HERMES KOMUNIKÁTOR

Najlepšie komunikujúcou firmou na Slovensku je Lidl.
Lidl je dlhodobo lídrom v oblasti komunikácie so zákazníkom, potvrdzujú to získané ocenenia Hermes Komunikátor roka. Diskontný reťazec ocenila verejnosť i odborníci.


Hermes Komunikátor roka je jediná súťaž na Slovensku, ktorá sa zameriava na komunikáciu inštitúcii so zákazníkmi. Lidl v jej siedmom ročníku, rovnako ako šesť krát predtým, zvíťazil vo svojej kategórií podľa dlhodobého prieskumu verejnej mienky, v hlasovaní verejnosti medzi obchodnými reťazcami a odniesol si tiež absolútnu cenu verejnosti za rok 2020. Lidl získal v súťaži Hermes Komunikátor roka celkovo už 28 prvenstiev.


Patrí mu aj víťazstvo v kategórii Spoločenská zodpovednosť za inovatívny projekt "Bude z toho haluz".

 

„Všetko čo robíme, robíme s ľuďmi a pre ľudí. Naši zákazníci a zamestnanci sú pre nás preto najdôležitejšími osobami v rámci nášho podnikania. Pre nich a s nimi sa snažíme každým dňom zlepšovať, pre nich a s nimi rozvíjame našu ponuku, služby a komunikáciu. Úprimne si vážime každé získané ocenenie a vnímame ho v prvom rade ako záväzok do budúcnosti,“ povedal Tomáš Bezák, vedúci úseku komunikácie Lidl Slovenská republika.

2020

2019

Hermes komunikátor