Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Záhradné dekorácie

13 produktov
  Zobrazené produkty 13 / 13 produktov
  Text And Image Section

  Dekorácie do záhrady priamo k vašim dverám

  Zariaďujete novú záhradu, alebo plánujete oživiť nejakými doplnkami a dekoráciami vašu už zariadenú záhradu? Ste na správnom mieste. V LIDL online obchode nenakúpite iba záhradný nábytok, náradie do záhrady, či zavlažovanie. V našej ponuke nájdete množstvo iných doplnkov do záhrady a záhradných dekorácií, ktoré sú praktické z užívateľského hľadiska a zároveň aj z vizuálneho. S nami získate všetko, čo bude vyzerať dobre vo vašom exteriéri. Od záhradného boxu na smetný kôš, kvetináče, záhradný stôl na presádzanie rastlín, až po záhradnú skrinku a regál na kvety, nájdete tu krásne individuálne kúsky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej záhrade.

  Záhradná skrinka – praktická dekorácia na záhradu

  Úložného priestoru nikdy nie je dosť. Nie len v interiéri, ale aj na záhrade sa zíde úložný priestor na rôzne záhradné pomôcky, či náradie. Napríklad také záhradné nožnice, pracovné rukavice, záhradné vankúšiky, vedrá, či náradie na grilovanie je dobre mať po ruke. Prakticky a prehľadne si ich môžete uložiť do záhradnej skrinky, ktorú nájdete aj v našej ponuke. Jednou z možností, pre milovníkov vidieckeho štýlu, je aj záhradná skrinka značky HABAU. Jej kompaktné rozmery umožňujú umiestniť ju aj do menších záhrad, či na balkón. Okrem základnej dosky obsahuje táto skrinka aj dodatočnú policu, ktorá zdvojnásobí úložnú plochu, pre menšie predmety. Strieška je taktiež prispôsobená na odkladanie záhradného náradia, pomôcok, črepníkov a pod. Skrinka je vyrobená z kvalitného dreva a pre dlhšiu životnosť je strecha vyrobená z lakovaného hliníkového plechu, ktorá ju chráni pred dažďom a obsahuje aj plastové kryty na nožičkách, ktoré ju taktiež chránia pred vlhkosťou.

  Text And Image Section

  Figúrky a dekoratívne figúrky do záhrady: vonkajšie doplnky pre každý vkus

  Spríjemnenie atmosféry dokáže navodiť vhodná dekorácia nielen medzi štyrmi stenami. Docieliť ju je možné aj v exteriéri cieleným umiestnením krbov, záhradných svetiel, vodných prvkov a iných dekoratívnych prvkov. Napríklad prostredníctvom drevených debničiek naplnených ovocím, ktoré podotýkajú kúzlo vidieckeho domu. Alebo s nevšednými záhradnými dekoráciami, ktoré slúžia aj na ďalší účel – ako napríklad záhradný box na smetný kôš.

  Záhradné figúrky odolné voči poveternostným vplyvom

  Figúrky ako záhradné dekorácie musia spĺňať niekoľko vlastností, aby vám dlho vydržali a mohli dlho krášliť vašu záhradu. Na jednej strane by vybraná figúrka mala zodpovedať vášmu vkusu. Na druhej strane by mal byť dekoratívny prvok mimoriadne robustný a odolný voči poveternostným vplyvom. Pretože postavičky a záhradné dekorácie ostávajú v lepšom prípade vonku po celý rok. Ak si predsa len chcete figúrky dodatočne ochrániť, môžete investovať do UV stabilných ochranných krytov. Niektoré z týchto ochranných krytov majú praktickú sťahovaciu šnúrku, ktorá umožňuje jednoduché a bezpečné pripevnenie k figúrkam záhradnej dekorácie. Ochranné kryty sú vhodné aj na ochranu balkónového a záhradného nábytku.

  Text And Image Section

  Záhradná figúrka: Alternatívy k záhradnému trpaslíkovi

  Každý, kto myslí na figúrky do exteriéru, má tendenciu myslieť na klasického záhradného trpaslíka. Táto klasika je medzi ozdobnými figúrkami ešte stále rozšírená a teraz je dostupná aj v moderných interpretáciách. Existujú však aj alternatívy tejto klasiky. Postavy zvieratiek sú rovnako obľúbené ako aj dekorácie vo vidieckom štýle.

  Praktické figúrky do záhrady

  Nie každá postava a záhradná dekorácia vyzerá len krásne. Niektoré plnia aj určitý účel. Napríklad zástena na ochranu súkromia s integrovaným kvetináčom. Na takúto konštrukciu sa dajú zavesiť kvetináče a zároveň odvrátiť zvedavé pohľady susedov. To zabije dve muchy jednou ranou. Niektoré z týchto zásten na ochranu súkromia možno použiť aj ako sedenie.