Ponuka:

 

Akcia 2+1 zdarma na nákup produktov dermokozmetiky značky Bioderma v internetovej lekárni lieky24.sk

 

Podmienky:


Zľava platí pri online nákupe akýchkoľvek produktov značky Bioderma v neobmedzenom množstve na stránke partnera: https://lieky24.sk/490-bioderma. Pri nákupe 3 produktov značky Bioderma dostanete najlacnejší produkt zdarma. Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecko spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lidl , ale ide o výslovne a výlučné o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je Lekáreň Lieky24 s.r.o. Filipovo 20, Beňuš 97664, IČO:46760806.
 
Kontakt:


 
V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti Lekáreň Lieky24 s.r.o. prosím, kontaktujte priamo zmluvného partnera: 0911 080 058 (v prípade volania zo SR), +421 911 080 058 (v prípade volania zo zahraničia) alebo e-mailom lekaren@lieky24.sk
 
V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.