Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Záhradné nožnice a odvetvovače

53 produktov
Zobrazené produkty 24 / 53 produktov
Text And Image Section

V prípade, že vašu záhradu zdobia kríky či ozdobné stromčeky alebo ak si vychutnávate každý rok šťavnaté ovocie zo svojich vlastných ovocných stromov viete, že ich je potrebné pravidelne upravovať. Okrasné kríky do želaného tvaru, ovocné stromy pre lepší rast a bohatšiu úrodu.

Na takúto úpravu stromčekov a kríkov je možné použiť záhradné nožnice, prípadne silnejšie nožnice na konáre. Zastriháva sa tiež trávnik. Z toho dôvodu sme do našej ponuky zaradili aj nožnice na trávu. Celkom rýchlo, jednoducho a bezpečne si tak môžete objednať kompletné záhradnícke vybavenie pre strihanie trávy, živého plota aj hrubších konárov.

Ak je jedným z vašich kritérií pri výbere náradia aj značka, určite vás poteší, že okrem obľúbeného výrobcu PARKSIDE nájdete v našom internetovom obchode aj výrobky svetoznámej značky FISKARS.

Krásna záhrada vďaka detailom

Aby sa realita čo najviac približovala vašej predstave o dokonalej záhrade, musíte sa zamerať aj na detaily.

Text And Image Section

Hustý, ukážkovo zelený trávnik je síce krásny, ale bez jeho pekne zostrihaných okrajov to predsa len nie je ono. Tento detail však dokážete vyriešiť úplne jednoducho. Objednajte si aku nožnice na trávnik a živý plot PGSA 4 a sami sa presvedčte ako pohodlne sa dajú upraviť všetky, aj kosačkou ťažko dostupné, časti vášho trávnika. Toto „zariadenie 2v1“ obsahuje tiež strihací nôž na živé ploty. Vymieňania nožov sa nemusíte obávať, pretože je veľmi praktické. Nepotrebujete k tomu žiadne náradie.

Nožnice na živé ploty a záhradnícke nožnice pre dobre udržiavanú záhradu

Udržiavaná a krásna záhrada je vždy potešením a tiež výkladnou skriňou každého hobby záhradníka. Aby sa však záhrada zaskvela v plnej kráse, na jar aj na jeseň treba urobiť veľké množstvo prác. Okrem návrhu a výsadby zaberie veľa času aj údržba zelenej oázy. Najmä živé ploty, stromy a kríky je potrebné pravidelne strihať, aby opäť vyrástli v novej kráse. Okrem toho treba pred zimou odstrániť vyblednuté trvalky a opadané lístie. Správne záhradné náradie, ako sú nožnice na živý plot, záhradné nožnice alebo sada na starostlivosť o záhradu, vám umožní užívať si udržiavanú záhradu, na ktorú sa môžete tešiť v každom ročnom období. V internetovom obchode Lidl nájdete všetko potrebné pre profesionálnu starostlivosť o vašu záhradu vo vysokej kvalite a za výhodnú cenu!

Text And Image Section

Všetko pre dom a záhradu v online obchode LIDL

Chceli by ste skutočnú oázu pohody, kde sa zotavíte z každodenného stresu, alebo chcete, aby vaša záhrada rozkvitla v novom lesku? S malým úsilím sa vaša záhrada môže stať pokojným a krásnym útočiskom pre vašu rodinu a priateľov. V našom sortimente nájdete široký výber záhradného náradia pre skrášlenie vašej záhrady. Nezáleží na tom či hľadáte nožnice na živý plot, nožnice na strihanie konárov, súpravy na zavlažovanie trávnika, či vysokotlakový čistič vonkajších priestorov. Na LIDL.sk zoženiete všetko vhodné náradie a správnu záhradnú techniku pre starostlivosť a skrášľovanie vašej záhrady. Po dokončení práce vám pohodlie môže dopriať váš záhradný nábytok, v ktorom si môžete naplno užívať výhľad na vašu upravenú záhradu. Objednajte si už teraz tie správne záhradné doplnky a urobte si zo svojej záhrady malý raj!