Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Vysokotlakové čističe

26 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 26 produktov
  Text And Image Section

  Vysokotlakové čistenie: Nech je upratovanie zábavou!

  V usporiadanej domácnosti sa dá aj základné upratovanie zvládnuť behom chvíľky. Tajomstvom čistých podláh, lesklých okien, voňavého čalúneného nábytku a lesknúcich sa dverí je správny čistiaci prístroj. V LIDL nájdete široký sortiment základných a špeciálnych prístrojov od vysávačov až po parné čističe. Vyberte si prístroj podľa svojich potrieb a nech váš byt zažiari!

  Vysokotlakový čistič: skvelý pomocník do exteriéru

  Vlastníte dom, záhradu či administratívnu budovu? S čistením exteriéru, ale aj garáže či skladu vám najspoľahlivejšie a najefektívnejšie pomôže vysokotlakový čistič, alebo hovorovo povedané vapka. Vysokotlakové čistenie je možné definovať ako spôsob mechanického čistenia striekaním prúdu vody pod vysokým tlakom s veľkou kinetickou energiou. Vysokotlakový čistič dokáže odstrániť atmosférické nečistoty, ako napríklad prach či sadze, organické nečistoty, ako napríklad plesne, machy či riasy a taktiež grafity, farby, zalepené žuvačky, olejové škvrny, blatové i pieskové nánosy a podobne.

  Kombinácia vysokého tlaku a vody zaručuje v porovnaní s klasickou hadicou neporovnateľne vyššiu účinnosť pri podstatne menšej spotrebe vody. Účinnosť vysokotlakového čističa je tým vyššia, čím vyšší je výkon motora, prietok vody a tlak, s ktorým čistič pracuje. Bežné tlakové čističe využívané v domácnostiach pracujú s tlakom približne 100-120 barov, profesionálne s tlakom 150 barov a viac.

  Text And Image Section

  A ešte taká perlička – vedeli ste, že prvý vysokotlakový čistič zostrojil už v roku 1926 Frank W. Ofeldt II? Tento Američan pracoval v spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou plynových ohrievačov vody a bojlerov a tak mal pravdepodobne veľmi blízko k pare a jej využitiu. Prvý tlakový čistič, ktorý vyrobil, bol totiž práve na paru.

  Vysokotlakový čistič PARKSIDE je skutočným univerzálom

  To, že sú vysokotlakové čističe skutočnými univerzálmi dokazuje napríklad aj čistič PARKSIDE PHD 110 D1, ktorý je veľmi úspešnou, a medzi zákazníkmi aj mimoriadne vysoko hodnotenou, súčasťou našej ponuky.

  Zariadenie pracuje s výkonom 1 300 W a s maximálnym tlakom až 110 barov, čo je postačujúce na bežné čistenie vecí a vybavenia okolo domu. Využijete ho pri čistení terasy, altánkov, prístreškov či chodníkov, záhradného nábytku i záhradného náradia, fasády domu, odtokov, žľabov, striech, okien, brán či bazéna. Efektívne vám pomôže umyť aj váš bicykel či vaše auto.

  Vysokotlakový čistič PARKSIDE sa vyznačuje energeticky úsporným automatickým systémom spúšťania a zastavenia, nakoľko prevádzka motora pracuje iba pri stlačení rukoväte pištole.

  Kúpiť čistiace prístroje online? V LIDL máte na výber!

  Online nakupovanie v LIDL vám okrem širokého sortimentu ponúka množstvo výhod. Nemusíte sa držať otváracej doby a tak môžete objednávať kedykoľvek vám to vyhovuje. Využite cenovo dostupné ponuky v online obchode LIDL a môžete sa spoľahnúť na kvalitu našich produktov.

  S nami jednoducho ušetríte, pretože LIDL príde priamo až ku vám domov. Vyberte si svoje čistiace prostriedky na záhradu, záhradné náradie, grilovacie náradie, či závlahu online hneď teraz a LIDL vám ich doručí priamo pred vaše dvere!