Ponuka:

 

Získajte dobrú energiu pre každý šport! Využite 10% zľavu na nákup výživových doplnkov a zdravých potravín značiek GymBeam, BeastPink a VanaVita.

Stiahni si Lidl Plus a užívaj si zľavu u nášho partnera

Podmienky:

 

Zľava platí pri zakúpení online na stránke partnera: gymbeam.sk. Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecko spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lidl , ale ide o výslovne a výlučné o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je  GymBeam s.r.o..
 
Kontakt:
 
V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti  GymBeam s.r.o. prosím, kontaktujte priamo zmluvného partnera: +421 / 02 33 057 087  alebo e-mailom info@gymbeam.sk.
 
V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.