Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Zábava a vzdelávanie

76 produktov
Zobrazené produkty 24 / 76 produktov
Text And Image Section

Zábavné a vzdelávacie aktivity pre deti

Viesť dieťa k hudbe, športu, umeniu či kultúre už od detstva má na jeho vývoj výnimočne pozitívny vplyv. Spomínané aktivity podporujú kreativitu, vnímavosť ako aj schopnosť sústrediť sa už od útleho veku dieťatka.

Deti sa vďaka zaujímavo ilustrovaným knihám dokážu ľahšie učiť rozoznávať zvuky, ktoré vydávajú rôzne zvieratká či predmety. Rozvíjajú si tým tiež pamäť a rozširujú poznatky o svete vôkol nás. Hudobný sluch, rytmus a šikovnosť deti získavajú hrou na hudobný nástroj. Elektrické bubny či flauta patria medzi najobľúbenejšie hudobné nástroje detí a preto tiež nechýbajú v našom sortimente produktov pre zábavu a vzdelávanie.

Knihy pre deti s mnohými príbehmi

Milovníci kníh, ale aj odborníci na správny detský vývin budú s nami súhlasiť, keď povieme, že začať s knihami nikdy nie je príliš skoro. Nenarodené bábätká už taktiež vnímajú a rezonujú s tým, čo sa deje vonku a preto aj mnohé budúce mamičky svojím detičkám čítajú ešte počas ich pobytu v brušku. Aj keď im krátko po narodení ich nevyvinutá motorika nedovolí listovať knihy, existujú malé knižočky, prispôsobené bábätkám už od jedného mesiaca.

V našej ponuke sa nachádzajú detské knihy pre rôzne vekové kategórie, ktoré zohľadňujú záujmy a motorické schopnosti detí v danom veku.

Text And Image Section

Medzi najobľúbenejšie detské knižky patria knihy so zvieratkami, ktoré sú súčasťou nášho sortimentu kníh pre deti už od jedného roka. Okrem zvieratiek sa deti môžu zoznámiť aj s dopravnými prostriedkami či rôznymi príbehmi na dobrú noc. Pre staršie deti od 3 rokov sú vhodné knihy s puzzle, ktoré im okrem zaujímavých príbehov umožňujú trénovať aj jemnú motoriku.

Hudobné nástroje, ktoré deti milujú

Ak ste si doteraz mysleli, že hra na bubnoch je obľúbená takmer výlučne u chlapcov, vedzte, že sa mýlite. Naše elektrické bubny Sheffield so šiestimi dynamickými údernými plochami milujú tak chlapci ako aj dievčatá. Nemusíte sa však obávať zhoršených vzťahov so susedmi. Hlasitosť elektrických bubnov je možné regulovať a zároveň sa dajú napojiť na slúchadlá.

Ak sme o bubnoch hovorili ako hudobnom nástroji pre chlapcov aj pre dievčatá, hru na flautu obľubujú predsa len o niečo viac dievčatá. Flauty z našej ponuky sú ideálne pre začiatočníkov. Sú robustné, ale ľahké zároveň, vyrobené z kvalitného prírodného dreva. Na výber máte flautu s barokovým alebo nemeckým prstokladom.

Okrem spomínaných hudobných nástrojov, v našej ponuke nájdete aj gitary a ukulele pre začiatočníkov. Všetky sú ľahko ovládateľné a vyrobené z kvalitných materiálov, čo ich robí ideálnymi nástrojmi pre malých milovníkov hudobných tónov.

Text And Image Section

Súpravy pre malých nadšencov vedy, techniky a experimentovania

Deti, ktoré sa zaujímajú o objavovanie nových poznatkov a skúmanie rôznych hmôt, máte možnosť podporiť niektorou zo súprav na experimentovanie, súpravou pre malých vedátorov či digitálnym mikroskopom.

Detské súpravy na experimentovanie sú skvelým spôsobom, ako rozvíjať zvedavosť a kreativitu u detí. Pomáhajú deťom objavovať svet okolo seba a učia ich vedeckému mysleniu a logickému uvažovaniu. Experimentovanie tiež pomáha deťom zlepšiť svoje schopnosti v oblasti matematiky a prírodných vied. Detské súpravy na experimentovanie sú nielen vzdelávacie, ale aj veľmi zábavné, čo z nich robí skvelý darček pre takmer každé dieťa.

Pomôcky do školy

Na lidl.sk nájdete aj veci, ktoré bude vaše dieťa potrebovať do školy. S našimi praktickými pomôckami bude učenie oveľa jednoduchšie a zábavnejšie. Vyskúšajte kvalitný batoh s množstvom priestoru pre učebnice a elektrické strúhadlo na ceruzky, ktoré ušetrí veľa času pri príprave na nasledovný školský deň. Okrem toho ponúkame aj zápisníky rôznych farieb, ako aj desiatové fľaše a boxy. Vyberte si z našej ponuky a pripravte svoje dieťa na úspešný školský rok!