčistiť obľúbené miesto vašej mačky, môžete použiť aj flexibilné akumulátorové vysávače.

  Text And Image Section

  Ako vybrať vhodný vysávač

  Pri kúpe nového vysávača si môžete vybrať z rôznych modelov. Orientujte sa vo veľkosti a výkone zariadenia podľa vašich individuálnych požiadaviek a požadovaných funkcií:

  • Tyčové vysávače sú ideálne pre samostatné byty a malé domácnosti
  • Kompaktné vysávače sú ideálne do veľkých bytov, domov, domácností s alergikmi a na vysávanie v rodinách s domácimi zvieratami
  • Vysávače na mokré a suché vysávanie sú použiteľné na hladké podlahy od keramickej dlažby až po parkety
  • Robotické vysávače priestor povysávajú samostatne
  • Akumulátorové vysávače menšieho formátu sú vhodné najmä na čistenie čalúneného nábytku, okien a áut
  • Akumulátorové tyčové vysávače sú využiteľné rovnako ako tyčové vysávače s káblom, iba je manipulácia s nimi o niečo jednoduchšia.

  Príkony výkonných univerzálnych vysávačov sa pohybujú okolo 600 až 650 wattov. Pri akumulátorových vysávačoch je potrebné venovať pozornosť nabíjaniu a dobe prevádzky nabíjateľných batérií. Pri bezvreckových vysávačoch s nádržkou na vodu je výhoda, že na seba viažu prach, aby sa neznečistil vzduch, ktorý z vysávača odchádza.

  Nakupujte vysávače a príslušenstvo online v LIDL

  Hľadáte nový vysávač? V LIDL na vás čaká široká ponuka známych výrobcov. Zariadenia s vreckami aj bez nich, s káblom aj v bezdrôtovej verzii nájdete v rôznych príkonoch vrátane príslušenstva. Rozhodnite sa v pokoji a pohode o svojom budúcom pomocníkovi v domácnosti. LIDL je tu pre vás online 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Objednajte si kedy vám to vyhovuje a o rýchle doručenie sa postaráme my.